3

@izabella z jednej strony zawsze chciałem zobaczyć jak niszczy inna ligę ( bo to, że sb poradzi nie podlega żadnej dyskusji)
Natomiast z drugiej strony chciałbym żeby grał u nas do końca kariery i jeden dzień dłużej :D

1

@LeoMessiah
xavi
lampard
3x nie oglądałem xd

6

@Encore mbappe jest bardzo szybki i na tym bazuje jego drybling. Ma też szybkie nogi widać to po różnych przekładankach .Jednak do poziomu neya messiego i hazarda to mu brakuje bardzo dużo nie ma takiego drygu . O wiele slabszy balans ciałem i nie wygląda to tak płynnie jak u wyżej wymienionych zawodników .
Dla mnie drybling mbappe przypomina troche drybling ronaldo za czasów united .
Oczywiście zachowując wszelkie proporcje bo mbappe tego elementu nie ma na takim poziomie na jakim miał portugalczyk . Co nie zmienia faktu ,że może sie kiedyś wyrobi :D

0

@KacperVEB my również ;P

0

Jeśli real przegra to już wgl będzie to piękny poniedziałek :D

0

@FafitFCB genialne
Szacuneczek :D

0

@Pilka_jest_okragla szkoda :/
Zobaczyłbym go w akcji

0

@Kubox najpiękniejszy to jest Bartomeu w więzieniu ;)

1

@VamosGirl on niespecjalnie chce zrobic te większą karierę. Swoją przyszłość wiąże z Sociedad.

2

@Jakchceszdzisyaj tego magic toucha najlepiej mi się oglądało u busiego

0

@Matt_i1992 nie jest w stanie tak grać w każdym meczu xd

0

@Coutinho007 ale bym go u nas widział
Piłkarz marzenie

0

@VenoM fajnie, że gra i się rozwija.

2

@Barcza223 barca barca barca

0

@dv7wisnia alves grał lepiej w obronie
co nie zmienia faktu ze alba to pan pilkarz ;)

1

@ArterkHD ciężko powiedzieć , sezon zweryfikuje

1

No i fajnie
Uwielbiam go oglądać ;)

0

@Encore w football menagerze chodzi niesamowicie ;)

0

@LeoMessi1994 mbappe jeszcze nie ma primee formy .To jeszcze nie poziom neya
ale jesli będzie unikał kontuzji to pewnie będzie miał lepsze liczby ;)

0

@barteggg08 fejmu się zachciało co ? :D

1

@Stoiczkow no i klasa
:D

0

@LeoMessi1994 bardzo ciekawa robota ;)

1

@FDJ akurat ivanek to był dobry transfer
a fabsa mogli zostawić, nadal się nadawał .

0

@xBoMBoWiECx jak już to lewy :D
Chyba tam gra cześciej w tym sezonie :D

1

@FC1899Barca I niech cisną dalej
niesamowici są :D

0

@Omoziu taki gośc jest nam niezbędny :D

0

@Ratamahatta w drugiej połowie zjadł biedne elche :D

0

@ProMILs fati to napastnik dlatego się nie cacka :D

0

@Ghazul3293 nie no lewy aktualnie jest lepszy bez dwóch zdań
Jednak Suárez w primie był lepszy ;)

0

@Kettger zbawiciel :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?