kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 mnie to nie kręci
Dla mnie jest to okazja żeby sb spędzić czas z ziomkami :D
0
@LeoMessi1994 wszystkie kox :D
0
@Encore właśnie tacy ludzie psują klimat xd
Oni mają się nie umieć bić i ogólnie żeby była z nich beka :D
1
Powinien ktoś stworzyć gale w której wystepuja goście którzy nigdy nie trenowali i nie bd mogli trenować uczestnicząc w tej gali
To by było prawdziwe show i freakfajty warte obejrzenia
Na pewno bym kupował : D
1
Dawać tego tielemansa do nas
Piękny piłkarz gram nim już od FIFY 14
0
@zurek1207 podrzuć potem tutaj tę prace
chętnie poczytam
1
@masq oczywiście przy redukcji kontraktu ;)
Nadal potrafi dobrze zagrać , a doświadczenie jest zawsze w cenie :D
0
@masq Pique bym Jeszcze zostawił
4
@FCB24 w sumie moim zdaniem ciężko stwierdzić kto z nich miał większy talent
Ogólnie zauważyłem że jak ktoś jest krócej na szczycie albo po prostu miał jakiś epizod, że było o nim głośno to mówi się, że ma niewiadomo jaki, ogromny talent i nie wykorzystał go tak mocno jak mogl
Przez co umniejsza się tym zawodnikom trzymając poziom przez dłuższy czas
To takie luźne spostrzeżenie ;D
1
Kto waszym zdaniem jest lepszy
Mesut Ozil czy Kevin de Bruyne
1
@Yosemite zlotowlosy to totalny kozak
Szkoda że u nas nigdy nie zagra :/
0
@jedrek7000 busi jeszcze trochę pogra
W końcu robi swoje :D
0
@Transu96 ja na przykład nie mg się przemoc przez gt tak niesamowicie mnie denerwował początek było mega nudno i nie byłem w stanie oglądać dalej.
Natomiast w superce całkiem mi się podobał ten ostatni turniej i ten pomiędzy dwoma wszechswiatami
12
@Colon to nie jest tak, że jest dobrze czy nie dobrze
0
@Rewolucja123 moim zdaniem idealny pod grę w angli
U nas nie wykorzystalby wszystkich swoich atutów
0
@msmsms to akurat jego sprawa co brał
Ale tak po ludzku go szkoda :/ sympatyczny gość , fajnie się go słuchało.
Szkoda, że tak się to skończyło :v
0
@Kwasiak98 raczej nie
Nie mamy zawodników pod jego styl gry
Poza tym on też nie pasuje pod styl Barcy
0
@Whudi ...
Co się stało?
Masz jakąś oficjalna informacje?
0
Myślicie że Leo zostanie jeszcze najlepszym asystentem w lidze?
0
@jeyx77x chyba mu się kończy kontrakt
Przydał by się nam ktoś taki :D
0
@Ratamahatta nie no xD
Co jak co ale jego styl trenerski wgl do nas nie pasuje xd
2
To co dzisiaj jesteśmy kibicami Atletico
Vamos Atleti :D
0
@|Nuno| ta bo to jedyne co osiągnął xD
To już nawet za głupie na bejta ...
0
@Homeopata8989 jakby nie patrzeć to nawet lepiej dla Holandii ;)
Virgil i tak nie ma rytmu meczowego więc więcej może zaszkodzić niż pomoc
0
@Yoshi94 to co innego
Nienawidzę takiej pogody
0
@jeyx77x dziś jest spox
20 stopni to ładna pogoda :D
1
@AmigoBlancos wydaje mi się że nie bo mylą się niezależnie od druzyny
0
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Chakalaka serio już planują wszystko pozamykać ? xd
1
@PawkoFCB no liga Europy byłaby pozytywem :D