lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tryplet jest nasz ,auuu! A tak serio fajnie się zapowiada ale poczekajmy do oficjalnego startu rozgrywek
1
@Sau_Ron będą dymy, będzie oglądane:)
2
@Pawlak1992 lewy do pedriego ,pedri do lewego ,zatańczysz kolego Danza koduro remix,dj.Xavi
1
@IronSanHybrid kici, kici
0
Robercik przywitał się z Camp Nou
7
@Aragorn33 oj tak, niech mu się to uda
3
Także PSG mistrzem Francji a Messi chyba król albo vice król strzelców za Mbappe :)
2
Wisła Kraków wygrywa mecz w 1 lidze, oby tak dalej :)
0
To jak to z tym nr 9 dla Lewego?Czekają na sprzedaż Depaya czy co?
1
Niech redakcja zrobi jakiś poradnik dla osób chcących kupić koszulki Lewandowskiego :)
2
Kurna ale rosół jest dobry na kaca, coś pięknego :)
0
Nawalilem się z ziomkiem whisky,i teraz Czytam newsy ,i Robert piłkarzem Barcy .Wow , fantastycznie
0
Ile może kosztować koszulka meczowa Barcy z nazwiskiem Lewandowski? Jeśli dojdzie do skutku transfer to trzeba zakupić :)
0
Polska piłka klubowa to dno jak co roku :)
0
Oby tylko Dembele nie doznał kontuzji na początku sezonu po podpisaniu kontraktu
0
Ktos wie co się odwaliło na meczu Lechii?Ponoć kibice się napieprzali i w biegli na murawę?
0
Ale nam doyebali w tie breaku :(
1
Dawać Polacy!!!!
1
Oby nasi wygrali tie break :)
0
@AmigoBlancos akurat będę wracał z wesela siostry :) może coś nie coś obejrzę
2
@Wilczeq jest jeszcze rewanż
1
@DonMatteo901 Kluivert z Barcy
0
@MarioVeB! Ale i tak dużo już osiągnął
0
@Joe_Pesci dobrze wiedzieć, zaraz poszukam coś na necie
1
@kuz no ale nie za 60 mln
0
@!34RC3!_0N4 wędkarz fanatyk?
1
@Bocheno1 saunę to ja mam w pokoju 28 °C. Pokój na piętrze, nie mam klimy w domu. Jedynie jutro trzeba się pofatygować po jakiś wentylator
0
Lewandowski tak jakby się rozladowal
0
@Barca1922 no Czesiu mu załatwił występ bo go prowadził w klubie ze stolicy
3
Jakby grał rudy De Bruyne to znów pewnie różnica 5 bramek , a bez niego może tylko 3