0

@Kamilos84 dziennikarka powiedziała powołując się na amerykańska agencja wywiadu (?) ,że to rosyjska rakieta. ALE poczekajmy na komunikat władz Polskich

0

@Ls0811 źródło panie?

1

@Mario96w wiesz,już na Euro 2020/21 zakładaliśmy 3 pkt w pierwszym meczu a Słowacja nas ograła

1

@Sau_Ron kurla,Stefan i tak jest dobrze :)

2

Mimo tego,że Polska raczej nie wyjdzie z grupy na mundialu to....
Jednak gdy przyjdzie 22 listopada okolice 17 to znów człowiek zacznie się denerwować,przeżywać w oczekiwaniu na cud...Ale jakby tak wygrali z Meksykiem :)

1

Koszmar Barcelony, Robert coś ty zrobil.... Czyli już przegrany mecz

0

I wszystko się posralo....

0

Pampeluna jest na 5 miejscu ,trochę mnie to zdziwiło. Czyżby szykowały się ciężary w tym meczu ,biorąc pod uwagę,że gramy na wyjeździe?Mam nadzieję,że na spokojnie Barca zdobędzie 3 pkt

0

Siema, czy jest jakiś film dokumentalny o ofiarach przy budowach stadionów w Katarze? Z góry dzięki za jakieś info

2

Brawo Skoras! Oby to utrzymali

3

Odchodzi Legenda Barcy

1

@Kruxon69 tylko żeby real pogubił kilka punktów to było by git :)

0

@Gappeq ale to w każdym meczu jest. Szarpie, szarpie traci dużo piłek ale czasami coś z tego wyjdzie. Tylko, że ostatnio rzadko z tego było coś sensownego

3

Już trochę emocje opadły ale przyznajcie Dembelelele wkurvial niesamowicie podczas tego spotkania

0

@Gwyn aj tam nie czepiaj sie :) sam dzisiaj ciskałem na wszystkich i na trenera a wygraliśmy

2

Dzięki bramce Lewego dalej się liczymy w walce o LaLiga. Mankamentów odnośnie naszej gry jest w c...

0

Jeeeeeeeest!!!! Robercik!!! Przepraszam, że nie wierzyłem i ciskałem po wszystkich zawodnikach i trenerze... Jest kurna wygraną!!!!

0

Xavi out, Laporta out, Lewy out, Camp Nou out, Pique out, La Masia out, Pedro Gavi out, wszyscy out, dźwignie out

1

Geniusz trenerski Gatusso zatrzymał Xaviego :) ładna beka

2

Oj dzisiejsza strat punktów będzie nas sporo kosztować. Chyba, że to początek serii słabych wyników w LaLiga i w najblizszym okienku następne dźwignie finansowe :) Auuuu

0

@Traba727 i tak w kółko u nas kurva yego mac

1

Pique czyli nie wygramy dzisiaj....

0

Dobra panowie już żarty się kończą, jest 69 minuta i 0:0. Straty punktów nie może byc

0

I teraz pytanie czy odpuszcza Ligę Europy na rzecz walki o mistrzostwo Hiszpanii?Raczej opcja nr 2 wydaje się rozsądnym rozwiązaniem

1

Dembele and Raphinha zagrali dramatycznie. Dopiero Fati jak wszedł to wreszcie coś się działo na skrzydle

0

Pięknie się zaczęła druga połowa,zaraz pewnie się posraja i stracą drugą...

0

@escarabajo i mózg rozyebany :)

1

@dv7wisnia czarny koń fazy grupowej zdecydowanie

0

@zenoowity nayebany to do domu :)

0

@ranger3120 oj właśnie przypomniałeś, że Simon będzie sędziował. Jako również kibic Wisły Kraków mecze sędziowane przez tego pana źle mi się kojarzą, oby dzisiaj to się zmieniło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?