lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Szantosz zaskoczył skladem.Zobaczymy co to przyniesie
0
Mam nadzieję ,że Robert strzeli jutro bramkę i się przełamie. Bo jak odblokować się to tylko w takim meczu :)
0
@FcPortoFan1999 oby razem z Wisełką powrócił na szczyty
8
Brawo dla klubu z Poznania
1
@Klejnot_Nilu czyli przynajmniej do czerwca nie pogra. Potem wypożyczenie
0
Niech drużyna z Poznania uzyska jakiś dobry wynik przed rewanżem
1
Niech USG odrobi stratę i wyrzuci z rozgrywek klub z Niemiec
2
Liverpool co ty robisz?
1
Kurla oby Liverpool był w takiej formie w rewanżu z Realem
3
Wiadomo dzisiaj tylko zwycięstwo!Ale mnie również niezmiernie raduje fakt,iż Wisła Kraków dąży do powrotu do ekstraklasy. Na koniec sezonu mistrzostwo LaLiga, oby Puchar Króla i powrót Wisełki do ekstraklasy :)
5
No i w pizdu wyladowal
0
@Kondziubarca może jutro zdobędzie brązowy z drużyną :)
2
Zwycięstwo na Bernabeu zawsze cieszy. Dzisiaj pozytywnie zaskoczyli piłkarze Barcy,grając defensywnie
2
To się zemści, kurla
1
Jest i on Pajacinius
2
Kompromitacja,żenada jeżeli chodzi o postawę piłkarzy Barcy
0
Dlaczego Balde nie wszedł!?
0
Kuźwa nawet remisu nie będzie?..........
0
E Alonso nas uratuje ,zdobędzie 2 gole i wygramy
0
Fatalna połowa Barcelony. Jak się nie ogarna to nici z jakichkolwiek punktów
5
2 próba Żyły w konkursie to jest już legendarny skok
0
@tbas tak, 2 lata temu
7
Brawo Piotrek!Obroniony tytuł MS.Cos wspaniałego!
1
No nic teraz trzeba skupić się na utrzymaniu przewagi w LaLiga. Puchary europejskie nie dla nas
8
Uffff dobrze,że wpadlo
0
@Emhyr a gdzie te mecze można obejrzeć?
3
E to już po emocjach w Champions League
2
To są jaja jak nie było karnego dla Spurs. Ewidentne zagranie ręką,ale sędziowie wiedzą lepiej
2
Dzisiejszy mecz z udziałem Barcelony był zdecydowanie ciekawszy niz te 4 w Lidze Mistrzów
1
@Ying musi się ogarnąć, bo bez jego goli nic nie zdziałamy w końcówce sezonu