3

@Encore fajnie ze wyróżnili bielse ;)

0

@clyde solony karmel
nic lepszego niejadłem

1

@PlsNotAtletico floyd go zje
żaden celebyta nie ma szans z profesjonalistą w dodatku z takim

2

@youngsmiec parę razy mi się zdarzyło
jest silny fizycznie ,calkiem szybki ibardzo dobrze gra w obronie ( jest w top5 statystyk liczby odbiorów )
Idealnie będzie się uzupełniał z destem
No i wydaje misię ,żę w formacj ina 3 obronców dałby radę grać na pso

0

@Encore serio bez trenta ?xd

0

@Qlewer nie jest zły
Przynajmniej żyje meczem :D

0

Ale bym ich wszystkich sprzedał :v

0

@HERORICH2 to źle
Miał iść do Leeds :/

0

@adasko1998 oo ja w to grałem mam ponad 60lvl :D

0

@BoRoWieC cięzko powiedzieć ale kdb na pewno jest lepszym piłkarzem od pirlo i od scholesa chyba też

0

@FafitFCB ciężko powiedzieć ;D

2

@HighestInTheRoom hajs się musi zgadzać ;P

1

@Rewolucja123 cieżko powiedzieć xd
miał duze wahania formy
moim zdaniem najlepiej sie prezentował jako najbadziej wysuniety z tych trzech obrońców
dałbym mu takie 6/6,5 na 10
Licze ,zę w następnym sezonie wejdzie na wyższy poziom :D

5

Nie spieszy im się z ta prezentacja xd

0

@Homeopata8989 lepiej chyba się nie dało tego zrobić :D

0

@Homeopata8989 de Bruyne Kante Mbappe

0

@Huck ma dobre liczby jakies tam puchary we Francji wygrał
Poza tym dlaczego miałby dostać Kante XD
Od plus Minus miesiąca ma formę i nagle każdy go stawia na piedestale
W samej Chelsea jest kilku gości którzy bardziej zasłużyli xd

0

@Szmulek bez szans moim zdaniem
Przy ewentualnym sukcesie Francji dostanie Mbappe

0

@Darkfin loris był wtedy ponoć kontuzjowany XD

1

@masq alba w tym sezonie jest najlepszym bocznym obrońcą na świecie a ludzie tutaj i tak go sprzedają XD

0

@Wossi61FCB PAU torres

0

@Grubson06 po jakiego wchodzi ten Arsenal xD
Potrzebuja trochę czasu żeby wrócić xd

1

@AdamS9882 grizman na Kane

0

@DonMatteo901 podobnie xD

0

Dalej ktoś żyje?????

0

Jak tam mordeczki?

0

@avexavi dalej team de Bruyne

0

Ktoś żyje? ????????

0

@SonBarcaGoku w sumie to ciekawa sprawa 200 mln na start
Parę wzmocnien plus dobry trener
z roku na rok coraz wyzsze lokaty i historia dzieję się na naszych oczach :D

0

@slayer jest to sposób :D
ale lepiej miec dwoch róznych stylowo całkiem obrych piłkarzy niż jakis beznadziejnych ( np semedo :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?