1

@TheNekro94 są gusta i gusciki ja na przykład maty słucham tylko w towarzystwie
Ale stary que jego pierwsze płyty to coś pięknego ( przynajmniej dla mnie ;p)
Mój ulubiony raper
Tak wtedy jeszcze raper xd

0

@LuisSalvano wiek nic nie zmienia
A nas na wszystkich domowkach, grillach lecial przez wiele lat ;/

1

Krzysztof krawczyk [*]
Odpłynął parostatkiem w piękny rejs ;(

2

@FCMichalo dzięki niemu rezerwowi mogą pograć.
Złoty chłopak ;)

1

@SnieguPlock warto wiedzieć co sie dzieje szeregach wroga :D

0

@AmigoBlancos może byc ale bez tejbramki wsobotę :D

1

@Hosh to jest idiotyczne .
W drużynach u15 cisną się gorzej i nie ma z tego żadnych konsekwencji...
Trash talk to element sportu , ma wyprowadzić z równowagi przeciwnika.
Ponoć na boisku wszyscy są tacy sami, nie ma podziałów a co chwile dzieje się coś takiego... W odwrotnej sytuacji mecz byłby kontynuowany.
Jeśli nie ma się odpowiedniej psychiki nie powinno się uprawiać zawodowego sportu.


1

@Ghazul3293 jak działa ten mod?

0

@Yosemite moim zdaniem jest drugi po lewym ;)

2

Że ja miałem wątpliwości z postawieniem na celte xd

1

@Janiama albo Kane ;)

8

@Comentateiro dopiero ma 23 lata .
Ma jeszcze 10 lat gry przed sobą na najwyższym poziomie , albo więcej.
Ma kadre która aspiruje zawsze do największych triumfów.
Moim zdaniem złota piłka dla niego to kwestia czasu.

0

@DonMatteo901 piękna sprawa
Gratulacje ;)

3

@PershingFanatykLMFCB w pelni sie zgadzam

0

Wspaniała robota Sociedad ;)
Teraz nasza kolej :D

0

@JohnnyBarca obaj po żółtej powinni dostać

0

@LUPR moim zdaniem nie.
To oznacza ze na 100 % odejdzie z Borussi a nas na niego nie stać + plus będzie trzeba zapłacić o wiele więcej niż sezon później xD.
Gdyby Borussia awansowała haaland zostalby na następny sezon i byśmy go wyciągnęli za 75 mln

0

Szkoda ze Neymar gra w PSG xd

0

ciekawe gdzie przejdzie, mega mu kibicuje :D

0

@TheGoldenEleven team belgia piekny kevinek robi to ;)

0

@budel17 co jak co anglicy to synonim porażki xd
zawsze mocna ekipa i zawsze dostaja baty xd

1

@Coutinho007 trippier gra fajnie
bale nie jest anglikiem pochodzi z walii
beks grał słabo
przynajmniej z tego co opowiadaja ludzie xd

0

@BarcaInfo nie no jak za 100 mln to się opłaca ,że hej :D

0

@PershingFanatykLMFCB ojj tak
Team Sociedad :D

1

@martin3131 co za dziwna logika xd

2

@Encore to futbol dla koneserów
nie kazdy moze to oglądać
ja miedzy innymi nie mogę ;d

1

@norbi77 za chwilę jeszcze wlecą wypady na dzialeczke ;3

0

@paweldunajecfcb jakbym dostał tyle z podstawy to byłby kox

1

@AmigoBlancos niech chłopak zdrowieje ;)
Liczę na Belgię
W tym roku niech idą po mistrza Europy

1

@Pawel13sz to anglik sama narodowość podbija cenę
Dodatkowo ma jeszcze trochę kontraktu.
Moim zdaniem jest wart więcej od halanda który za rok będzie wart 75 mln dzięki klauzuli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?