kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lub567 co najwyżej naplet xd
0
Fred to kocur ;)
0
Ale Thiago to kox
0
@Sectumsempra przesrane trzymając się tam xd
Ją jutro gram 30 meczy xd
0
@patry295
Zarcie jest w cenie ?czy musisz płacić dodatkowo za jedzenie?
1
@MESSIah16 mega szacunek. Osobiście nigdy w życiu bym się nie zdecydował na taką wspinaczkę
0
@kubix05 i to jest tak zwana dyskryminacja ja nie jestem 99 i grałem xd
0
@Ratamahatta dwa razy mnie minut rozegrał to normalne ze ma gorsze liczby,xd
1
@Yosemite to nie moje czasy więc ciekawie mnie czy te Czechy miały najmocniejszą kadrę ze wszystkich drużyn biorących udział? Jeśli nie to kto był mocniejszy?
2
@LuisSalvano moim zdaniem becks był przehajpowany. Nie oferował nic wiecej poza ułożona nogą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrykBarca z drugiej strony pedri to nie jest zwykły 18 latek. Jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia a na swojej pozycji to scisla topka . Moim zdaniem bycie słabszym od pedriego to nie wstyd . Z resztą riki też jest młody zawodnikiem i masz szansę na duży progres. Nie pozostaje nam nic innego jak liczyć na ich dalszy rozwój ;)
1
@stone80 robi analizy wg własnych zasad które wielokrotnie tłumaczył .Możesz się nie zgadzać i wyrazic swoja opinie ,spoko .No ale nie w taki sposob .
Jeśli widzisz to inaczej i mozesz to uargumentować to chętnie zobaczę twoją analizę ;)
Możesz mnie oznaczyc jeśli będziesz miał ochotę to zrobić
2
@stone80 teraz to przesadzasz xd
1
@Yosemite tak tak to ten gość .
Zawodnicy niesamowici ????
1
@Yosemite Dawno juz ręcznej nie oglądałem ale zawsze jarał mnie ten kozacki duńczyk , nie pamiętam jak miał na nazwisko , pamieam tylko ,że był totalnym kozakiem :D
0
@Avatarr cou najlepiej sie nadaje na sprzedaż :p
Co nie zmienia faktu ,ze jest lepszy od rikiego
1
@DanielOOL miały klimat te mecze ;) Lubiłem sobie je odpalic.
0
@patry295 *od substancji :v
1
@LionelM95 gdyby grał z Dembele na stronie to byłby potencjał do zrobienia 100 strat w trakcie jednego meczu xd
1
@Janiama zawsze też mozńa skorzystać z emersona .ponoć nieźle sobie radzi w betisie a mingueza jako zmiennik na po,so i może od biedy lo .Moim zdanie ciekawa opcja :D
0
@DanielOOL z50/60 mln mogą dać i klasa :D
1
Ale emocje dawno się tak nie jaralem meczem barcy :D
0
@333tricampeones333 lewy to zupełnie inny przypadek xd
0
Jeśli mingueza będzie grał na prawej obronie to będzie musiał sobie radzić z Oryazabalem. Szaro to widzę xd
Ale może nas zaskoczy chyba, ze będziemy grać 3-4-3 to wtedy inną bajka :d
0
@Encore ponoć nasz moriba ma być drugim pogbą :p Nie mogę sie doczekać .
Chciałbym widzieć takiego kozaka u nas w pomocy ;)
1
@NaFazieHitman co to za bukmacher ?
1
@Yosemite atletico jest jedyną grającą defensywnie drużyną którą lubie oglądać, mają w sobie to cos :D
0
@KacperVEB może to śmieszni brzmi przy takich nazwiskach ale gosc aktualnie jest chyba najlepszym francuskim SO xd
0
@BarcaInfo dembele już profilaktyczne wykonuje te dodatkowe ćwiczenia xD