0

@sokot Neymara teraz bardziej ciągnie do środka także alba miałby miejsce na skrzydle

0

@joloskyy z drugiej strony gdyby wbił te bramki to pewnie byłby jeden z najlepszych indywidualnych występów w historii LM

0

@Encore jak dla mnie jedynym logicznym powodem jest liga .
Bedzie mogł udowodnic swoja wartosć częsciej niz tylko w lidze mistrzów
Poza tym w hiszpanii nie grają tak ostro jak we francji takzę jest mniejsze ryzyko złapania kontuzji .

0

@GuerillaAthletic co takiego trenujesz?

1

@David_Beckham wyrównany meczyk się szykuje ;)

0

@VenoM aa no to lipa xD

0

@Ogorinho1974 zalezy czy city przejdzie borussie jeśli tak to
mbappe de bruyne
Bezposredni pojedyynek :D

1

Lucas Hernandez to jedyny piłkarz Bayernu który jest w stanie zabrać piłkę Mbappe i neymarowi ;D
Szkoda że przez kontuzje tak mu zastopowala kariera :/

0

W historii piłki byl jakiś lepszy bramkarz od Neuera?

0

@D10SLEO dobry bejcik mordo

0

@zenoowity dobry piłkarz to dobrze gra :p
Przeciwko nam kiedy grał w realu też zwykle grał dobrze :D

0

@haryveb944 trenera maja bardzo dobrego także tanio skóry nie sprzedadzą ;D

4

Szkoda że Messi nie ma swojego Mbappe :/
Niesamowicie gra dziś ney i Mbappe

0

Ten chopo w tym dwumeczu naprawdę robi robotę :D
Dziwnie to moze zabrzmi ale nie jestem pewien czy lewy dałby więcej xd

0

@AmigoBlancos my z ziomkami też wykupilismy w poprzedni wtorek
I jeszcze przy okazji na final się załapie pakiecik także moim zdaniem warto :D
A o mecz możecie zagłosować albo zrobić jakieś losowanie :D

1

@Sulimo proszę o oznaczenia :D

0

@Sulimo możesz mnie oznaczać :D

0

@BorzyKrzys trenuje celownik
zawsze jest to jakis sposób :D

0

@itmustbejoke taktyczny komentarz

1

@Pawel13sz możliwe ;D
Możliwe też że obie te rzeczy zrobił de jong
Pamiętam, że sędzia pozwalał na ostra grę.

0

@Pawel13sz nigel de jong z tego co pamiętam
A chodzi mi o finał mistrzostw świata 2010

3

@AlicjaFCB Torres
Gdyby nie ta k***a z Holandii co mu zerwała więzadła pewnie byłby jednym z najlepszych napastnikow w historii ;/

0

@GeFcIo akie rzeczy się zdarzają, jeśli w regulaminie za cos akiego daja bana dłuższego niż 24 h to trzeba to zmienic .
Przynajmniej takie jest moje zdanie ;D

0

@GeFcIo co się stało

1

@kamilop Verratti Kimmich kdb barella
Tielemans rodri Pogba ( taki w formie)
Thiago
Wszyscy to sfera marzeń xdd

0

@PawkoFCB po prostu mendy chciał dotknąć najlepszego piłkarza na świecie
Nie dziwie mu się ;p

1

@adamslowiczyVEB jest piękny. przez pewien czas myślałem że jego talent przystopowal (transfer z Monaco do Lester) jednak udało mu się zrobić parę kroków do przodu.
Chciałbym go u nas

4

@socha ich najlepszym ofensywnym piłkarzem jest benzema ;)

4

@LeoMessi1994 Dembele przyszedł do nas o jakieś 60 mln za dużo
Natomiast gryzek nie powinien przychodzić

4

@Pilka_jest_okragla jest wybitny co tu dużo mówić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?