kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 szkoda tego ibry :/
0
@Kettger a ile będzie kosztował 60/70 mln?
2
@MesQueUnClub96 chciałbym żeby Leicester gralo w LM
0
@Odcinkowy opcja na pewno ciekawa
Tylko że nie jest ograny na najwyższym poziomie , no i będzie stosunkowo drogi.
0
@Aristocrate_7 najlepsza jest mieszanka a samymi dzieciakami nic nie wygramy ;)
Nie mamy żadnych piłkarzy w wieku 25-28 za to mamy albo dziadków albo dzieciaków. W ten sposób nigdzie nie dojdziemy ;)
Jesteśmy Barcelona, jednym z największych klubów świata
Nie możemy grać samymi chlopaczkami bo,, mają potencjał '' ,potrzeba konkretów żeby wrócić na szczyt. Nie mamy czasu tylko i wyłącznie ogrywać młodych . Nie jesteśmy Borussia czy Ajaxem.
Trzeba przewietrzyć kadrę i ściągnąć
Odpowiednich piłkarzy
0
@Aristocrate_7 najlepiej xD
Cała drużyna u21 a co tam xD
1
@Messibestplayerintheworld
No to czystki czas zacząć :D
0
@4drian0 miał ogromny potencjał na pierwszego pato stremera :D
0
@Fenelon jasne że bym go zostawił, w tym sezonie gra bardzo dobrze . Nie ma bocznego obroncy który by dał nam tyle możliwości w ataku. Teraz mu już po prostu brakuje paliwa. Przez cały sezon zapieprza od bramki do bramki a rolandzik nawet niespecjalnie myślał o rotowaniu nim. Szkoda że firpo nie dostał jakieś większej szansy :/ może był za słaby a może to kaprys trenera. jednak jednej rzeczy jestem pewien
Alba po Messim jest w tym sezonie naszym najlepszym zawodnikiem. Teraz po prostu wypadła kolej na niego, żeby wieszać na nim psy.
Mam nadzieję, że nie odejdzie i będzie miał realną konkurencję
0
@Yosemite przyda sie
dawac go do nas ;)
0
@Pawel13sz ale bym go wymienił za grizmana
ojj tak ;)
0
@tomek8756 gra o tron
Breaking bad
Peaky blinders
Wikingowie
Skazany na śmierć
0
@svensonFCB spacerki piłka silka ( za niedługo ;3) kalistenika ,w weekendy chlanie z ziomkami, no i tera gram w fifke bo są totsy , jeszcze czasami lol i seriale
30
@vangoor gdzie neymarowi do figo XD
0
@Ewelinax ciężko powiedzieć xd
Cieszę się że ja o tym nie decyduje ;)
0
@AmigoBlancos bierzemy Hazarda?
Idealnie się nadaje na lewe skrzydło
A my mamy tam braki
Jeszcze jakby mu się zachciało chociaż udawać sportowca to mamy totalnego kozaka ;D
0
@ddanioofcb moim zdaniem jesli chodzi o sport to opinia może sie bardzo szybko zmieniać .Nie jestem fanem stwierdzenia ,, jesteś dobry tak jak twój ostatni mecz"
ale po pewnym czasie można dojśc do pewnych wniosków .
Przerywamy kluczowe starcia ,drużyna gra bez błysku , brakuje rotacji w druzynie a jeśli są to zwykle nieodpowidnie .
Sam nie jestem pewien co zrobić z koemanem , mam mieszane uczucia .Dlatego zgodze się z każda decyzją zarządu ;)
0
@Encore pan piłkarz jordi alba
0
@amanter fajnie zobaczyć świeża krew w lidze Mistrzów
Plus ludzie zawsze kibicują słabszym
Dlatego marzy mi się
Brak awansu do LM live i Juve
Do tego mistrzostwo Lille :D
0
@ProMILs za takie zagrania uwaza sie lewego najlepszym piłkarzem świata :D
0
@Encore na pewno top2
nw czy stawiać wyżej benzeme czy jego
3
Luis jesteś najpiękniejszy
2
@michaleu wspaniała informacja
0
Ale bym zobaczył ziela w Hiszpanii :D
Taka Sevilla czy Atletico ( choć ich styl mógłby mu nie pasować xd)
0
@Ratamahatta jest zupełnie odwrotnie
Robert jest gloryfikowany do granic możliwości
Co nie zmienia faktu że zasłużył ;)
0
@10LionelMessi10 Messi Ronaldo Iniesta Xavi neymar
0
Już za dzieciaka chciałem czarne Lamborghini
1
To Nieźli znawcy sztuk walki xD
Wielcy włodarze się popisali xDDD
0
@LeoMessi1994 1 MVP
Jest śliczna reszta egzekwo
0
@LeoMessi1994 oceniam że każda bym wziął na zaplecze ;)