0

@kubix05 szkoda tego ibry :/

0

@Kettger a ile będzie kosztował 60/70 mln?

2

@MesQueUnClub96 chciałbym żeby Leicester gralo w LM

0

@Odcinkowy opcja na pewno ciekawa
Tylko że nie jest ograny na najwyższym poziomie , no i będzie stosunkowo drogi.

0

@Aristocrate_7 najlepsza jest mieszanka a samymi dzieciakami nic nie wygramy ;)
Nie mamy żadnych piłkarzy w wieku 25-28 za to mamy albo dziadków albo dzieciaków. W ten sposób nigdzie nie dojdziemy ;)
Jesteśmy Barcelona, jednym z największych klubów świata
Nie możemy grać samymi chlopaczkami bo,, mają potencjał '' ,potrzeba konkretów żeby wrócić na szczyt. Nie mamy czasu tylko i wyłącznie ogrywać młodych . Nie jesteśmy Borussia czy Ajaxem.
Trzeba przewietrzyć kadrę i ściągnąć
Odpowiednich piłkarzy

0

@Aristocrate_7 najlepiej xD
Cała drużyna u21 a co tam xD

1

@Messibestplayerintheworld
No to czystki czas zacząć :D

0

@4drian0 miał ogromny potencjał na pierwszego pato stremera :D

0

@Fenelon jasne że bym go zostawił, w tym sezonie gra bardzo dobrze . Nie ma bocznego obroncy który by dał nam tyle możliwości w ataku. Teraz mu już po prostu brakuje paliwa. Przez cały sezon zapieprza od bramki do bramki a rolandzik nawet niespecjalnie myślał o rotowaniu nim. Szkoda że firpo nie dostał jakieś większej szansy :/ może był za słaby a może to kaprys trenera. jednak jednej rzeczy jestem pewien
Alba po Messim jest w tym sezonie naszym najlepszym zawodnikiem. Teraz po prostu wypadła kolej na niego, żeby wieszać na nim psy.
Mam nadzieję, że nie odejdzie i będzie miał realną konkurencję

0

@Yosemite przyda sie
dawac go do nas ;)

0

@Pawel13sz ale bym go wymienił za grizmana
ojj tak ;)

0

@tomek8756 gra o tron
Breaking bad
Peaky blinders
Wikingowie
Skazany na śmierć

0

@svensonFCB spacerki piłka silka ( za niedługo ;3) kalistenika ,w weekendy chlanie z ziomkami, no i tera gram w fifke bo są totsy , jeszcze czasami lol i seriale

30

@vangoor gdzie neymarowi do figo XD

0

@Ewelinax ciężko powiedzieć xd
Cieszę się że ja o tym nie decyduje ;)

0

@AmigoBlancos bierzemy Hazarda?
Idealnie się nadaje na lewe skrzydło
A my mamy tam braki
Jeszcze jakby mu się zachciało chociaż udawać sportowca to mamy totalnego kozaka ;D

0

@ddanioofcb moim zdaniem jesli chodzi o sport to opinia może sie bardzo szybko zmieniać .Nie jestem fanem stwierdzenia ,, jesteś dobry tak jak twój ostatni mecz"
ale po pewnym czasie można dojśc do pewnych wniosków .
Przerywamy kluczowe starcia ,drużyna gra bez błysku , brakuje rotacji w druzynie a jeśli są to zwykle nieodpowidnie .
Sam nie jestem pewien co zrobić z koemanem , mam mieszane uczucia .Dlatego zgodze się z każda decyzją zarządu ;)

0

@Encore pan piłkarz jordi alba

0

@amanter fajnie zobaczyć świeża krew w lidze Mistrzów
Plus ludzie zawsze kibicują słabszym
Dlatego marzy mi się
Brak awansu do LM live i Juve
Do tego mistrzostwo Lille :D

0

@ProMILs za takie zagrania uwaza sie lewego najlepszym piłkarzem świata :D

0

@Encore na pewno top2
nw czy stawiać wyżej benzeme czy jego

3

Luis jesteś najpiękniejszy

2

@michaleu wspaniała informacja

0

Ale bym zobaczył ziela w Hiszpanii :D
Taka Sevilla czy Atletico ( choć ich styl mógłby mu nie pasować xd)

0

@Ratamahatta jest zupełnie odwrotnie
Robert jest gloryfikowany do granic możliwości
Co nie zmienia faktu że zasłużył ;)

0

@10LionelMessi10 Messi Ronaldo Iniesta Xavi neymar

0

Już za dzieciaka chciałem czarne Lamborghini

1

To Nieźli znawcy sztuk walki xD
Wielcy włodarze się popisali xDDD

0

@LeoMessi1994 1 MVP
Jest śliczna reszta egzekwo

0

@LeoMessi1994 oceniam że każda bym wziął na zaplecze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?