3

No drużyno z Poznania walcz o ten awans

0

Niech zamiast 90 minut to odliczają 100 min przy każdym meczu. Już to jest denerwujące gdy mija 90 min a i tak wiesz, że dalej z 5-10 min dalej będą grac

0

Futbolowi bogowie znów dali o sobie znać. Ciekawe czy legia i lech odpadna

4

W mordę ale dogrywka! Ciekawe jak się skonczy

1

@John_Doe pewnie ekipie Szantosza też tak walnie

0

Wrzesień/październik 2023. Raków Częstochowa podejmuje zespół FC Barcelona w fazie grupowej Champions League :)
Albo w 1/16 Europa League

7

Brawo dla Rakowa!Fajna sprawa, zawalczą o Champions League

0

Co za skurwel z tego Suareza

2

@Kuba_1 to niezła odklejka

0

@Sulimo niestety słabo to wygląda. Z tego co mi wiadomo to Królewski twardo twierdzi, że Sobol zostanie do końca sezonu. Hmm ciekawe czy zmieni zdanie jak nie wygra następnych 2-3 meczy

27

@zodiak_10 jestem ciekaw czy trofeum za ten Puchar tak wcześniej wyglądało czy zmieniono kształt pod Cristiano :)

2

Dopiero się zaczął sezon a już mnie ten Real wkurza

0

Pogoń! Co? Orban and Gent

14

Wszyscy sprzedają graczy do Arabii za grube miliony ale nie Barcelona zawsze po taniości. Chociaż dobrze,że nie został oddany za darmo...

2

Tak jest!Brawo dla klubu z Częstochowy

3

Brawo Rakow! Oby tak dalej

0

E zwracam honor dla siatkarza. Ładnie załatwił hazardziste

1

Brawo Raków! Będzie przynajmniej jedna drużyna na jesień w fazie grupowej w europejskich pucharach

0

Kurla 7 minut doliczyl

0

O nie wchodzi na boisko Keyta....

1

Ależ piękne uderzenie gracza Rakowa

0

Hmmm czyli można liczyć na potrójna koronę?Lewy Złota Piłka itd. Ok,troszki fantazji nikomu nie zaszkodzi, zwłaszcza po procentach

1

Czyli Vitor Roque jest nasz,tylko np. z Ferranem musimy się pożegnać. Oby zawodnik z Brazylii dołączył przed sezonem

2

Powoli robi się drużyna w stylu Cosmos Nowy Jork :)

0

@tobiasson92 właśnie tego nie jestem w stanie pojąć! Ok tracimy szybko bramkę po przerwie i co już się obsrali?Szantosz nie wpłynął na nich to słabo

0

Wstyd,zenada, kompromitacja. Ale jak to jest, że w pierwszej połowie było spoko a w drugiej jak dostali bramkę to się obsrali totalnie....masakra

0

Kurva ale błąd, śmiechu warte

1

Brawo Lewy. Tak jest!

1

Od tej kamery meczowej to mi się kręci w głowie

1

Ale jaja!DrewnoMilik strzelił bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?