1

To Szantosz zaskoczył skladem.Zobaczymy co to przyniesie

0

Mam nadzieję ,że Robert strzeli jutro bramkę i się przełamie. Bo jak odblokować się to tylko w takim meczu :)

0

@FcPortoFan1999 oby razem z Wisełką powrócił na szczyty

8

Brawo dla klubu z Poznania

1

@Klejnot_Nilu czyli przynajmniej do czerwca nie pogra. Potem wypożyczenie

0

Niech drużyna z Poznania uzyska jakiś dobry wynik przed rewanżem

1

Niech USG odrobi stratę i wyrzuci z rozgrywek klub z Niemiec

2

Liverpool co ty robisz?

1

Kurla oby Liverpool był w takiej formie w rewanżu z Realem

3

Wiadomo dzisiaj tylko zwycięstwo!Ale mnie również niezmiernie raduje fakt,iż Wisła Kraków dąży do powrotu do ekstraklasy. Na koniec sezonu mistrzostwo LaLiga, oby Puchar Króla i powrót Wisełki do ekstraklasy :)

5

No i w pizdu wyladowal

0

@Kondziubarca może jutro zdobędzie brązowy z drużyną :)

2

Zwycięstwo na Bernabeu zawsze cieszy. Dzisiaj pozytywnie zaskoczyli piłkarze Barcy,grając defensywnie

2

To się zemści, kurla

1

Jest i on Pajacinius

2

Kompromitacja,żenada jeżeli chodzi o postawę piłkarzy Barcy

0

Dlaczego Balde nie wszedł!?

0

Kuźwa nawet remisu nie będzie?..........

0

E Alonso nas uratuje ,zdobędzie 2 gole i wygramy

0

Fatalna połowa Barcelony. Jak się nie ogarna to nici z jakichkolwiek punktów

5

2 próba Żyły w konkursie to jest już legendarny skok

0

@tbas tak, 2 lata temu

7

Brawo Piotrek!Obroniony tytuł MS.Cos wspaniałego!

1

No nic teraz trzeba skupić się na utrzymaniu przewagi w LaLiga. Puchary europejskie nie dla nas

8

Uffff dobrze,że wpadlo

0

@Emhyr a gdzie te mecze można obejrzeć?

3

E to już po emocjach w Champions League

2

To są jaja jak nie było karnego dla Spurs. Ewidentne zagranie ręką,ale sędziowie wiedzą lepiej

2

Dzisiejszy mecz z udziałem Barcelony był zdecydowanie ciekawszy niz te 4 w Lidze Mistrzów

1

@Ying musi się ogarnąć, bo bez jego goli nic nie zdziałamy w końcówce sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?