kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore co jak co ale kounde to kozak totalny
lenglet w sevilli nawet nie był blisko jego poziomu
0
@D10SLEO okej
A ktoś inny xd
1
Są jakieś dobre nutki na tej Eurowizji?
Kogo obczaić?
0
@mekston w duecie z paredesem będzie git
Tym trzecim pewnie będzie Messi jako spo także potężny środek pola ;)
0
@masq tak była informacja o zainteresowaniu Leeds ;)
0
@Janiama czy bramki to jedyna wartość zawodnika?
Messi kreował nasza grę
Dryblowal dawał patelnie kolegom z drużyny, sama jego obecność na boisku powoduje, że koledzy mają więcej miejsca . Moim zdaniem nie powinno się porównywać ich wpływu na grę bo różnica jest drastyczna
2
@masq dobry grajek
W końcu Argentyna będzie mieć mocny środek pola
Mam nadzieję że przejdzie do Leeds i w następnym sezonie bd w europejskich pucharach ;)
2
@DonMatteo901 to co wymiana za gryzka i każdy zadowolony :D
0
@Yosemite ładnie poszedł;)
tylko szkoda ,zę nie mógł tego zrobić w innym meczu xd
0
Muriel zaraz wejdzie i skończy zabawę ;)
0
@Janas11224 przykładowo przez pierwsze dwa sezony grały by te same zespołu a potem kiedy zwiększyła by się liczba chętnych zrobili by spadki i awanse ;)
Najpierw trzeba zachęcić kibica i spopularyzowac pomysł a potem zmieniać
Poza tym inne drużyny gdyby zobaczyly ile siana mogą zgarnąć od razu by zmieniły zdanie. to samo tyczy się kibiców których przyciągał by wysoki poziom rozgrywek o wiele wyższy niż LM.
1
O proszę Arsenal już prawie w europejskich pucharach ;)
Liverpool aktualnie LM :/
No i totki dały dupy
W tabeli jest ciasno
Ciekawe które drużyny bd reprezentować angielska ligę w pucharach :D
0
@Ratamahatta zgadzam się odnosnie flicka
natomiast nw czemu bierzecie klopa pod uwage xd
z tego co mi sie kojarzy ma jeszcze kontrakt na kilka sezonów w live
zawsze potrzebuje dużo czasu ,zeby zbudować konkretną druzynę
no i styl gry jego druzyn mocno odbiega od naszego
co nie zmienia faktu ,ze trenerem jest dobrym ;)
1
@Yosemite jak myślisz który team był lepszy ten z 10/11 czy aktualny ?
6
zapowiada sie ,że będziemy mieć ciekawą grupe zawodników
depay piosenkarz
aguero streamer
dembele gamer
jeszcze paru się znajdzie :D
1
@mr_robot zmarnowany talent
0
@taris k**wa ehh szkoda gadać ;(
A chciałem jakaś fajna ikonkę na spo/n xd
3
@AmigoBlancos ciężko się nie zgodzić :/
1
@kryhaa @Gaz @MesQueUnClub96
Nawet na spo?
Wydaje się być ok xd
0
Trafiłem prime del piero
Nada się jeszcze na coś
@Transu96 ??
4
Mam nadzieję że Leeds się wzmocni w następnym sezonie i zagrają w europejskich pucharach :D
Piękna drużyna ;)
1
@Wossi61FCB podstawy git
z anglika ponad 90
polski ciezko powiedzieć ale na pewno lepeij od matmy
a matma na 40/50procent
Natomiast rozszerzenia
to anglik z 60
i biolka to w sumie nw czego sie spodziewać xd coś tam będzie :D
2
@Stagiryta angielska piłka się zmieniła
Wzięli system szkoleniowy od Hiszpanii i widać efekty.
Uważam że kilku piłkarzy by się nadawało do Hiszpanii
Np foden, Sancho , Kane, stones
0
@BARCA_FOR_EVER będzie ciężko za mało wygraliśmy :/
Ja liczę na potężnego Belga
Kdb po złota piłkę
5
@Odcinkowy zapowiada się, że laporta to totalny szef
Zobaczymy czy te plotki się sprawdza
0
@AmigoBlancos Benz idzie po złota piłkę ;)
1
@Wossi61FCB woo kurde
To nietypowy wybór ;D
A ogólnie jak czujesz że ci poszło z reszty maturek?
8
Chciałbym zobaczyć Chelsea i Leicester w następnym sezonie w lidze Mistrzów
Mam nadzieję że Liverpool się potknie ;)
1
@Pogba co się stało?
0
@Wossi61FCB jak fizyczka poszła ?