2

@TheNekro94 na koncertach to była bajka ;3
Niesamowity jest :D

0

@LeoMessi1994 szkoda ,że nigdy u nas nie zagrał ;/
w sumie to cięzko mi powiedzieć xd
chcialbym być jak najbardziej obiektywny ale chyba sie nie da xdd nie wiem moim zdaniem xavi i iniesta byli lepsi ale czy modric to nie jest podobny poziom ?
Uważam go za najlepszego pomocnika poza xavim i iniesta którego oglądałem .

0

@Pietraszko nie jest zły wiadomo
ale sancho to polka wyżej

0

@BarcaInfo jest ktos jeszcze z naszych aktualnych /byłych zawodników ?

0

@xVENUMx która liga?

0

@Mario96w totalnie jestem w temacie ale chętnie się zainteresuje
Osobiście bym się nie zdecydował
Alee mógłbyś prowadzić jakiś cykl (hehe) w którym opisujesz jak zmienia się twoje ciało itd
Oczywiście jesli bedzie ci się chciało ;)

0

@clyde od czegos trzeba zacząć ;v

0

@LeoMessiah no to zajebiście ;)

0

@Yosemite mam nadzieję :D

3

@amanter wybitny to jakby nic o nim nie powiedzieć. Brakuje go :v

0

@LeoMessiah zależy od twoich umiejętności i tego ile procent cb zadowala , no i od twojego przygotowania. A to czy to jest dużo czy mało raczej określi próg uczelni na która będziesz chciał się dostać . O ile będziesz szedł na studia.
Jeszcze raz powodzenia na maturce ;)
Wgl masz już wyniki próbnych?

0

@Yosemite ale ich zmiażdżył :D

0

@AmigoBlancos nie strasz :D

0

@LeoMessi1994 zalezy ile bym zarabiał :p

0

@LeoMessi1994 podwojnie pyszny ;)

0

@ArterkHD chyba tak. z tego co sie orientuje juz odwołali sparingi i treningi
oczywiscie w moim województwie (lubuskie)
Na 2 tygodnie na razie wprowadzili .

3

@Mistrzu888 może być też tak dlatego ,ze messi i ronaldo mocno odskoczyli konkurencji przez to nie czuc tak mocno jakości innych pilkarzy

1

@Kapitan_SW o proszę ale muriel w tym sezonie chodzi ;)

2

@socha niby tak ale nigdy się go nie wymienia w kontekście najlepszych bramkarzy na świecie a takim zawodnikiem właśnie jest klasa swiatowa.

1

Przybliży ktoś postać yosufa demira z Rapidu Wiedeń?
Ponoć się nim interesujemy??@BarcaInfo @ViscaBarca123

1

@Denver na spokojnie
Próbne ponoć są zawsze trudniejsze

0

@Cwaniak4 wydaje mi się że tak
Gość wydaje się być stworzony pod nas styl gry

0

@Gonzo349 w sumie troche tak
szkoda mi siebie ,ze nie mg oglądać takiego magika przez jego podejscie do zawodu :D

0

@Gonzo349 Jes tpo prostu leniwy i źle się prowadzi
ponoć tak było od zawsze
kasy miał mnostwo przed odejściem do realu

2

@Sulimo rolowanie ,rozciąganie ,jakieś przylozenie lodu

2

@fart jakby go złapał ...
piękna sprawa :D

0

@Bagsik88 odnośnie pierwszego zdania to zapomniałem o tym w trakcie dyskusji :D To że ronaldinho był lepszym piłkarzem od neya w barcy to się zgadzam ale tylko i wyłącznie w barcy .
ps.
Z tego co pamiętam nie byl niżej niz suarez poniewaz luis miał bana od fifa za to ugryzienie i nie brał udziału w plebiscytach
Natomiast z tym modricem to historia na osobną dyskusję xd
Moim zdaniem nie zasłużył :D

0

@amanter Genialne xD

0

@Murazor chodzi mi o traktowanie przez zawodników a nie nas kibiców .
czemu niby na siłe probuje ośmieszać rywali ? to twoja interpretacja natomiast moja jest taka ,zę własnie na tym polega jego styl to też jest gosc dla którego przychodzisz na stadion .
No i jestem zdania ,zę tylko ignorant nie wymieniłby go jako jednego z najlepszych zawodników w wieku . Nadal trzymam sie opinii ,ze jest niedoceniany
A odnośnie przyszłosci to pozostaje tylko obserwować ;D nic wiecej nie możemy zrobić
W każdym razie dzięki za ciekawą wymianę zdań ;)

0

@Murazor zacznijmy od tego że ney jest zupełnie inaczej traktowany od Ronniego. Traktuje się go o wiele ostrzej ( nie mówię że Ronniego nikt nie faulował ale przeciwnicy podchodzili do niego z większym szacunkiem)
O jakim strzale mówisz?
Ney ma genialna ułożona nogę . Strzela bramki z dystansu i z rzutów wolnych, dodatkowo ma o wiele lepsza słabsza nogę i wykończenie ( co pokazują liczby obu zawodników)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?