lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca no jeszcze dziś gdzieś przeczytałem, że zastanawiają się aby zakazac pieców gazowych od 2027 a dopiero co nakłaniali do wymiany kopciuchow na gazowe, popieprzeni
0
Znając życie skończy się 3:1 dla Holandii bo nasi opadną z sił..
0
O kurła, brawo Mateusz!!! Mamy honorowa bramke przynajmniej :)
0
Powinni zrobić RESET polskiej piłki :) Ja pierdziele ale wpierdziel niesamowity
0
Ale nas Belgia wydymala..Dobrze,że odpuściłem i nie ogladalem
0
A jednak rudy Kevin nam strzelil
0
@Destroyer_of_Worlds a Rudy będzie grał?
0
Ciekawe jak się skończy saga z Lewandowskim? Oby nie jak z Verattim :)
2
@thorin przeciez nogi mu się nie zginają to czego oczekiwać od jego
1
@macio_944 smaka robisz chlopie :)
1
Chyba ich poyebalo
0
@sevs no coś w tym jest
9
Kamiński dobre wejście, oby nie przepadł po tym transferze do Wolfsburga
0
Polska gurom!Jeszcze będzie pięknie :)
0
@Rust_Cohle gdybyś siedział obok niego to tak byś go nie nazwał :)
0
Komentatorzy w szoku, że nie ma penalty ale sedziowie chyba lepiej wiedzą :)
0
@PatrychoO serio? Nie wiedziałem...
1
@BartqRKO niestety kurła coś nie coś potrafią
4
@PatrychoO w swoim najlepszym czasie zdecydowanie wybitny lewy obrońca
0
@PatrychoO ale, że o co chodzi?
0
@zodiak_10 ta zamiast liczyć baranki to będzie sobie przypominał ostatnie 5 finałów z udziałem realu :)
0
Szkoda mi The Reds, byli lepsi ale jak wygrać finał z Realem? Oto jest pytanie? Miejmy nadzieję, że ktoś znajdzie na nich sposób :)
0
Arnold zawalił,tyle miejsca dla Viniciusa
1
Camilla Top?.......
5
Niech jutro FC Liverpool wygra Champions League, amen.
4
AC Milan powrócił na tron! Kolejny z rodu Maldinich z mistrzostwem
0
@Sensible wiadomo ile abonament bedzie wynosił? Czyli trzeba mieć tv Smart aby ściągnąć aplikacje żeby oglądać?
1
@Kamil689 chyba nadal eleven and Canal
0
Ależ emocje. Szkoda, że po tym sezonie Premier League powędruje do Viaplay.....
1
Ale,że City mi zawali kupon to bym się nie spodziewał