kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker dobra decyzja
Zobaczymy jak się pokaże ;)
0
@Coutinho007 to byl sarkazm :D wiadomo ciężko wyczuc na chacie :D
No a ogólnie zgadzam się z tobą ;)
0
@AmigoBlancos powodzenia ;)
0
@jeyx77x Guardiola nie specjalnie miał okazję xd
1
@Yosemite wygląda to nieziemsko
Szacun
z tego co słyszałem trochę podbijał sobie bilans walcząc z przecietniakami
Co nie zmienia faktu, że jest kozakiem
Seta ;)
0
@Joe_Pesci wybitny piłkarz z naszego Oliviera
0
Kurde słabe zachowanie sędziego
Suárez już miał ustawić delikwenta :/
0
@Coutinho007 wyluzuj :D
Nie ma co porównywać światowej elity do wonderkida
0
@Rewolucja123uwazaj na czerwone kartki
Kiedy mój przeciwnik dostaje czerwo to jego zawodnicy dostają boosta to umiejętności;)
3
Ziru to mocarz największy
Ale bym go w Barcelonie zobaczył :/
0
@sintesox oczywiście że jest xD
0
@Olkovsky9 ciezko powiedzieć :D
ale chicałbym ,żeby atleti wygrało i lazio tanio skóry nie sprzedało
0
@BarcaInfo za dobry technicznie szkoda ,zeby chłopak się marnował xd
0
@Yosemite licze na atleti ;)
0
@Rewolucja123 normalna sprawa ;)
0
@AmigoBlancos busi
wszystko co złe z ta druzyną idzie na niego a prawda jest taka ,że nie jest taki tragiczny jak ludzi tutaj piszą
1
@Gwyn ciezko znaleźć jakis uniwersalny ciezar
zalezy jaka partia jest twoim priorytetem no i zalezy jaki cięzar plus minus jestescie wstanie targać
0
@ranger3120 witamina d , ashwagandha
1
@Sulimo z braciakiem obejrzałem wszystko i moim zdaniem najlepsze są serię w regionie sinno i kalos. Czuć było , że ash idzie do przodu. Fajne walki, taktyki .
Szkoda, że później musieli go cofnąć w rozwoju xD
O wiele lepiej by się oglądało oczywiście moim zdaniem jeśli np co region ash byłby rok starszy. Wtedy w nowej serii byśmy mieli pelnoletniego bohatera
0
@Damianeo_10 tapsoba to drogi deal ;D
0
@ViscaBarca123 taktyczny komentarz
2
@Kamiloza91 a poogladal bym sb taki meczyk np barca vs Legia
Z przeciwnikiem takiego kalibru dawno nie graliśmy ;)
1
@VamosRakieta mam nadzieję że z Borussia wam pójdzie podobnie a nawet lepiej;)
0
@Ramaj77 ale jaja
Żeby taki piłkarz nie dostał tego wyróżnienia xd
1
@mientusek1407 wydaje mi się ,że mbappe nie zdobędzie trzech piłek ale zobaczymy :D
0
@adi89rg pewnie by im 5 wrzucił xd
1
@SonBarcaGoku serio nie zdobył ? xD
ogołnie nigdy nie zdobył?
XD
a myslalem ,że kiedys były lepsze te plebiscyty xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@foczkyyyhg może coś w tym być co nie zmienia faktu, że ostatnim piłkarzem klasy światowej kupionym na swoją pozycję w naszym klubie jest Suárez. Trochę lat już minęło od tego xD to świadczy o naszej beznadziejnej polityce transferowej. Moim zdaniem wszystko co robimy w okienkach transferowych od kilku lat to półśrodki
Jak kupimy piłkarza klasy światowej (gryzek, cou) to nie mamy dla niego pozycji, bądź nie pasuje do naszego stylu gry . Jak kupimy młoda wschodząca gwiazdę, potencjalnie najlepszych gości na świecie za kilka lat ( de jong, Dembele) to drastycznie za nich przeplacamy i również nie mamy pomysłu jak ich wkomponowac w drużynę ( choć u Demba powodem mogą być kontuzje które zahamowały mu rozwój). Podejmujemy też gwałtowne decyzję transferowe bez większego pomyślunku (brejt, Gomes, Alcacer, itd. ) dla mnie to wszystko jest po prostu pomyłka. Można by było się jeszcze bardziej rozpisac ale nie chce ci zawracać głowy
W każdym razie jesli to przeczytasz to szacuneczek :D
0
@ranger3120 no właśnie nie xD