lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Bilbao czy Majorka? Może niech były klub Samuela Eto sprawi niespodziankę i wygra trofeum
0
@tristan87 no rzucanie rac na murawę w Lublinie, bodajże w 22 roku....
0
@Rust_Cohle ok, szanuje opinie. Ale jestem ciekaw czy jeżeli chodziłoby o legie czy wszyscy decydenci byli by również przeciw wpuszczeniem ich na stadion. No ale PZPN zdecyduje. Ok zakaz nie wziął się z nikąd mam tego świadomość. Ale final bez kibiców z jednej drużyn.. hmm zobaczymy co bedzie
2
@Sulimo jakoś kilka lat temu pozwolili kibicom z Poznania na wstęp na stadion mimo zakazu
0
Czy obecni tu użytkownicy mają jakieś zdanie wobec sytuacji kibiców Wisły Kraków. Chodzi o to czy wg was powinien być zakaz stadionowy zawieszony na mecz Pucharu Polski z Pogonia Szczecin.
2
Ani jednego strzału celnego przez 120 min i awansować to jest sztuka :)
0
Cały mecz bez strzału celnego, przykro to wygląda
7
Może coś drgnie w naszej grze bo schodzi Bednarek
0
Nadal nie oddaliśmy celnego strzału!
2
Oczywiście Betoniarek zrobił zamieszanie w obronie...
0
Wow! Ale Wojtek obronil
0
@DonAndresFCB * Betoniarek
0
Może niech Laos zagra na Euro 24 zamiast Walii i Polski :)
7
To jest chyba taki mecz, kto pierwszy strzeli bramke ten raczej wygra
0
Piotrowski niech probuje. Być może w następnej akcji mu siadzie strzał
1
Oby futbolowi bogowie uraczyli nas kibiców reprezentacji Polski pozytywnym zakończeniem tego meczu z Walia
0
Nadeszla ta chwila Iga Świątek w końcu zagra w Miami
2
Betoniarek zawalił. To co dopiero będzie z Walia...
0
Piotruś strzelił bramke, niesamowita historia
1
@xerter a już nie czepiaj się :) .Team polskiego Guardioli rozkręci się po przerwie
0
Walia 2:0. Będzie ciężko jak cholera z nimi wygrać
3
@chavez nawet jak dostaniemy wpiedrol to lepiej być na takim turnieju
0
Niech się Borek nie podnieca bo zaraz po roznym dostaniemy gola na 1:1 i będzie placz
0
Brawo Frankowski! Niech dołożą jednego do przerwy i będzie git
0
Polska wygra 3:0 i tyle w temacie :)
1
Brawo Robercik!Vamos Barca
0
Co za mecz. Chyba karne zdecyduja
0
Ale jaja! Antony strzelił bramke i to w tak ważnym spotkaniu
0
A Vitor Roque szykowany na finał CL
0
Romeu bardzo słaba zmiana