2

@martin3131 chciałbym go u nas
Możliwe że grając w naszej drużynie uwolnilby pełnię potencjału a wtedy byśmy mieli topke pomocnika.
Poza tym kończy mu się kontrakt ;D

0

Jak myślicie Granada strzeli bramkę? :D

9

zgadzam sie w 100% jesteśmy barcelona. elitarym klubem który wyznaczył pewną ere w footballu .Nie mozemy pozwalać sb na pólsrodki i jakieś żałosne wymówki.
Mam nadzieję ,że laporta wraz z koemanem posprzątają smród po bartomeu, odpowiednio przewietrzą szatnie ,zrobią odpowiednie ruchy na rynku tansferowym i znowu będziemy sie cieszyć z wielkiej Barcelony .

3

@Yosemite jakby nie patrzeć dobry trener
Szkoda ,zę tylko dla europejskich średniaków / dobrych drużyn a nie tych eliarnych ;/

0

@barcowy1899 leciutko

0

@LeoMessi1994 mi się wydaje że suarezowi kolana noe pozwalają na inny styl gry ;/

0

@Colon jest genialnym napastnikiem
Wszędzie by się odnalazł

0

@LeoMessi1994 nie no stary Lukaku ładnie cisnął w Anglii
Epizod w menczesterze to skaza na jego karierze ( pomimo nie najgorszych liczb) . Źle się prowadził, duża nadwaga itd. Po prostu brak profesjonalnego podejścia go zgubił.
Poza tym w tamtym czasie w United marnowali się wszyscy zawodnicy xD
Di maria, Lukaku, Sanchez
Pewnie jeszcze by się paru znalazło .

1

@kolo123 stawiam wyżej Suáreza
Ale zawodnicy porownywalni
Cieszę się że obaj reprezentowali nasze barwy :D

0

@Kengo ale mocne xD

2

@wojopancer Mbappe

1

@okiemtypera_lucaxx95 ale awansik hiszpanów ma sie rozumieć;P
Chciałbym, żeby wygrali te ligę europy ,niestety united wydaje sie poza zasięgiem ;/

1

@IronSanHybrid za c*uj xD
zniszczyłeś mi głowe tym faktem :D
Nie wyobrażałem sb ,zę to może być polskie :D

0

@jeyx77x poza tym on w tych meczach nie gra źle
zabiera przeciwników ,notuje jakieś asysty ,wygrywa pojedynki
całkiem nieźle jak na 20 latka bez formy ;P

0

@MeMyselfAndI coś za mały ten kurs na city xdd

1

@IronSanHybrid @Encore są gusta i guściki
dlatego moim ulubionym raperem jest quebo
Jest mega wszechstronny punche ,freestyle spiewanki ,bądz teksty z przekazem
uwielbiam cos takiego ;P

0

@IronSanHybrid o kurdę ale sie poryłem
Nie wiedziałem ,że to polska nutka xDD

1

@Tasde liverpool gra to samo xD

1

@Mario96w z drugiej strony szansa na awans do polfinału ligi mistrzów nie zdaża sie codziennie ale zęby zawsze mozna wsawic na następny dzień ;P

1

@pt9 miałem to samo xD
Jeszcze inter nie lubiłem xD
Moja niechęć do Chelsea przeszła wraz z przyjęciem Hazarda
A niechęć do Interu wraz z odejściem mou xd

0

@David_Beckham Team peseżę ;)

0

szkoda ,ze live nie strzeliło bramki ;/
Zasłużyli ;) poza tym ciekawie by się oglądało :D

0

@Catalanian1991 zadnego karnego niebyło

0

Plan był dobry trencik ;)

0

@tomek8756 jasne że tak
Chce żeby przegrali w finale ;)

0

@Thoms94 Szacuneczek ,zę grasz na tak wysokim poziomie w niemczech ;)
Ogólnie mój trener miał podobną sytuacje jak ty i wybrał karierę
I niestety skończyło sie to dla niego totalną klapą. w niemczech dostał poważnej kontuzji która wykluczyła go z grania na wysokim poziomie ( nie pamiętam co to dokładnie było ) A narzeczona czy dzięwczyna ( nie pamietam dokładnie ale był z nia kilka lat ) zdradziła go .
wyszło nie ciekawie :/
Ja osobiście mimo wszystko wybrałbym karierę
Jeśli oboje spełniacie swoje marzenia to powinniście się zrozumieć :D
Niezależnie od decyzji życzę ci powodzenia ;)

0

@el_bidinho to zależy
Dembele w fifie też jest kozakiem xd

2

@kuz @neeed co można powiedzieć
Obaj macie rację xdd

1

@Adamski69 jedyny piłkarz który jest w stanie rywalizować z martinkiem

1

@AmigoBlancos mocne XDD
Ale jakie prawdziwe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?