1

@Tasde ja po prostu nie lubię Bayernu
A szejkowie w sporcie w żaden sposób mi nie przeszkadzaja.
Nawet można powiedzieć że dzięki nim rywalizacja jest ciekawsza
Poza tym uwielbiam oglądać Neymara i verratiego.
W Bayernie warty uwagi jest tylko Kimmich ( przynajmniej dla mnie) także wybór jest oczywisty

0

@BarcaInfo ale bym chciał ,zeby KDB pobił ten rekord asyst henrego .
Nikt na to nie zasłużył tak bardzo jak on :D

0

@Encore tu akurat nie ma żadnych wątpliwosci
Pytanie kogo by tu na 3 miejscu umieścić :p

1

@Mario96w
Produkty od kfd to kozak totalny
Jeszcze potrafią je dobrze reklamować
Jak się widzi takiego modela jak paleciak to od razu chce się kupić :D

1

@Yosemite jest pokrętło :ooo

0

@LeoMessi1994 real
I to o wiele :d

0

@Coutinho007 real ma lepszy środek pola bez dwóch zdań
Liczę na błysk geniuszu Messiego
I skuteczność naszych ofensywnych zawodników
Zawsze mamy jakieś sytuację , jeśli będa je wykańczać to nie będzie problemu

2

@Mns21 peseze i Porto

0

@ArterkHD to jeden z tych seriali za który jakoś nigdy nie mg się zabrać ;D
Ponoć genialne , nawet lepsze od breaking bed
No i ponoć wolno się rozkręca
W każdym razie miłego oglądania ;)

0

@masq Neymar też mało co gra ;D

0

@Werka7 de jong do obrony
Gra tam genialnie :D

1

1

@Pawel13sz szkoda że nie jest w stanie utrzymać odpowiedniej formy fizycznej .
Nie musielibyśmy szukać napastnika.
Oglądanie go to czysta przyjemność ;)

0

@sebasek99 przecież strzela... W Pucharze króla

0

@Bobo25
Są najlepsi po naszym pięknym tercecie ;)

0

@Kamiloza91 team psg wtedy bez dwóch zdań

0

@Encore ogólnie piłkarzy czyy na swojej pozycji ?

0

@Encore najlepszy piłkarz premier League
Niesamowity jest

2

@Gall Kubo to bardziej skrzydłowy

0

@Kamiloza91 City real
I piękny Pep pokonujacy ich ;)

0

@daniel32778 no jasne
Był tylko vice mistrzem Europy, brązowym medalista mistrzostw świata
I grał w Bayernie Monachium
Mało co? Xd

0

@dv7wisnia może być haha ;D

0

@natanvip real ma od nas o wiele lepsza pomoc
Moim zdaniem wszystko zależy od skuteczności naszych ofensywnych zawodników
No i od dnia Messiego . Jeśli utrzyma formę z poprzednich męczy to nie ma się o co martwić ;)

3

@martin86 co za idiotyczny komentarz xd

0

@AmigoBlancos Borussia nie miała zbyt wielu okazji
Jak zwykle Manchester zawiodła skuteczność
A de Bruyne... Po prostu poezja . Gdyby miał w drużynie bramkostrzelnego napastnika to pewnie byłby uwazany za jednego z najlepszych SPo w historii xd

0

O kurde hazard dalej kontuzjowany :/
A cos tam czytałem że wyleczył się podczas przerwy reprezentacyjnej :/
Szkoda że nie zagra :(

0

@Corr akurat w tym sezonie grają głównie bez napastnika

0

Ale pięknie by było jakbyśmy zrobili ten dublet
A real przegrał w finale Ligi Mistrzów ,
Na przykład z City .miało by to dla nas dodatkowy smaczek przez osobę Pepa.
I taki real na koniec bez żadnego trofeum
Ponoszacy klęskę w finale ich ulubionych rozgrywek
Piękna sprawa
Normalnie aż liczę że przejdą ten Liverpool i czelsi :D

1

@ricardo0705 gratulacje ;)

0

@Colon harry Kane
Seven season Wonder

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?