5

@paweldunajecfcb mam nadzieję że się odbuduje. taki lenglet z poprzednich sezonów byłby teraz złotem

1

@BarcaInfo taki powinien być trener ;)

0

@Przemek2323 uu ciekawe trzeba będzie znaleźć jakiś artykuł na ten temat ;)

0

@Beztroskii taktyczny komentarz

0

@VenoM i jak przyjdzie Wijnaldum to on będzie tym wchodzącym w pole karne xd

0

@Encore jest w gazie
Moim zdaniem jak menczester nic nie wygra w ciągu 2 sezonów to zobaczymy chłopaka w madrycie ;)

0

@MaziFCB w sumie jakby nie patrzeć to dla bezstronnego widzą większą frajdą jest okazja na strzelenie bramki dla cadiz .
Co nie zmienia faktu ,ze komentatorzy w naszym meczu gadali o czymś innym i nawet nie zauważyli faulu na pedrim . Ogarnęli sytuacje jak messi miał już ustawioną piłke na 11 metrze .Moim zdaniem takie rozkojarzenie nie powinno mieć miejsca .

0

@MaziFCB tez prawda :D

0

@Pawel13sz obejrzyj meczyk
akurat temu francuzowi bym zaufał
chyba ,że żarcik to dobry :D

3

@Yosemite wspaniała była to drużyna
szkoda ,ze nie mogli utrzymać swojej drużyny ;/

3

@Vebrol w sumie to sb zasłużyliśmy jakby nie patrzeć :D

1

@Yosemite kto wie może kiedyś u nas zagra :p

1

@Yosemite w sumie to bym go brał do barcy :D

0

@BarcaInfo tego camvannige można by było wyhaczyc xd

6

@FDJ i te komentarze że premier League go zweryfikowalo xD

0

@xparix i to się szanuje ;)

0

@Yosemite nie prezentuje się to najlepiej xd

0

@AlicjaFCB przecież widać, że mu zeszła ;p

0

Ajaj bramka Salzburga dzieliła mnie od 200 zł postawiłem 2 zł ;d

1

@Bartolomeoxx dobrze cb widzieć ;)

0

@FC1899Barca bohater którego potrzebujemy :3

0

@Yosemite dwóch geniuszy ;)

0

Jakie macie typy na lige Europy?

0

@clyde ja tam do PSG nic nie mam
A Verrattiego i Neymara uwielbiam :p

1

@Kapitan_SW w punkt
Idealne porównanie ;)

1

@itmustbejoke to było podczas meczu
Gdyby byli kibice nawet byś nie usłyszał
Moim zdaniem nie powinni zawieszać Mbappe co było na boisku zostaje na boisku .
Oczywiście Cavani też został niesłusznie zawieszony. Ogólnie zawieszenie Cavaniego to skandal.organizacja która to zrobiła powinna dostać potężna karę finansową i przeprosić zawodnika

0

Ogląda ktoś w akcji depaya?
Jak on gra jest 9/10 czy skrzydłowym?
Do kogo można go porównać ?
I czy uważacie że to najlepsza opcja Barcy na dana pozycję?

0

@Gomess zawsze jak ktoś wrzuca takie składy to zastanawiam się czy np taki Iniesta dałby jeszcze radę grać w Barcelonie na odpowiednim poziomie

0

@tmQbassive ja na przykład zdarzało sie, że chodziłem przed szkołą i byłem trochę zamulony ale dobra rozgrzewka i jazda. Poza tym z rana mężczyźni mają największy poziom testosteronu także na treningu można w pełni się sprawdzić ;)
Oczywiście mówię że swoich doświadczeń :D

1

@tmQbassive nw moim zdaniem najlepiej jest z rana ;) lekkie śniadanie i jazda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?