kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@paweldunajecfcb mam nadzieję że się odbuduje. taki lenglet z poprzednich sezonów byłby teraz złotem
1
@BarcaInfo taki powinien być trener ;)
0
@Przemek2323 uu ciekawe trzeba będzie znaleźć jakiś artykuł na ten temat ;)
0
@Beztroskii taktyczny komentarz
0
@VenoM i jak przyjdzie Wijnaldum to on będzie tym wchodzącym w pole karne xd
0
@Encore jest w gazie
Moim zdaniem jak menczester nic nie wygra w ciągu 2 sezonów to zobaczymy chłopaka w madrycie ;)
0
@MaziFCB w sumie jakby nie patrzeć to dla bezstronnego widzą większą frajdą jest okazja na strzelenie bramki dla cadiz .
Co nie zmienia faktu ,ze komentatorzy w naszym meczu gadali o czymś innym i nawet nie zauważyli faulu na pedrim . Ogarnęli sytuacje jak messi miał już ustawioną piłke na 11 metrze .Moim zdaniem takie rozkojarzenie nie powinno mieć miejsca .
0
@MaziFCB tez prawda :D
0
@Pawel13sz obejrzyj meczyk
akurat temu francuzowi bym zaufał
chyba ,że żarcik to dobry :D
3
@Yosemite wspaniała była to drużyna
szkoda ,ze nie mogli utrzymać swojej drużyny ;/
3
@Vebrol w sumie to sb zasłużyliśmy jakby nie patrzeć :D
1
@Yosemite kto wie może kiedyś u nas zagra :p
1
@Yosemite w sumie to bym go brał do barcy :D
0
@BarcaInfo tego camvannige można by było wyhaczyc xd
6
@FDJ i te komentarze że premier League go zweryfikowalo xD
0
@xparix i to się szanuje ;)
0
@Yosemite nie prezentuje się to najlepiej xd
0
@AlicjaFCB przecież widać, że mu zeszła ;p
0
Ajaj bramka Salzburga dzieliła mnie od 200 zł postawiłem 2 zł ;d
1
@Bartolomeoxx dobrze cb widzieć ;)
0
@FC1899Barca bohater którego potrzebujemy :3
0
@Yosemite dwóch geniuszy ;)
0
Jakie macie typy na lige Europy?
0
@clyde ja tam do PSG nic nie mam
A Verrattiego i Neymara uwielbiam :p
1
@Kapitan_SW w punkt
Idealne porównanie ;)
1
@itmustbejoke to było podczas meczu
Gdyby byli kibice nawet byś nie usłyszał
Moim zdaniem nie powinni zawieszać Mbappe co było na boisku zostaje na boisku .
Oczywiście Cavani też został niesłusznie zawieszony. Ogólnie zawieszenie Cavaniego to skandal.organizacja która to zrobiła powinna dostać potężna karę finansową i przeprosić zawodnika
0
Ogląda ktoś w akcji depaya?
Jak on gra jest 9/10 czy skrzydłowym?
Do kogo można go porównać ?
I czy uważacie że to najlepsza opcja Barcy na dana pozycję?
0
@Gomess zawsze jak ktoś wrzuca takie składy to zastanawiam się czy np taki Iniesta dałby jeszcze radę grać w Barcelonie na odpowiednim poziomie
0
@tmQbassive ja na przykład zdarzało sie, że chodziłem przed szkołą i byłem trochę zamulony ale dobra rozgrzewka i jazda. Poza tym z rana mężczyźni mają największy poziom testosteronu także na treningu można w pełni się sprawdzić ;)
Oczywiście mówię że swoich doświadczeń :D
1
@tmQbassive nw moim zdaniem najlepiej jest z rana ;) lekkie śniadanie i jazda ;)