5

@Encore co jak co ale kounde to kozak totalny
lenglet w sevilli nawet nie był blisko jego poziomu

0

@D10SLEO okej
A ktoś inny xd

1

Są jakieś dobre nutki na tej Eurowizji?
Kogo obczaić?

0

@mekston w duecie z paredesem będzie git
Tym trzecim pewnie będzie Messi jako spo także potężny środek pola ;)

0

@masq tak była informacja o zainteresowaniu Leeds ;)

0

@Janiama czy bramki to jedyna wartość zawodnika?
Messi kreował nasza grę
Dryblowal dawał patelnie kolegom z drużyny, sama jego obecność na boisku powoduje, że koledzy mają więcej miejsca . Moim zdaniem nie powinno się porównywać ich wpływu na grę bo różnica jest drastyczna

2

@masq dobry grajek
W końcu Argentyna będzie mieć mocny środek pola
Mam nadzieję że przejdzie do Leeds i w następnym sezonie bd w europejskich pucharach ;)

2

@DonMatteo901 to co wymiana za gryzka i każdy zadowolony :D

0

@Yosemite ładnie poszedł;)
tylko szkoda ,zę nie mógł tego zrobić w innym meczu xd

0

Muriel zaraz wejdzie i skończy zabawę ;)

0

@Janas11224 przykładowo przez pierwsze dwa sezony grały by te same zespołu a potem kiedy zwiększyła by się liczba chętnych zrobili by spadki i awanse ;)
Najpierw trzeba zachęcić kibica i spopularyzowac pomysł a potem zmieniać
Poza tym inne drużyny gdyby zobaczyly ile siana mogą zgarnąć od razu by zmieniły zdanie. to samo tyczy się kibiców których przyciągał by wysoki poziom rozgrywek o wiele wyższy niż LM.

1

O proszę Arsenal już prawie w europejskich pucharach ;)
Liverpool aktualnie LM :/
No i totki dały dupy
W tabeli jest ciasno
Ciekawe które drużyny bd reprezentować angielska ligę w pucharach :D

0

@Ratamahatta zgadzam się odnosnie flicka
natomiast nw czemu bierzecie klopa pod uwage xd
z tego co mi sie kojarzy ma jeszcze kontrakt na kilka sezonów w live
zawsze potrzebuje dużo czasu ,zeby zbudować konkretną druzynę
no i styl gry jego druzyn mocno odbiega od naszego
co nie zmienia faktu ,ze trenerem jest dobrym ;)

1

@Yosemite jak myślisz który team był lepszy ten z 10/11 czy aktualny ?

6

zapowiada sie ,że będziemy mieć ciekawą grupe zawodników
depay piosenkarz
aguero streamer
dembele gamer
jeszcze paru się znajdzie :D

1

@mr_robot zmarnowany talent

0

@taris k**wa ehh szkoda gadać ;(
A chciałem jakaś fajna ikonkę na spo/n xd

3

@AmigoBlancos ciężko się nie zgodzić :/

1

@kryhaa @Gaz @MesQueUnClub96
Nawet na spo?
Wydaje się być ok xd

0

Trafiłem prime del piero
Nada się jeszcze na coś
@Transu96 ??

4

Mam nadzieję że Leeds się wzmocni w następnym sezonie i zagrają w europejskich pucharach :D
Piękna drużyna ;)

1

@Wossi61FCB podstawy git
z anglika ponad 90
polski ciezko powiedzieć ale na pewno lepeij od matmy
a matma na 40/50procent
Natomiast rozszerzenia
to anglik z 60
i biolka to w sumie nw czego sie spodziewać xd coś tam będzie :D

2

@Stagiryta angielska piłka się zmieniła
Wzięli system szkoleniowy od Hiszpanii i widać efekty.
Uważam że kilku piłkarzy by się nadawało do Hiszpanii
Np foden, Sancho , Kane, stones

0

@BARCA_FOR_EVER będzie ciężko za mało wygraliśmy :/
Ja liczę na potężnego Belga
Kdb po złota piłkę

5

@Odcinkowy zapowiada się, że laporta to totalny szef
Zobaczymy czy te plotki się sprawdza

0

@AmigoBlancos Benz idzie po złota piłkę ;)

1

@Wossi61FCB woo kurde
To nietypowy wybór ;D
A ogólnie jak czujesz że ci poszło z reszty maturek?

8

Chciałbym zobaczyć Chelsea i Leicester w następnym sezonie w lidze Mistrzów
Mam nadzieję że Liverpool się potknie ;)

1

@Pogba co się stało?

0

@Wossi61FCB jak fizyczka poszła ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?