kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk ciekawe kto do nas przyjdzie latem.
Mam nadzieję że ten zawodnik będzie wystarczająco dobry, żeby podjąć rywalizację z naszym acestrikerem
1
@LeoMessi1994 kroos
1
@Yosemite teamMonaco :D
0
@Encore nie no ich majster w ttym sezonie to pewniaczek ;P
aż tak sie na pewno nie dadzą ciała :D
4
@Rust_Cohle nadal team superliga ;)
0
Ma ktoś link do tej konferencji z łysym z FIFa?
0
@BarcaInfo kurde
A łysy od kulek wydawał się zawsze być takim sympatycznym gosciem xd
0
@tomono dla mnie to wtedy było święto :D
Bardzo się jarałem
Po przegranym klasyku był strach pójścia do szkoły, żeby koledzy cb nie wyśmiali
Piękne czasy :D
0
@Kacper1432 w sumie to zamiast nich powinna być atalanta i napoli
z angli powinno być leicester zamiast arsenalu
Poza tym takie drużyny jak lion ,sevilla ,monaco ,ajax,porto,benfika też powinny brać w tym udział ;D
0
@MarioVeB! Jeśli za 50 lat wymyśla coś lepszego to czemu nie?
0
@Lukseh ogólnie jestem za
Jedyna rzeczą która mi nie pasuje to będzie Brak spadków drużyn założycieli .
Jeśli one też bd spadać to widzę zmianę na plus ;)
0
@El Madridista. Bicie levante i cadizu a bicie utd i Interu to trochę inna para kaloszy xd
0
@AmigoBlancos wow
to drastyczna zmiana
Ogolnie nie podoba mi sie wzmianka o klubach założycielach xd
to oznacza ,ze one zawsze bd uczestniczych w tych rozgrywkach ?
Jeśli tak to troche mi szkoda innych ambitnych druzyn xd
0
ktos streści skad sie wzieło to poruszenie ?
o co właściwie chodzi ? xd
ja nie w temacie xd
0
@tomek8756 aktyczny kom
1
@tomek8756 ona nawet nie wie czy chce xD
0
@FC1899Barca niesamowite :D
Podobne do twarzy hokage w naruto :D
1
@Pawel13sz teraz po dublet :D
2
W lidze już do końca wlatują same winki
I majster jest robiony
Patrząc na problemy realu nie ma szans żeby nie stracili punktów
Co tu dużo mówić BARCA GUROM
Ciśniemy po dublecik :D
2
Busi ładnie dzisiaj ;)
0
@chudymc amatorskich :D
Choć to i tak nie ma różnicy xd
1
@chudymc indywidualne treningi to nie to samo.
1
@Ojciec5tkidzieci juz z tego co pamiętam jest jakoś Seven sezons Wonder xd
0
@BarcaInfo ten hag musi kiedyś u nas wylądować :D
0
@Mathew86 tylko tu jest różnica taka że suarez miał konkretną pozycję, był dziewiątka i jego brak jest mega odczuwalny natomiast gryzek nie ma konkretnej pozycji jest rzucany po wszystkich kątach. Moim zdaniem jego brak nie będzie aż tak odczuwalny.
Jeśli go sprzedamy i w jego miejsce wleci Depay to nawet wyjdzie na plus.
0
@Pressinho opaska to tylko symbol .
Nie oznacza to, że Messi jest jedynym ktory ma się udzielać, jedynym ktoremu ma się dostawać za porażki ( nie licząc trenerów bo to ,,zawsze"ich wina jak coś pójdzie nie tak xD) poza tym w większości z wyżej wymienionych meczy Messi grał dobrze. Piłka nożna to sport w którym w twojej drużynie nie licząc cb gra 10 zawodników. Jeśli z tych 10 umiejętności na poziomie top ma tylko 3/4 to nie ma sie szans na osiągnięcie czegoś więcej.
1
@Kgorecki2500 poszedlby gryzek na wymianę i klasa :D
1
@Damiano27psk Mega pozyytywny gość
Nie spodziewałem sie ,ze jest taki wygadany
Przyjemnie sie słuchało ;D
1
@PIWOSZ89 otóż tak ;)
0
@banann16 mi pasuje obecna formuła ;)
Mogliby tylko trochę więcej doliczac czasu i gitara