kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@izabella z jednej strony zawsze chciałem zobaczyć jak niszczy inna ligę ( bo to, że sb poradzi nie podlega żadnej dyskusji)
Natomiast z drugiej strony chciałbym żeby grał u nas do końca kariery i jeden dzień dłużej :D
1
@LeoMessiah
xavi
lampard
3x nie oglądałem xd
6
@Encore mbappe jest bardzo szybki i na tym bazuje jego drybling. Ma też szybkie nogi widać to po różnych przekładankach .Jednak do poziomu neya messiego i hazarda to mu brakuje bardzo dużo nie ma takiego drygu . O wiele slabszy balans ciałem i nie wygląda to tak płynnie jak u wyżej wymienionych zawodników .
Dla mnie drybling mbappe przypomina troche drybling ronaldo za czasów united .
Oczywiście zachowując wszelkie proporcje bo mbappe tego elementu nie ma na takim poziomie na jakim miał portugalczyk . Co nie zmienia faktu ,że może sie kiedyś wyrobi :D
0
@KacperVEB my również ;P
0
Jeśli real przegra to już wgl będzie to piękny poniedziałek :D
0
@FafitFCB genialne
Szacuneczek :D
0
@Pilka_jest_okragla szkoda :/
Zobaczyłbym go w akcji
0
@Kubox najpiękniejszy to jest Bartomeu w więzieniu ;)
1
@VamosGirl on niespecjalnie chce zrobic te większą karierę. Swoją przyszłość wiąże z Sociedad.
2
@Jakchceszdzisyaj tego magic toucha najlepiej mi się oglądało u busiego
0
@Matt_i1992 nie jest w stanie tak grać w każdym meczu xd
0
@Coutinho007 ale bym go u nas widział
Piłkarz marzenie
0
@VenoM fajnie, że gra i się rozwija.
2
@Barcza223 barca barca barca
0
@dv7wisnia alves grał lepiej w obronie
co nie zmienia faktu ze alba to pan pilkarz ;)
1
@ArterkHD ciężko powiedzieć , sezon zweryfikuje
1
No i fajnie
Uwielbiam go oglądać ;)
0
@Encore w football menagerze chodzi niesamowicie ;)
0
@LeoMessi1994 mbappe jeszcze nie ma primee formy .To jeszcze nie poziom neya
ale jesli będzie unikał kontuzji to pewnie będzie miał lepsze liczby ;)
0
@barteggg08 fejmu się zachciało co ? :D
1
@Stoiczkow no i klasa
:D
0
@LeoMessi1994 bardzo ciekawa robota ;)
1
@FDJ akurat ivanek to był dobry transfer
a fabsa mogli zostawić, nadal się nadawał .
0
@xBoMBoWiECx jak już to lewy :D
Chyba tam gra cześciej w tym sezonie :D
1
@FC1899Barca I niech cisną dalej
niesamowici są :D
0
@Omoziu taki gośc jest nam niezbędny :D
0
@Ratamahatta w drugiej połowie zjadł biedne elche :D
0
@ProMILs fati to napastnik dlatego się nie cacka :D
0
@Ghazul3293 nie no lewy aktualnie jest lepszy bez dwóch zdań
Jednak Suárez w primie był lepszy ;)
0
@Kettger zbawiciel :v