kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo ponoć mają znieść ffp.
2
@Nano22 co nam da że zamkną te boiska?
Czy ktoś nam każe tam chodzić?
To samo się tyczy siłowni ;)
1
@Homeopata8989 będzie oglądane ;)
0
To w sumie co się zmieniło od poprzednich obostrzeń?
2
@Zip ale bym uderzył w melanż , oj taaak :D
1
Ziru jest niesamowity .Z nim na boisku nawet gryzek gra jak piłkarz klasy światowej
0
@pele1282 żiru gra
francja pewniaczek ;)
1
@zadafcb no i namówił chyba sb pogram w margonem
Z tego co pamiętam akurat expie na tym samym :D
0
@MaŁolat ja też uważam, że nagrody indywidualne nue powinny być w żaden sposób powiązane z nagrodami drużynowymi. Niestety jest jak jest :/
0
@Rust_Cohle City jest w grze w lidze Mistrzów a to jest kluczowe
0
@MaŁolat wygra w latach w których Liverpool zdominuje rozgrywki w których bierze udział bądź spisze się nieźle i nie będzie żadnego turnieju reprezentacyjnego.
2
@matt121 do zp bierze się pod uwagę rok kalendarzowy a w roku kalendarzowym Messi ma dobra formę ;)
2
@FCMichalo kdb
City ma szansę na wiele trofeów a rudy to kluczową postac
0
@PatrykBarca wydaje mi sie ,ze sukces z repra > sukces z klubem
0
@mat32 serie B to wysoki poziom ;)
0
@BarcaInfo to już przegięcie xd
2
@Yosemite szkoda że już nie ma tej dynamiki :/
0
@KacperVEBfajnie by było ;)
0
@FC1899Barca ale bym sobie pooglądał cos takiego na żywo :o
2
@wojopancer zdecydowanie za szybko odszedł ;/
Ile pedri mógłby się od niego nauczyć .
3
@Yosemite niesamowity jest :D
4
@MesQueUnClub96 odpadniecie z interem ww połfinale ligi mistrzów .
Jestem pewien ,zę byśmy wtedy wygrali ligę mistrzów i obroni ten tytuł jako pierwsi .
0
@Ronaldinho10VB ogólnie szacuneczek ,ze stworzyłeś dobra dyskusje z tematem czysto sportowym i to nawet obejmującym piłkę . Dosyć już miałem ciągłej polityki w gorących dyskusjach ;)
0
@Borneo szkoda ;/
Chciałbym, żeby zagrali najlepszym możliwym składem, zwycięstwo wtedy smakuje lepiej ;)
0
@lukaszbarca15 no raczej że w borusii
Druga siła Bundesligi czy drużyna z górnej części tabeli xD
Odnośnie haalanda wystarczy odpalić meczyk żeby zobaczyć że ma to coś, chociaż w jego przypadku nawet nie trzeba tego robić jak spojrzysz na jego liczby w tym wieku. To ewenement dlatego każdy się nim jara.
3
@Rewolucja123 fajnie by było jakby byli oceniani tylko ze względu na gre.
Najbardziej mnie irytuje ta sytuacja z busim te,, legendarne złapanie sie za twarz'' xd .Raz w życiu zrobił cos takiego w dodatku z 10 lat temu i latka symulanta została mu przypięta .Nie zmazały jej nawet licze trofea zdobyte w tym czasie ;/
16
@SonBarcaGoku ja i tak bym sie próbował położyć spać .Nawet godzinka snu moze być na wagę złota ;)
0
@Ronmes a co to ma do rzeczy ? xd
Chociaż istnieje mozliwośc ,ze gdyby nie jego porywczy charakter to takie dyskusje by nie były prowadzone( lewy vs suarez) poniewaz np w premier league gdyby nie absencje to pewnie nastukałby jeszcze lepsze liczby i byłby uznany za najlepszy indywidualny sezon w historii pl i kto wie moze obok złotej piłki by sie zakręcił ;)Jak nie w live to trochę później w barcy .
Niestety tego już się nie dowiemy ;/
2
@busquets5 już to pisałem wcześniej
suarez ma lepszą wizje gry podania i drybling od lewego (chociaż ten drybling to moze czas przeszły xd miał lepszy )
Natomiast lewy jest bardziej bramkostrzelny i chwała mu za to .
Moim zdaniem robert jest lepszym napastnikiem od suareza ,ale na pewno nie pilkarzem .Suarez bardzo dobrze wyskilowane cechy które wykraczaja poza obowiązki napasnika . Lewandowski zaś osiagnął niemal perfekcje jeśli chodzi o wszystko zwiazane z pozycja napastnika .
Jestem zdania ,ze suarez to zawodnik której jest wstanie wieźć swoja drużyne na plecach ,zrobic cos niekonwencjonalnego jakis drybling magiczne podanie cos po prostu zrobic cos z niczego na większej części boiska niz pole karne rywala .
Wiem ,zę zaraz mi napiszecie ,ze lewemu też czasem wyjdzie fajnie przyjąc piłke czy kogos okiwać ale czy robi o tak jak robil luis suarez , z taką sama częstokliwością ? Na to pytanie odpowiecie sobie sami .
0
@Ghazul3293 zgadzam się w 100%