lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Po raz któryś tracą bramke na początku. Co to ma być, gdzie oni są myślami...
2
@zodiak_10 a jutro może być jeszcze gorzej jak ekypa Xaviego nie wygra z Alaves. A być może proszę państwa Robercik się przełamie :)
1
To co panowie i panie jutro RL9 się odblokuje..
0
Wspaniała wiadomość, niech sobie Roberto gra byle jak najdalej od Barcy
0
@Emhyr a kij z reprezentacją,niech sobie gra tam i zarabia
0
Ale Rakow dostanie oklep. Przykra sprawa
2
@FcPortoFan1999 a ten Boniface z Nigerii dobrze się zapowiada
5
Być może uda się klubowi ze stolicy awansować dalej. Przynajmniej zdobędą punkty do rankingu UEFA. Rakow raczej w 1 połowie przegra mecz ale obym się mylil
1
@FcPortoFan1999 jeszcze niech Wisła odpadnie z pucharu (niestety bardzo mozliwe) i "piękne" zwienczenie dnia pod względem kibicowskim :(
5
Jesteśmy dziadami. Tak powinien brzmieć tytuł tego tekstu...
1
Hansi Flick na trenera Barcy. Chciałbym
1
Wstyd. Hańba. Kompromitacja. Nie wracajcie do Barcelony. Chyba już Xavi out :)
2
Wydaje mi się, iż ewidentnie stan murawy przeszkodził naszym piłkarzykom w tym aby zaprezentowali pełnię swoich umiejetnosci :)
2
@adi7adi8 serio?myślałem, że nikt nie przebije Fify $. O będę musiał poczytać o WTA
2
Error w meczu Igi
2
@adi7adi8 aż tak nie śledziłem tego turnieju. Ale oby się skonczylo szczęśliwie dla Igi
4
@michal26 można podsumować ten turniej jak coś w stylu: le cabaret
1
Jeszcze zaczęło padać w meczu Igi, masakra
3
Ale tam wieje. Mam nadzieję, że Idze będzie sprzyjał wiatr (być może dostanie jakieś dodatkowe pkt za wiatr jak w skokach :) )
4
Dawaj Iga, wygraj ten mecz :)
0
Dzisiaj wygraliśmy niczym klub z Madrytu w doliczonym czasie gry
0
Jest!Araujo kot!Po takim słabiutkim meczu 3 pkt. Spoko :)
0
No to pięknie, kolejna strata punktów się szykuje. A to nie jest najgorsze. Gra ze strony Barcy dzisiaj to jakiś kurla dramat
1
Jeszcze Marek robi jaja to już jest dramat
1
Ale dziadowizna w wykonaniu Barcy narazie
1
Gavi strzelaj chlopie
3
Oczywiście już mogli stracić 2 gole...
1
Auuu!Messi LEGENDA
1
Wielkie brawa dla Aitany
2
Martinez najlepszym bramkarzem. No jaja