0

XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Chakalaka serio już planują wszystko pozamykać ? xd

1

@PawkoFCB no liga Europy byłaby pozytywem :D

2

@Pawel13sz falcao był tottalnym kozakiem

0

@Kengo ale słodziak

1

@adiczak do pewnego wydarzenia był genialny ;D

0

Coraz mniej lubię tego hazarda xd

2

Ja ZAWSZE byłem za Sevilla ZAWSZE

0

@Mr8lacknie istotną jest jego cena
Nie było powodu żeby go kupić xd
Gdzie on niby miał grać
Kupienie zawodnika dla samego nazwiska xd
Mam nadzieję że przestaniemy robić takie nie przemyślane transfery

0

@clyde mimo wszystko nie idzie im źle :D
Od dwóch lat są top 4 w Europie

1

@lukaszmatusiewicz dzisiaj Sevilla ;)

1

@Sergio5Busquets busi w tym sezonie to totalny szef
Mam nadzieję że w następnym sezonie reszta naszych pomocników pójdzie jego śladem ;)

0

No i jeszcze buraki
Jak byłem mały to rodzice dawalimi sok z buraków do picia z powodu choroby zwanej anemia xd
Nie mogłeś wyjść na dwór dopóki go nie wypiłem :/
Wiele razy zdarzyło mi się zwrócić ten,, wspaniały'' soczek (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)w najbliższe krzaki przed blokiem
No i do teraz nie ruszę buraków xd

1

@MichalZZZ jesteś chyba jedyna taka osoba we wszechświecie :D

0

@clyde rodzynki są okropne a winogron uwielbiam xD
Poza tym nie cierpię ananasa i kokosa xd

0

@matirix20 jest defensywnym pomocnikiem?

0

@cat_r37 ciężko się nie zgodzić xd

1

@MesQueUnClub96 już nie ma wstępu do Polski

1

@GeneralXavi piękny napastnik nam się trafił :D

4

Jedno jest pewne Aguero u naskarnych nie postrzela :D

0

@Bogan nie liczymy na porażkę realu
Tylko na zwycięstwo Sevilli
VAMOS SEVILLA!!

0

@Pilka_jest_okragla i ten winek z Juve najgorsza że wszystkich drużyn XD
Frajerstwo że hej xd

0


Łapcie
Zadanie domowe
Na jutro trzeba się nauczyć
Hymn Sevilli

0

@mkord spoko spoko
Czytanie ze zrozumieniem mnie zawiodło xd

2

@itmustbejoke jest czarny młodszy silniejszy i jego nazwisko kojarzy się z jakimś czarem z metina

2

Apeluję żeby jutro zmienić design strony na barwy Sevilli
Jutro wszyscy kibicujemy Sevilli
Vamos Sevilla

0

@Janiama możliwe że mi się pomyliło ale czy to ty nie byłeś gościem który najbardziej chwalił ten system?

0

Kurdeee szkoda busiego :/

1

@MesQueUnClub96 masochizm w najczystrzej postaci
Nie zrobiłbym sb tego ;D

0

@AmigoBlancos mógłbyś oznaczać? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?