- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
26
Przecież my z takim Hohllandem to PSG byśmy po prostu przeżuli i wypluli. Zdecydowanie jest to zawodnik, o którego trzeba się bić. Ma gość charakter, świetne warunki fizyczne i po prostu jest goleadorem. Kreowaniem niech zajmą się pomocnicy i skrzydłowi, a Hallandzik po prostu by to finiszował.
5
@Kurkmen przecież gdyby Neymar był zdrowy do byśmy dostali oklep w obu meczach,
Także takie gdybanie można sobie...
0
@Kurkmen On ma odwagę i potrafi spróbować strzelić tam gdzie inni by odpuścili.
1
@Bobo25 no nie dziwne, jak my byliśmy bez podstawy na środku obrony (nie liczę pierwszego meczu z Pique, bo to kontuzji był to błąd Koemana) oraz bez jakiegokolwiek napastnika. Można sobie w ten sposób gdybać, ale Halland to po prostu bestia, która poziom naszego ataku podniosłaby o co najmniej +2.
2
@Kurkmen a Neymar w formie to najlepszy piłkarz na świecie zaraz za Leo i podniósł by poziom PSG +6
0
@Bobo25 to prawda, jednakże uważam że PSG to nadal drużyna nawet z Neymarem którą moglibyśmy po prostu przejść. Wystarczyłoby mieć Fatiego, Hallanda i z prawej Dembele, a za nimi Messiego i myślę że źle by nie było.
1
@Bobo25 te +6 to ze wzoru Hajto wyliczyłeś? :D
1
@Kurkmen ja nadal myślę że w porównaniu do Paryża jesteśmy drużyna o polkę niżej nawet jak w obu drużynach wszyscy zawodnicy bd zdrowi ;)
0
@AlexDark00 z tego samego co kolega że u nas Haaland dawalby +2
0
@Bobo25 A jaka jest regułka? XD
1
@AlexDark00 to wynikło z proporcji Haalanda do Neymara. Żadna filozofia, wystarczy dobrze deltę policzyć.