4

@szymonbarca10 potwierdzam ;)

0

@Volk otóż to
Ciśniemy dalej xD

0

@TylkoBarca7273 jest kozakiem

0

@Encore prosiłbym o historię ;)

0

@sonek a historia?

0

@marcin62 nw gram xD
Jestem pijany i mam mieć pomysł na postać
Liczze, że mi pomożesz :D

7

@MultiRecydywista najlepszy co tu dużo mówić :D

0

Gram w mafie
Macie pomysł jaka mam być postacią?
Dawajcie imię, nazwisko i historia ;)

1

@MesQueUnClub96 wolny kurdystan

13

@Katalonbar zachowując proporcje oczywiście :D

0

Z 400 mln plus Breitwajt i pjanic i stoi

0

@Coutinho007 wtedy po prostu się sfrajerzylismy. Nie widzę powodu zeby ich za to nie lubić. Przeciez nie bd od razu rozkładać nóg przed,, wielka" Barcelona i liczyć na najmniejszy wymiar kary.

1

@LeoMessi1994 tak
Wymyka się poza schemat.
Fajnie jak ktoś dodaje pikanterii do rywalizacji ;)

0

@msmsms prawda
Ale większość jest żenująca dlatego nie lubię United, Liverpoolu i realu
Jeszcze nie lubię Juve i Bayernu ale to jie że względu na kibiców ( chociaż Bayernu może trochę przez napływ fanbojów lewego)

0

@AmigoBlancos w sumie dobra decyzja, że odejdzie.
Moim zdaniem nie widzi tego że pewni zawodnicy powinni już odejść na dalszy plan. Jeśli chcą wrócić na szczyt muszą przebudować drużynę a Zidane nie gwarantuje dobrego wprowadzenia nowych zawodnikow

0

@msmsms jeszcze kibice United i Liverpool

1

@Coutinho007 bo Roma to sympatyczny klub . Nie widzę z ich strony tyle jadu.

0

@Bobo25 co ma jedna postać do ogólnego obrazu ich kibiców? XD
Są mega irytujący i tyle

0

@Lordzi w obronie zawsze był słaby
W ataku jest kozakiem
No a w tym sezonie ma wahania formy i wychodzi jak wychodzi

2

@AlexDark00 Kante to must have
Jest totalnym kozakiem

0

Mam nadzieję że zamiast Liverpoolu do lm awansuje Everton :)

13

@msmsms bardzo denerwuja mnie ich kibice

0

Będą otwarte jutro kwiaciarnie?

2

Śmierdzi 1-0 dla Atleti :/

1

@Omoziu ja na przykład miałem twarde postanowienie, że nie bd pił do 18 -stki
Udało mi się. Jednak z perspektywy czasu żałuję że nie zacząłem pić wtedy kiedy reszta znajomych xd

0

@cchesterr43 gzie mieszkasz ?

2

@Mario96w dla chcącego nic trudnego :v

3

Jaki jest wasz ulubiony sport ?
Mój to szachy po 8 piwach
Pięknie się gra ;D

0

@BarcaInfo Pedri powinien być pierwszy

0

@SzkolaFify jestem po prostu tragiczny
Ale jakbym miał wybrać to gra w defensywie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?