kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tasde ja po prostu nie lubię Bayernu
A szejkowie w sporcie w żaden sposób mi nie przeszkadzaja.
Nawet można powiedzieć że dzięki nim rywalizacja jest ciekawsza
Poza tym uwielbiam oglądać Neymara i verratiego.
W Bayernie warty uwagi jest tylko Kimmich ( przynajmniej dla mnie) także wybór jest oczywisty
0
@BarcaInfo ale bym chciał ,zeby KDB pobił ten rekord asyst henrego .
Nikt na to nie zasłużył tak bardzo jak on :D
0
@Encore tu akurat nie ma żadnych wątpliwosci
Pytanie kogo by tu na 3 miejscu umieścić :p
1
@Mario96w
Produkty od kfd to kozak totalny
Jeszcze potrafią je dobrze reklamować
Jak się widzi takiego modela jak paleciak to od razu chce się kupić :D
1
@Yosemite jest pokrętło :ooo
0
@LeoMessi1994 real
I to o wiele :d
0
@Coutinho007 real ma lepszy środek pola bez dwóch zdań
Liczę na błysk geniuszu Messiego
I skuteczność naszych ofensywnych zawodników
Zawsze mamy jakieś sytuację , jeśli będa je wykańczać to nie będzie problemu
2
@Mns21 peseze i Porto
0
@ArterkHD to jeden z tych seriali za który jakoś nigdy nie mg się zabrać ;D
Ponoć genialne , nawet lepsze od breaking bed
No i ponoć wolno się rozkręca
W każdym razie miłego oglądania ;)
0
@masq Neymar też mało co gra ;D
0
@Werka7 de jong do obrony
Gra tam genialnie :D
1
@Rust_Cohle XDDD
1
@Pawel13sz szkoda że nie jest w stanie utrzymać odpowiedniej formy fizycznej .
Nie musielibyśmy szukać napastnika.
Oglądanie go to czysta przyjemność ;)
0
@sebasek99 przecież strzela... W Pucharze króla
0
@Bobo25
Są najlepsi po naszym pięknym tercecie ;)
0
@Kamiloza91 team psg wtedy bez dwóch zdań
0
@Encore ogólnie piłkarzy czyy na swojej pozycji ?
0
@Encore najlepszy piłkarz premier League
Niesamowity jest
2
@Gall Kubo to bardziej skrzydłowy
0
@Kamiloza91 City real
I piękny Pep pokonujacy ich ;)
0
@daniel32778 no jasne
Był tylko vice mistrzem Europy, brązowym medalista mistrzostw świata
I grał w Bayernie Monachium
Mało co? Xd
0
@dv7wisnia może być haha ;D
0
@natanvip real ma od nas o wiele lepsza pomoc
Moim zdaniem wszystko zależy od skuteczności naszych ofensywnych zawodników
No i od dnia Messiego . Jeśli utrzyma formę z poprzednich męczy to nie ma się o co martwić ;)
3
@martin86 co za idiotyczny komentarz xd
0
@AmigoBlancos Borussia nie miała zbyt wielu okazji
Jak zwykle Manchester zawiodła skuteczność
A de Bruyne... Po prostu poezja . Gdyby miał w drużynie bramkostrzelnego napastnika to pewnie byłby uwazany za jednego z najlepszych SPo w historii xd
0
O kurde hazard dalej kontuzjowany :/
A cos tam czytałem że wyleczył się podczas przerwy reprezentacyjnej :/
Szkoda że nie zagra :(
0
@Corr akurat w tym sezonie grają głównie bez napastnika
0
Ale pięknie by było jakbyśmy zrobili ten dublet
A real przegrał w finale Ligi Mistrzów ,
Na przykład z City .miało by to dla nas dodatkowy smaczek przez osobę Pepa.
I taki real na koniec bez żadnego trofeum
Ponoszacy klęskę w finale ich ulubionych rozgrywek
Piękna sprawa
Normalnie aż liczę że przejdą ten Liverpool i czelsi :D
1
@ricardo0705 gratulacje ;)
0
@Colon harry Kane
Seven season Wonder