0

@ObiektywnyKibic121 mnie to nie kręci
Dla mnie jest to okazja żeby sb spędzić czas z ziomkami :D

0

@LeoMessi1994 wszystkie kox :D

0

@Encore właśnie tacy ludzie psują klimat xd
Oni mają się nie umieć bić i ogólnie żeby była z nich beka :D

1

Powinien ktoś stworzyć gale w której wystepuja goście którzy nigdy nie trenowali i nie bd mogli trenować uczestnicząc w tej gali
To by było prawdziwe show i freakfajty warte obejrzenia
Na pewno bym kupował : D

1

Dawać tego tielemansa do nas
Piękny piłkarz gram nim już od FIFY 14

0

@zurek1207 podrzuć potem tutaj tę prace
chętnie poczytam

1

@masq oczywiście przy redukcji kontraktu ;)
Nadal potrafi dobrze zagrać , a doświadczenie jest zawsze w cenie :D

0

@masq Pique bym Jeszcze zostawił

4

@FCB24 w sumie moim zdaniem ciężko stwierdzić kto z nich miał większy talent
Ogólnie zauważyłem że jak ktoś jest krócej na szczycie albo po prostu miał jakiś epizod, że było o nim głośno to mówi się, że ma niewiadomo jaki, ogromny talent i nie wykorzystał go tak mocno jak mogl
Przez co umniejsza się tym zawodnikom trzymając poziom przez dłuższy czas
To takie luźne spostrzeżenie ;D

1

Kto waszym zdaniem jest lepszy
Mesut Ozil czy Kevin de Bruyne

1

@Yosemite zlotowlosy to totalny kozak
Szkoda że u nas nigdy nie zagra :/

0

@jedrek7000 busi jeszcze trochę pogra
W końcu robi swoje :D

0

@Transu96 ja na przykład nie mg się przemoc przez gt tak niesamowicie mnie denerwował początek było mega nudno i nie byłem w stanie oglądać dalej.
Natomiast w superce całkiem mi się podobał ten ostatni turniej i ten pomiędzy dwoma wszechswiatami

12

@Colon to nie jest tak, że jest dobrze czy nie dobrze

0

@Rewolucja123 moim zdaniem idealny pod grę w angli
U nas nie wykorzystalby wszystkich swoich atutów

0

@msmsms to akurat jego sprawa co brał
Ale tak po ludzku go szkoda :/ sympatyczny gość , fajnie się go słuchało.
Szkoda, że tak się to skończyło :v

0

@Kwasiak98 raczej nie
Nie mamy zawodników pod jego styl gry
Poza tym on też nie pasuje pod styl Barcy


0

@Whudi ...
Co się stało?
Masz jakąś oficjalna informacje?

0

Myślicie że Leo zostanie jeszcze najlepszym asystentem w lidze?

0

@jeyx77x chyba mu się kończy kontrakt
Przydał by się nam ktoś taki :D

0

@Ratamahatta nie no xD
Co jak co ale jego styl trenerski wgl do nas nie pasuje xd

2

To co dzisiaj jesteśmy kibicami Atletico
Vamos Atleti :D

0

@|Nuno| ta bo to jedyne co osiągnął xD
To już nawet za głupie na bejta ...

0

@Homeopata8989 jakby nie patrzeć to nawet lepiej dla Holandii ;)
Virgil i tak nie ma rytmu meczowego więc więcej może zaszkodzić niż pomoc

0

@Yoshi94 to co innego
Nienawidzę takiej pogody

0

@jeyx77x dziś jest spox
20 stopni to ładna pogoda :D

1

@AmigoBlancos wydaje mi się że nie bo mylą się niezależnie od druzyny

0

XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Chakalaka serio już planują wszystko pozamykać ? xd

1

@PawkoFCB no liga Europy byłaby pozytywem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?