2

@dawinho80 jeszcze Sassuolo gra fajnie ;)

0

@svensonFCB taktyk

2

@GadulkiGembulki marzenie to te wyjazdowe czarne :D
Sa wspaniałe

0

@LuisSalvano nie pamiętam wiele bo juz trochę czasu mineło od kiedy oglądałem ale irytowały mnie jego decyzje ,jakby przestał myśleć xd

2

@Yosemite dobrze,że liczba argentyńskich magików w sevilli znowu się będzie zgadzać :D

0

@LuisSalvano ja tam go uwielbiam... do 6 sezonu :D

1

@MesQueUnClub96 to było silniejsze ode mnie xd

2

Ajaj otworzyłem paczkę z ikona w fifce i trafiłem gatuso :/

0

@lucca87 wydaje mi się, że de jong gra słabo na defensywnej pomocy , także tym brakujacym ogniwem jest spd

0

@Lionello nie to akurat nie jest argument. sprzedali go z powodu braku pieniędzy , dodatkowo po meczu z Bayernem musiały polecieć głowy i wypadło na Suáreza. Poza tym nie oczekiwałbym od naszego zarządu jakieś logiki jeśli chodzi o działania sportowe. To są parodysci z najwyższej ligi i podejmują działania przez które cierpimy

3

@kuz Suárez w poprzednim ,,beznadziejnym ,,sezonie w którym miał półroczną kontuzje strzelił 21 bramek i miał do tego 12 asyst. Tragedia co? XD
Nie ma sensu go porównywać z gryzkiem bo to inna pozycja. Poza tym Suárez miał jeszcze bardzo ważna funkcję robił miejsce Messiemu dzięki czemu mógł nas Argentyńczyk wieść na swych plecach. Suárez był gwarancja na to że dwóch zawodników mniej będzie zajmować się Messim.
Dla mnie ta sprzedaż jest totalnym nieporozumieniem

0

@Lionello że niby jak? Przecież u nas grał dobrze xd

0

@Kubusek^^ jego drybling to inna liga

0

@FC1899Barca ładnie poszedł lewy.
Dziwne ze ten drugi obrońca nie wracał za akcja miałby szanse wybić piłkę

5

@Sulimo niektórzy nie mogą przeżyć że pedri jest o klasę lepszym piłkarzem od rikiego xd

0

@BarcaInfo nawet jakby mu nie pomagali to by tak powiedział ;p

2

@FC1899Barca totalne kozaki ;)

1

@333tricampeones333 do tych idealnych sytuacji najpierw trzeba umieć dojśc .Luis robił wielką robotę nawet nie strzelając bramek np.robiac miejsce messiemu
Fakt ,że brakowało mu dynamiki i wygladało to często pokracznie ale koniec końców i tak robił swoje

1

@333tricampeones333 ja uważam inaczej. To jest nasz największy błąd że się go pozbylismy. Uważam że z nim w ataku bylibyśmy w grze o mistrzostwo Hiszpanii i kto wie może by ten superpuchar Hiszpanii wpadł na konto

0

@MaTt_BarcaFan co się stało? Przeszła jakaś beznadziejna ustawa ?

0

@FC1899Barcadla mnie luis jest najlepszym napastnikiem w historii (oczywiście w swoim primie) . Nie ogladalem męczy van bastena, czy grubego Ronaldo ale nawet na hajlajtsach
Suárez wypada lepiej. Seta pistolero ;)

1

I cyk jutro orlik o 9
Od razu się wypoci ;)

4

Pił, pił i został piłkarzem ;)

0

@Maniek9444 zerwana pachwina

0

@Gaucho kounde to jest pan piłkarz .
Moim zdaniem najlepszy obrońca w lidze hiszpańskiej .Szkoda ,ze jesteśmy w takiej sytuacji finansowej :( Inaczej byśmy mogli po niego uderzyć :v

0

@Gomess a pamiętam jak marnował setki w meczu z bayernem w superpucharze europy :D

2

@BarcaInfo Fajnie ,ze miał takie profesjonalne podejście .
Ogolnie mam wrazenie ,ze pomimo jego sukcesów Cesc to troche nie spełniony talent
Miałem wrażenie ,że może osiągnąć znaczenie więcej szczególnie pod względem indywidualnym .

4

Ponoć papu gomez przechodzi do sevilli.
Super ruch ,fajnie będzie oglądać takiego magika w lidze hiszpańskiej ;)

0

@iksajotien taktyczny komentarz ;)

1

@kkbarca hazard był totalnym szefem :d tylko ma pecha z kontuzjami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?