7

Po raz któryś tracą bramke na początku. Co to ma być, gdzie oni są myślami...

2

@zodiak_10 a jutro może być jeszcze gorzej jak ekypa Xaviego nie wygra z Alaves. A być może proszę państwa Robercik się przełamie :)

1

To co panowie i panie jutro RL9 się odblokuje..

0

Wspaniała wiadomość, niech sobie Roberto gra byle jak najdalej od Barcy

0

@Emhyr a kij z reprezentacją,niech sobie gra tam i zarabia

0

Ale Rakow dostanie oklep. Przykra sprawa

2

@FcPortoFan1999 a ten Boniface z Nigerii dobrze się zapowiada

5

Być może uda się klubowi ze stolicy awansować dalej. Przynajmniej zdobędą punkty do rankingu UEFA. Rakow raczej w 1 połowie przegra mecz ale obym się mylil

1

@FcPortoFan1999 jeszcze niech Wisła odpadnie z pucharu (niestety bardzo mozliwe) i "piękne" zwienczenie dnia pod względem kibicowskim :(

5

Jesteśmy dziadami. Tak powinien brzmieć tytuł tego tekstu...

1

Hansi Flick na trenera Barcy. Chciałbym

1

Wstyd. Hańba. Kompromitacja. Nie wracajcie do Barcelony. Chyba już Xavi out :)

2

Wydaje mi się, iż ewidentnie stan murawy przeszkodził naszym piłkarzykom w tym aby zaprezentowali pełnię swoich umiejetnosci :)

2

@adi7adi8 serio?myślałem, że nikt nie przebije Fify $. O będę musiał poczytać o WTA

2

Error w meczu Igi

2

@adi7adi8 aż tak nie śledziłem tego turnieju. Ale oby się skonczylo szczęśliwie dla Igi

4

@michal26 można podsumować ten turniej jak coś w stylu: le cabaret

1

Jeszcze zaczęło padać w meczu Igi, masakra

3

Ale tam wieje. Mam nadzieję, że Idze będzie sprzyjał wiatr (być może dostanie jakieś dodatkowe pkt za wiatr jak w skokach :) )

4

Dawaj Iga, wygraj ten mecz :)

0

Dzisiaj wygraliśmy niczym klub z Madrytu w doliczonym czasie gry

0

Jest!Araujo kot!Po takim słabiutkim meczu 3 pkt. Spoko :)

0

No to pięknie, kolejna strata punktów się szykuje. A to nie jest najgorsze. Gra ze strony Barcy dzisiaj to jakiś kurla dramat

1

Jeszcze Marek robi jaja to już jest dramat

1

Ale dziadowizna w wykonaniu Barcy narazie

1

Gavi strzelaj chlopie

3

Oczywiście już mogli stracić 2 gole...

1

Auuu!Messi LEGENDA

1

Wielkie brawa dla Aitany

2

Martinez najlepszym bramkarzem. No jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?