kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wossi61FCB no i klasa :D
0
@IronSanHybrid git
0
To co ambicja pomaga w dążeniu do celu? :D
1
@lukas10 szkoda że na euro nie pogra :/
2
No to co
Wchodzę zdaje wychodzę
Krótka piłka :D
Jeszcze raz życzę wszystkim powodzenia ;)
2
@LeoMessiah chillerka ;)
Teraz jest powtarzane
Jutro wchodzę do sali robię swoje i wychodzę ;p
Najtrudniejszym zadaniem będzie jakoś wstać potem już z górki :D
3
@Criss18Barca z premka są same plusy :D
0
@Yosemite ponoć miał być nowym nazario
szkoda ,ze jego kariera sie tak potoczyła xd
zmarnowany potencjał :/
0
Skoro każdy się bawi w odliczanie no to zostało 27,5 godziny do maturki
Z fartem :D
Życzę wszystkim powodzenia ;)
0
Kto się bawi dalej
Lecimy nie śpimy!!!
0
@izabella luzik arbuzik mordo ;p
1
@DaPidejpi wiem o co chodzi
Aktualnie przerabiam pana Tadeusza
Później pan jasio Soplica też powinien się pojawić na spotkaniu ;)
Powodzenia:D
1
@Pasiak ja 20
I maturka we wtorek także trzeba się dobrze wyczilowac :D
1
Wjeżdżam na kielon jak towar na rejon
0
@Pawlak1992 mają środek pola ktory nadaje się tylko do tarcia chrzanu
Nic z takimi pomocnikami nie osiągną xd
0
Nie sądziłem że Juve będzie aż tak beznadziejne :D
0
@Encore przydałby się ktoś taki ;)
4
@saczers438 dziękujemy panie julianie :D
0
@michaleu moim zdaniem najlepsza nie lektura jest gra o tron
Nie zapraszam do dyskusji ;)
0
@Coutinho007 Bruno też znika w meczach z wielkimi
1
@Janiama fajnie by było tylko ,ze nie ma powodu ,żeby lewy do nas przychodzi łxd
2
@Pawel13sz kiedyś to było xdd
0
@saczers438 jak sprzedadzą sterlinga to poza ferranem nie będą mieć żadnego skrzydłowego z gazem w nogach .
Jackowi bliżej do fodena/kdb niz sterlinga xd
1
@Coutinho007 jeśli z taka drużyna niewygralibysmy co najmniej wszystkiego
To trener do zwolnienia ;)
1
@Lionel_Messi10 obie opcje :D
1
@Lionel_Messi10 marzenie
Chciałbym mieć podobnie ;d
2
@Pawel13sz dziękować :D
0
@Mns21 fati na atak
No i Depay w rotacji na ls i n
Mając na bokach takich piłkarzy jak messi i Neymar napastnik będzie miał sporo miejsca dzięki czemu fati wykorzysta swoje najlepsze atuty czyli wykończenie, timing i to że piłka go szuka.
Dla mnie opcja idealna :D
1
@Mns21 nawet na 3/4 lata się opłaca
Poza tym ponoć się sportowo prowadzi
A w lidze hiszpańskiej nie grają tak ostro jak we Francji
Więc powinien być częściej dostępny do gry
1
@Yosemite czemu grał u nas tylko jeden sezon?