kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 jak już napisałem wyżej Neymar jeszcze pisze swoją historię
Poza tym wielu wybitnych piłkarzy nie dostało zp .i nikt z tych ludzi by jej nie dostał jakby grali w czasach Messiego i Ronaldo ( to też tylko moja teoria oczywiście xd)
No i ja oceniam całokształt kariery w sensie ze Neymar jest o wiele dłużej w Gazie , czaruje o wiele lat dłużej od Ronaldinho i powiedzenie że Neymar jest ligę niż od Ronaldinho to przeginka, przynajmniej ja tak uważam. Ludzie też bardziej chwała sb jego grę bo był na szczycie znacznie krócej ( tu najlepszym przykładem jest Messi który jest wybitny przez tyle lat, że ludzie się przyzwyczaili i jego gra pomimo utrzymania poziomu nie jest oceniana tak jak powinna być).
Wiem też jak barwna postacia jest piłkarz PSG i przez to pewnie niektórzy w pełni nie doceniają jego klasy plus
Dinho był dla dużej części idolem, czynnikiem dzieki któremu zaczęli kibicować więc naturalną rzeczą jest gloryfikowanie jego osoby.
Także tak podsumowując mój wywód
Uważam Ronaldinho za wybitnego piłkarza ale Neymar gorszym zawodnikiem od niego nie jest
I taka jest moja opinia;)
1
@TheNekro94 właśnie nie. Skoro widzę wycinki jego najlepszych zagrań to mg stwierdzić jak dobry był . Nie trzeba oglądać całych męczy, żeby to stwierdzić. Natomiast po tobie widać że Ronnie był idolem twojego dzieciństwa i ma to duży wpływ na twoja opinie.
Natomiast jak już wyżej napisałem Neymar na pewno nie jest piłkarzem będącym ligę niżej od Ronaldinho.
Oczywiście to tylko moja opinia ty masz swoją i przy tym możemy zostać ;)
0
@TheNekro94 to prawda że nie. Am pojęcia jaki miał wpływ na historię Barcelony ale dzięki filmikom mogłem zobaczyć jak grał więc mam prawo ocenić jego grę ;)
Więc po tym co widziałem stwierdzam że był dobry ale na pewno nie był ligę wyżej od neya.
0
@kejdzi to wina tego na co pozwalają sędziowie plus sposobu gry Hazarda. On nigdy nie próbował upadać tylko do końca próbował się utrzymać na nogach . Przez co był narażony na więcej kopnięć że strony przeciwnika. Sędziowie natomiast wgl nie starają się chronić takich zawodników nawet często pozwalają zawodnikom przeciwnych drużyn ostro traktować takiego piłkarza , żeby co chwile nie przerywać gry bądź nie przesadzać z indywidualnym karaniem zawodników.
Niestety magicy często są ofiarami własnych umiejętności :/
0
@TheNekro94 bez przesady xd
Nie oglądałem go na żywo ale na hajlajtsach nie wyglada lepiej od neya
Poza tym ney chyba dłużej utrzymuje stabilna formę i ogólnie ma lepsze liczby . Moim zdaniem jeśli ney będzie utrzymywał poziom przez kilka następnych sezonów to nie będzie żadnego porównania xd
0
@Adamski69 myślę że Kane i Lukaku są lepsi
1
@Kurkmen ja nadal myślę że w porównaniu do Paryża jesteśmy drużyna o polkę niżej nawet jak w obu drużynach wszyscy zawodnicy bd zdrowi ;)
4
Za tych którzy nie mogą ;)
0
@Volcano wydaje mi sie że bayern i city ma szanse ;)
3
@Yosemite kiedyś zostawiłem na całe wakacje xD
3
@Janiama zdrowia ;)
0
@Xavyol powodzenia ;)
tez msuze w koncu zdac te prawko xd
jakoś mi nie po drodze xd
1
Dobrze było ;)
Vamos barca :D
0
sevilla ,sevilla kupon ci zabija xd
1
@LeoMessi1994 co jak co ale jovic to nigdy nie stał obok haalanda
wydaje mi sie że odpali w każdym klubie
0
@BorzyKrzys zaraz wchodzę ;P
0
@BarcaInfo hehe prezesowi Juve psy cha siada :p
0
@Thomas99PL ciężko powiedzieć czy pele miał ich kontrolę piłki xd
0
@TheNekro94 mózg rozwalony ;D
0
Szkoda że Borussia nie gra otwarcie xd
0
@Thomas99PL jak dla mnie wszystko możliwe
Choć Sevilla w ostatnich meczach spuściła z tonu
0
@Messibestplayerintheworld
Alaba jak transfer do pomocy czy obrony?
1
@Yosemite to ja mam pytanie kto był
W swoim prime lepszym porownywalnym/ lepszym napastnikiem od Luisa?
0
@kkbarca ale ich zmiażdżył :o
0
@lucas/catalan XDDD
Czegoś takiego się nie spodziewałem hahaha
A było jakieś losowanie? :D
1
@mientusek1407
Bruno ma talent do robienia liczb. jest bardzo bezpośrednim piłkarzem . Szuka jak najszybszego sposobu na transport piły pod pole karne rywala. Idealnie pasuje pod profil menczesteru Utd .
0
@Pitinho trzeba przyznać że United szczelnie się broni
Dodatkowo City często podejmuje złe decyzje
I mamy tego wynik xd
2
@Nieznajomy otóż to
Chciałem żeby lewy strzelił hat tricka ale żeby Bayern przegrał
Normalna sprawa :D
0
@BARCA171 de Bruyne ma sporo
Pewnie w dyszce jest
2
@Stasiuburza skończyły się wraz z Sevilla :d