1

@martin3131 co za dziwna logika xd

2

@Encore to futbol dla koneserów
nie kazdy moze to oglądać
ja miedzy innymi nie mogę ;d

1

@norbi77 za chwilę jeszcze wlecą wypady na dzialeczke ;3

0

@paweldunajecfcb jakbym dostał tyle z podstawy to byłby kox

1

@AmigoBlancos niech chłopak zdrowieje ;)
Liczę na Belgię
W tym roku niech idą po mistrza Europy

1

@Pawel13sz to anglik sama narodowość podbija cenę
Dodatkowo ma jeszcze trochę kontraktu.
Moim zdaniem jest wart więcej od halanda który za rok będzie wart 75 mln dzięki klauzuli.

0

@JarekS skoro go systematycznie oglądasz to jestem w stanie ci uwierzyć.
Kiedy ja go oglądam to zwykle gra przeciętnie. Mam też znajomych kibiców Liverpoolu i też mówią, że do czołowych piłkarzy to on nie należy ;/
Poza tym zawsze pozostaje jeszcze efekt Kloppa który potrafi zrobić że sredniakow dobrych piłkarzy a kiedy przechodzą dalej... To klapa
Oczywiście jak już do nas przyjdzie to bd mu kibicował. Mam nadzieję, że dostanie jakaś normalna a nie zawyżoną pensje.

0

@tristan87 i to jest konkrecik
Tylko że kosztujacy około 200 mln xD

1

@Ghotti jest techniczny ma drybling i zmysł do gry kombinacyjnej
Ale...
Nie jest skuteczny
My potrzebujemy snajpera
Dlatego Gabriel odpada

0

@JarekS czy ja wiem czy on taki topowy :/

0

@patrykzmc2000 z neyem się opłacało
Tu raczej też ;)

0

@FC1899Barca jeszcze gundogan i de Bruyne

1

@BarcaInfo chciałbym go ale trochę za dużo xd

0

@alianta2 mi sie marzy lukaku ;P
albo kane xd

0

@Encore Mbappe raczej

0

@LeoMessi1994 szkoda ,ze hazard nigdy u nas nie zagrał

0

@Rust_Cohle ale uderzenie :o

0

@elplacek44 nic wielkiego ;)

0

@DonMatteo901 haha a ja myślałem ,ze będziemy z grupy wychodzic xD

0

@Encore szkoda chłopaka taki talent zmarnować ;/

0

@busquets5 mowi sie trudno to nie jedyny napastnik
a patrzac na sytuacje naszego klubu nie warto wydawać tyle pieniędzy .

1

@Zoker cos w tym jest .
Moim zdaniem powinniśmy poczekać sezon kiedy jego klauzula będzie wynosic 75 mln .nie ma sensu sie spieszyć .
Poza tym spojrzcie kto jest jego agentem ... Nie ma szans ,zeby grał u nas przez cała karierę .
Jego następny kontrakt pewnie będzie tak nierealny ,że szok .
Aktualnie jest to gra nie warta świeczki

0

@FCMichalo myslałem ,że to eriksen xD

0

@ranger3120 taktyczny komentarz

4

@BarcaInfo dobry chłopak z tego Wernera
Ale słaby napastnik xd

1

@xBoMBoWiECx wybitna akcja

0

@Matelel jest niezły, ale gra na pozycji na której mamy przesyt

1

@LuisSalvano mimo wszystko to zawsze uczucie jakiegos prestiżu, chodzenie w takich ciuchach ,plus ubrania to nie są rzeczy które kupujesz co kilka dni tylko raczej starczą ci na dłużej .Także moim zdaniem nie ma nic złego w kupieniu sb takich rzeczy .

1

@Rewolucja123 to właśnie piekno tej gry xD
Mecze dla koneserów ;P

2

@FafitFCB jakaś drama była?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?