0

@Quavosk ciekawe kto do nas przyjdzie latem.
Mam nadzieję że ten zawodnik będzie wystarczająco dobry, żeby podjąć rywalizację z naszym acestrikerem

1

1

@Yosemite teamMonaco :D

0

@Encore nie no ich majster w ttym sezonie to pewniaczek ;P
aż tak sie na pewno nie dadzą ciała :D

4

@Rust_Cohle nadal team superliga ;)

0

Ma ktoś link do tej konferencji z łysym z FIFa?

0

@BarcaInfo kurde
A łysy od kulek wydawał się zawsze być takim sympatycznym gosciem xd

0

@tomono dla mnie to wtedy było święto :D
Bardzo się jarałem
Po przegranym klasyku był strach pójścia do szkoły, żeby koledzy cb nie wyśmiali
Piękne czasy :D

0

@Kacper1432 w sumie to zamiast nich powinna być atalanta i napoli
z angli powinno być leicester zamiast arsenalu
Poza tym takie drużyny jak lion ,sevilla ,monaco ,ajax,porto,benfika też powinny brać w tym udział ;D

0

@MarioVeB! Jeśli za 50 lat wymyśla coś lepszego to czemu nie?

0

@Lukseh ogólnie jestem za
Jedyna rzeczą która mi nie pasuje to będzie Brak spadków drużyn założycieli .
Jeśli one też bd spadać to widzę zmianę na plus ;)

0

@El Madridista. Bicie levante i cadizu a bicie utd i Interu to trochę inna para kaloszy xd

0

@AmigoBlancos wow
to drastyczna zmiana
Ogolnie nie podoba mi sie wzmianka o klubach założycielach xd
to oznacza ,ze one zawsze bd uczestniczych w tych rozgrywkach ?
Jeśli tak to troche mi szkoda innych ambitnych druzyn xd

0

ktos streści skad sie wzieło to poruszenie ?
o co właściwie chodzi ? xd
ja nie w temacie xd

0

@tomek8756 aktyczny kom

1

@tomek8756 ona nawet nie wie czy chce xD

0

@FC1899Barca niesamowite :D
Podobne do twarzy hokage w naruto :D

1

@Pawel13sz teraz po dublet :D

2

W lidze już do końca wlatują same winki
I majster jest robiony
Patrząc na problemy realu nie ma szans żeby nie stracili punktów
Co tu dużo mówić BARCA GUROM
Ciśniemy po dublecik :D

2

Busi ładnie dzisiaj ;)

0

@chudymc amatorskich :D
Choć to i tak nie ma różnicy xd

1

@chudymc indywidualne treningi to nie to samo.

1

@Ojciec5tkidzieci juz z tego co pamiętam jest jakoś Seven sezons Wonder xd

0

@BarcaInfo ten hag musi kiedyś u nas wylądować :D

0

@Mathew86 tylko tu jest różnica taka że suarez miał konkretną pozycję, był dziewiątka i jego brak jest mega odczuwalny natomiast gryzek nie ma konkretnej pozycji jest rzucany po wszystkich kątach. Moim zdaniem jego brak nie będzie aż tak odczuwalny.
Jeśli go sprzedamy i w jego miejsce wleci Depay to nawet wyjdzie na plus.

0

@Pressinho opaska to tylko symbol .
Nie oznacza to, że Messi jest jedynym ktory ma się udzielać, jedynym ktoremu ma się dostawać za porażki ( nie licząc trenerów bo to ,,zawsze"ich wina jak coś pójdzie nie tak xD) poza tym w większości z wyżej wymienionych meczy Messi grał dobrze. Piłka nożna to sport w którym w twojej drużynie nie licząc cb gra 10 zawodników. Jeśli z tych 10 umiejętności na poziomie top ma tylko 3/4 to nie ma sie szans na osiągnięcie czegoś więcej.

1

@Kgorecki2500 poszedlby gryzek na wymianę i klasa :D

1

@Damiano27psk Mega pozyytywny gość
Nie spodziewałem sie ,ze jest taki wygadany
Przyjemnie sie słuchało ;D

1

@PIWOSZ89 otóż tak ;)

0

@banann16 mi pasuje obecna formuła ;)
Mogliby tylko trochę więcej doliczac czasu i gitara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?