lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 dziennikarka powiedziała powołując się na amerykańska agencja wywiadu (?) ,że to rosyjska rakieta. ALE poczekajmy na komunikat władz Polskich
0
@Ls0811 źródło panie?
1
@Mario96w wiesz,już na Euro 2020/21 zakładaliśmy 3 pkt w pierwszym meczu a Słowacja nas ograła
1
@Sau_Ron kurla,Stefan i tak jest dobrze :)
2
Mimo tego,że Polska raczej nie wyjdzie z grupy na mundialu to....
Jednak gdy przyjdzie 22 listopada okolice 17 to znów człowiek zacznie się denerwować,przeżywać w oczekiwaniu na cud...Ale jakby tak wygrali z Meksykiem :)
1
Koszmar Barcelony, Robert coś ty zrobil.... Czyli już przegrany mecz
0
I wszystko się posralo....
0
Pampeluna jest na 5 miejscu ,trochę mnie to zdziwiło. Czyżby szykowały się ciężary w tym meczu ,biorąc pod uwagę,że gramy na wyjeździe?Mam nadzieję,że na spokojnie Barca zdobędzie 3 pkt
0
Siema, czy jest jakiś film dokumentalny o ofiarach przy budowach stadionów w Katarze? Z góry dzięki za jakieś info
2
Brawo Skoras! Oby to utrzymali
3
Odchodzi Legenda Barcy
1
@Kruxon69 tylko żeby real pogubił kilka punktów to było by git :)
0
@Gappeq ale to w każdym meczu jest. Szarpie, szarpie traci dużo piłek ale czasami coś z tego wyjdzie. Tylko, że ostatnio rzadko z tego było coś sensownego
3
Już trochę emocje opadły ale przyznajcie Dembelelele wkurvial niesamowicie podczas tego spotkania
0
@Gwyn aj tam nie czepiaj sie :) sam dzisiaj ciskałem na wszystkich i na trenera a wygraliśmy
2
Dzięki bramce Lewego dalej się liczymy w walce o LaLiga. Mankamentów odnośnie naszej gry jest w c...
0
Jeeeeeeeest!!!! Robercik!!! Przepraszam, że nie wierzyłem i ciskałem po wszystkich zawodnikach i trenerze... Jest kurna wygraną!!!!
0
Xavi out, Laporta out, Lewy out, Camp Nou out, Pique out, La Masia out, Pedro Gavi out, wszyscy out, dźwignie out
1
Geniusz trenerski Gatusso zatrzymał Xaviego :) ładna beka
2
Oj dzisiejsza strat punktów będzie nas sporo kosztować. Chyba, że to początek serii słabych wyników w LaLiga i w najblizszym okienku następne dźwignie finansowe :) Auuuu
0
@Traba727 i tak w kółko u nas kurva yego mac
1
Pique czyli nie wygramy dzisiaj....
0
Dobra panowie już żarty się kończą, jest 69 minuta i 0:0. Straty punktów nie może byc
0
I teraz pytanie czy odpuszcza Ligę Europy na rzecz walki o mistrzostwo Hiszpanii?Raczej opcja nr 2 wydaje się rozsądnym rozwiązaniem
1
Dembele and Raphinha zagrali dramatycznie. Dopiero Fati jak wszedł to wreszcie coś się działo na skrzydle
0
Pięknie się zaczęła druga połowa,zaraz pewnie się posraja i stracą drugą...
0
@escarabajo i mózg rozyebany :)
1
@dv7wisnia czarny koń fazy grupowej zdecydowanie
0
@zenoowity nayebany to do domu :)
0
@ranger3120 oj właśnie przypomniałeś, że Simon będzie sędziował. Jako również kibic Wisły Kraków mecze sędziowane przez tego pana źle mi się kojarzą, oby dzisiaj to się zmieniło :)