kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@martin3131 co za dziwna logika xd
2
@Encore to futbol dla koneserów
nie kazdy moze to oglądać
ja miedzy innymi nie mogę ;d
1
@norbi77 za chwilę jeszcze wlecą wypady na dzialeczke ;3
0
@paweldunajecfcb jakbym dostał tyle z podstawy to byłby kox
1
@AmigoBlancos niech chłopak zdrowieje ;)
Liczę na Belgię
W tym roku niech idą po mistrza Europy
1
@Pawel13sz to anglik sama narodowość podbija cenę
Dodatkowo ma jeszcze trochę kontraktu.
Moim zdaniem jest wart więcej od halanda który za rok będzie wart 75 mln dzięki klauzuli.
0
@JarekS skoro go systematycznie oglądasz to jestem w stanie ci uwierzyć.
Kiedy ja go oglądam to zwykle gra przeciętnie. Mam też znajomych kibiców Liverpoolu i też mówią, że do czołowych piłkarzy to on nie należy ;/
Poza tym zawsze pozostaje jeszcze efekt Kloppa który potrafi zrobić że sredniakow dobrych piłkarzy a kiedy przechodzą dalej... To klapa
Oczywiście jak już do nas przyjdzie to bd mu kibicował. Mam nadzieję, że dostanie jakaś normalna a nie zawyżoną pensje.
0
@tristan87 i to jest konkrecik
Tylko że kosztujacy około 200 mln xD
1
@Ghotti jest techniczny ma drybling i zmysł do gry kombinacyjnej
Ale...
Nie jest skuteczny
My potrzebujemy snajpera
Dlatego Gabriel odpada
0
@JarekS czy ja wiem czy on taki topowy :/
0
@patrykzmc2000 z neyem się opłacało
Tu raczej też ;)
0
@FC1899Barca jeszcze gundogan i de Bruyne
1
@BarcaInfo chciałbym go ale trochę za dużo xd
0
@alianta2 mi sie marzy lukaku ;P
albo kane xd
0
@Encore Mbappe raczej
0
@LeoMessi1994 szkoda ,ze hazard nigdy u nas nie zagrał
0
@Rust_Cohle ale uderzenie :o
0
@elplacek44 nic wielkiego ;)
0
@DonMatteo901 haha a ja myślałem ,ze będziemy z grupy wychodzic xD
0
@Encore szkoda chłopaka taki talent zmarnować ;/
0
@busquets5 mowi sie trudno to nie jedyny napastnik
a patrzac na sytuacje naszego klubu nie warto wydawać tyle pieniędzy .
1
@Zoker cos w tym jest .
Moim zdaniem powinniśmy poczekać sezon kiedy jego klauzula będzie wynosic 75 mln .nie ma sensu sie spieszyć .
Poza tym spojrzcie kto jest jego agentem ... Nie ma szans ,zeby grał u nas przez cała karierę .
Jego następny kontrakt pewnie będzie tak nierealny ,że szok .
Aktualnie jest to gra nie warta świeczki
0
@FCMichalo myslałem ,że to eriksen xD
0
@ranger3120 taktyczny komentarz
4
@BarcaInfo dobry chłopak z tego Wernera
Ale słaby napastnik xd
1
@xBoMBoWiECx wybitna akcja
0
@Matelel jest niezły, ale gra na pozycji na której mamy przesyt
1
@LuisSalvano mimo wszystko to zawsze uczucie jakiegos prestiżu, chodzenie w takich ciuchach ,plus ubrania to nie są rzeczy które kupujesz co kilka dni tylko raczej starczą ci na dłużej .Także moim zdaniem nie ma nic złego w kupieniu sb takich rzeczy .
1
@Rewolucja123 to właśnie piekno tej gry xD
Mecze dla koneserów ;P
2
@FafitFCB jakaś drama była?