lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No drużyno z Poznania walcz o ten awans
0
Niech zamiast 90 minut to odliczają 100 min przy każdym meczu. Już to jest denerwujące gdy mija 90 min a i tak wiesz, że dalej z 5-10 min dalej będą grac
0
Futbolowi bogowie znów dali o sobie znać. Ciekawe czy legia i lech odpadna
4
W mordę ale dogrywka! Ciekawe jak się skonczy
1
@John_Doe pewnie ekipie Szantosza też tak walnie
0
Wrzesień/październik 2023. Raków Częstochowa podejmuje zespół FC Barcelona w fazie grupowej Champions League :)
Albo w 1/16 Europa League
7
Brawo dla Rakowa!Fajna sprawa, zawalczą o Champions League
0
Co za skurwel z tego Suareza
2
@Kuba_1 to niezła odklejka
0
@Sulimo niestety słabo to wygląda. Z tego co mi wiadomo to Królewski twardo twierdzi, że Sobol zostanie do końca sezonu. Hmm ciekawe czy zmieni zdanie jak nie wygra następnych 2-3 meczy
27
@zodiak_10 jestem ciekaw czy trofeum za ten Puchar tak wcześniej wyglądało czy zmieniono kształt pod Cristiano :)
2
Dopiero się zaczął sezon a już mnie ten Real wkurza
0
Pogoń! Co? Orban and Gent
14
Wszyscy sprzedają graczy do Arabii za grube miliony ale nie Barcelona zawsze po taniości. Chociaż dobrze,że nie został oddany za darmo...
2
Tak jest!Brawo dla klubu z Częstochowy
3
Brawo Rakow! Oby tak dalej
0
E zwracam honor dla siatkarza. Ładnie załatwił hazardziste
1
Brawo Raków! Będzie przynajmniej jedna drużyna na jesień w fazie grupowej w europejskich pucharach
0
Kurla 7 minut doliczyl
0
O nie wchodzi na boisko Keyta....
1
Ależ piękne uderzenie gracza Rakowa
0
Hmmm czyli można liczyć na potrójna koronę?Lewy Złota Piłka itd. Ok,troszki fantazji nikomu nie zaszkodzi, zwłaszcza po procentach
1
Czyli Vitor Roque jest nasz,tylko np. z Ferranem musimy się pożegnać. Oby zawodnik z Brazylii dołączył przed sezonem
2
Powoli robi się drużyna w stylu Cosmos Nowy Jork :)
0
@tobiasson92 właśnie tego nie jestem w stanie pojąć! Ok tracimy szybko bramkę po przerwie i co już się obsrali?Szantosz nie wpłynął na nich to słabo
0
Wstyd,zenada, kompromitacja. Ale jak to jest, że w pierwszej połowie było spoko a w drugiej jak dostali bramkę to się obsrali totalnie....masakra
0
Kurva ale błąd, śmiechu warte
1
Brawo Lewy. Tak jest!
1
Od tej kamery meczowej to mi się kręci w głowie
1
Ale jaja!DrewnoMilik strzelił bramkę