lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurla Obajtek na prezydenta, wszyscy mu dziękują ja pierdziele
1
O kurla zayebiacie ,że real przegrał ale jutro pewnie nasi zyebia
0
Kurwa jakimi frajerami są ci piłkarze to ja nie mogę.....kurwaaaa
0
Uszman strzelił. Może uda im się wytrwać do końca z tym wynikiem
0
Jeszcze nam ktoś z rodziny Puig strzelil :)
0
Tak to się musiało skończyć.Ja piedrole, jeszcze pewnie odpadną. A pies to ....
3
@don'T.R.I.P.e chyba komicznych xd
0
@clyde wkurza niesamowicie
1
Ferran to już zawsze będzie pudłował, ja pierdziele. Nawet z takim przeciwnikiem
8
Matoł Lahoz to pewnie ładne ma dzisiaj bajlando po tak znakomicie prowadzonym spotkaniu Barca - Espanyol. Władze LaLiga znów mogą mu przyznać jakiś order (najlepszy sędzia)
:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kurla,dlaczego polskie telewizje na sylwestrowy wieczór zapraszają takich "artystów" jak: Maryla,Beata %,Czerwony Michał, Zenek,Boys, Panasewicz dziad już,Don Vasil (ja jebye) ,plus zagraniczne gwiazdy z hitami przed epoka lodowcowa....
4
Szczęśliwego Nowego Roku!Auuu!
0
Pieprzony dzban
0
No i człowiek się wkurzył ,strata punktów w derbach....
16
Matoł znów w centrum uwagi.....
1
Mam nadzieję,że Barca jutro nie popsuje nam humorów przed sylwestrem :)
0
O nadal 0:0, pewnie coś Real strzeli w doliczonym czasie ale oby skończyło się remisem
0
Norweg mocny jest
1
@Luciano99 słuchoj,że szukom chłopa co głową miesza bigos?
0
@damianex10 to teraz coś spożyjesz % ?
28
Argentina, ¿qué estás haciendo?- Dariusz Szpakowski
1
@Mordzia97 byłem, z dubbingiem 3D. Fabuła nie powala, ale efekty specjalne: WOW! Polecam!Też sporo wątków nie pociągniętych dalej (ale dlatego,że w następnych częściach to nastąpi)
2
@Kondziubarca Mati w Tajlandii ponoć, także jest sobą :)
2
@MarcelNJ11 no niby tak ale już prawie po :)
1
Święta,święta i po świętach
1
Życzę Zdrowych,Wesołych Świąt :)
1
@MESSIah16 nieprawdopodobne :)
2
Komentarz usunięty
0
Tylko żeby nam się Dembele nie załamał po słabym występie w finale