1

@Wossi61FCB no i klasa :D

0

0

To co ambicja pomaga w dążeniu do celu? :D

1

@lukas10 szkoda że na euro nie pogra :/

2

No to co
Wchodzę zdaje wychodzę
Krótka piłka :D
Jeszcze raz życzę wszystkim powodzenia ;)

2

@LeoMessiah chillerka ;)
Teraz jest powtarzane
Jutro wchodzę do sali robię swoje i wychodzę ;p
Najtrudniejszym zadaniem będzie jakoś wstać potem już z górki :D

3

@Criss18Barca z premka są same plusy :D

0

@Yosemite ponoć miał być nowym nazario
szkoda ,ze jego kariera sie tak potoczyła xd
zmarnowany potencjał :/

0

Skoro każdy się bawi w odliczanie no to zostało 27,5 godziny do maturki
Z fartem :D
Życzę wszystkim powodzenia ;)

0

Kto się bawi dalej
Lecimy nie śpimy!!!

0

@izabella luzik arbuzik mordo ;p

1

@DaPidejpi wiem o co chodzi
Aktualnie przerabiam pana Tadeusza
Później pan jasio Soplica też powinien się pojawić na spotkaniu ;)
Powodzenia:D

1

@Pasiak ja 20
I maturka we wtorek także trzeba się dobrze wyczilowac :D

1

Wjeżdżam na kielon jak towar na rejon

0

@Pawlak1992 mają środek pola ktory nadaje się tylko do tarcia chrzanu
Nic z takimi pomocnikami nie osiągną xd

0

Nie sądziłem że Juve będzie aż tak beznadziejne :D

0

@Encore przydałby się ktoś taki ;)

4

@saczers438 dziękujemy panie julianie :D

0

@michaleu moim zdaniem najlepsza nie lektura jest gra o tron
Nie zapraszam do dyskusji ;)

0

@Coutinho007 Bruno też znika w meczach z wielkimi

1

@Janiama fajnie by było tylko ,ze nie ma powodu ,żeby lewy do nas przychodzi łxd

2

@Pawel13sz kiedyś to było xdd

0

@saczers438 jak sprzedadzą sterlinga to poza ferranem nie będą mieć żadnego skrzydłowego z gazem w nogach .
Jackowi bliżej do fodena/kdb niz sterlinga xd

1

@Coutinho007 jeśli z taka drużyna niewygralibysmy co najmniej wszystkiego
To trener do zwolnienia ;)

1

@Lionel_Messi10 obie opcje :D

1

@Lionel_Messi10 marzenie
Chciałbym mieć podobnie ;d

2

@Pawel13sz dziękować :D

0

@Mns21 fati na atak
No i Depay w rotacji na ls i n
Mając na bokach takich piłkarzy jak messi i Neymar napastnik będzie miał sporo miejsca dzięki czemu fati wykorzysta swoje najlepsze atuty czyli wykończenie, timing i to że piłka go szuka.
Dla mnie opcja idealna :D

1

@Mns21 nawet na 3/4 lata się opłaca
Poza tym ponoć się sportowo prowadzi
A w lidze hiszpańskiej nie grają tak ostro jak we Francji
Więc powinien być częściej dostępny do gry

1

@Yosemite czemu grał u nas tylko jeden sezon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?