kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hobart29 taktyczny komentarz
1
@Yosemite wybitny napastnik
1
@Janiama poza tym semedo nie miał żadnych pozytywów xd
0
@KORTIS szybki waleczny i robi liczby.
Minusy to średnia technika no i niezbyt wybitny drybling ale to jest do wypracowania .
Aa i jego największy plus
Myśli na boisku ;)
0
@Encore oglądam dragon balla
0
@NaFazieHitman a fejm nabity xdd
1
Dawaj 3 brameczkę Luis
Czekamy
0
@LeoMessi1994 chyba za mało
Ale z drugiej strony nie byłbym wstanie jeść maka dłużej xd
0
@Damian11 w lidze Mistrzów pewnie też będzie lądował z resztą zobaczymy.
Szykuje się fajna rywalizacja o króla strzelców w lidze hiszpańskiej. Messi ma godnego przeciwnika xdd
0
@mientusek1407 Suárez >lewy
5
@Ojciec5tkidzieci Guardiola to szef . Jeden z najlepszych trenerów w historii a argument, że wydaje dużo pieniędzy w ogóle do mnie nie przemawia. Ma swoją wizję i konsekwentnie się jej trzyma. Liczę, że wygrają premier League no i ligę mistrzów jeśli my odpadniemy ;D
1
@BarcaInfo skrecenia to sku***twa
Może pauzować tydzień bądź nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego jak mocne jest to skręcenie.
2
@Yosemite zaliczył ładny progres ;)
Jednak nadal wydaje mi się że brakuje mu chłodnej głowy w polu karnym.
1
@JimMorrisonFCB gratulacje ;)
1
@tbas zagraja 45 minut czyli nie 90
Jakiś odpoczynek to jest :D
0
@Stasiuburza algieria też fajna
0
@stradomek jak to
Nie widziałes jak ładnie ustąpił sterlingowi ;)
1
@Witekk10 w duecie z ziru powinien dać radę. Olivier to kawał piłkarza i skarb dla partnera w ataku :D
1
@matirix20 foden to talent Najwyższego sortu
Uwielbiam jego grę
Ciekawe jak pedri i foden będą dobrzy za 5 lat. Narazie nie widać u nich sufitu ;)
0
@BarcaInfo Suárez też lubił pobronic
Chyba Urugwajczycy tak mają we krwi :D
3
@Uukasz_93 sami kozacy
Szkoda że Ibra pauzował
Chciałbym żeby powalczyl o króla strzelców
1
@Brusu kurde szkoda go , dobry grajek
Pomimo, że grają przeciwko nam to nikomu kontuzji nie życzę
0
@ArterkHD żałuję że toni do nas nie przeszedł pan piłkarz
Jeden z najbardziej utytułowanych pomocników historii i pewnie jeśli chodzi o umiejętności też jeden z lepszych.
Ciężko mi powiedzieć jak to wyglada w tym sezonie bo nie widziałem żadnego meczu realu jednak Kross to poziom na którym chciałabym widzieć de jonga.
1
@SteuerFreiMoney wszystko spokoAle o wiele za mało sb nalozyles na ten talerz
Jak ty chcesz się najeść xdd
1
@LeoMessi1994 w Polsce jest więcej memów niż piłkarzy xD
3
@FC1899Barca ale byłem wtedy niesamowicie szczęśliwy :D
Jeszcze te ziomki które były za Realem i smieszkowali że mnie , że nie ma szans
A wyszło jak wyszło :D
0
@LeoMessi1994 to zależy xD
Uważam , że dla Barcelony jest zdecydowanie najlepszy. Patrząc na nasz styl gry nikt mu nie dorasta do pięt.
1
@LS ogólnie mi zawsze poprawiają humor porażki realu ;)
0
@Cobra303 bardzo dobry, fajnie się na niego patrzy
To samo aspas
0
@LeoMessi1994 chyba dałbym de jonga na so xD ktoś mobilny na tym środku obrony musiałby być ;d