kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 masochizm w najczystrzej postaci
Nie zrobiłbym sb tego ;D
0
@AmigoBlancos mógłbyś oznaczać? :D
1
@BarcaInfo haaland nie zagra u nas 10 lat patrząc na to kto jest jego agentem xd
0
@Dembouz1899 hazard
0
@Kluivert_P +1
Siatkareczka z Kuby na propsie ;)
0
@Werka7 do przodu ;)
1
@LeoMessiah nie było źle
Jeszcze jedno rozszerzenie i koniec :D
1
@DaPidejpi czyli nie tak źle :D
Chyba xd
Ja jeszcze biolka w środę i koniec
Już mi się nie chce nic pisać xD
Dobrze ze nie wziąłem jeszcze czegoś xd
3
Brawa dla Villarealu
I po zwycięstwo w finale
No i z Realem
Też :D
0
@maroon i francuskiej
0
@szkutnik91 Verratti Neymar Mbappe Marquinhos do nas i jazda :D
Liga mistrzów do nas
0
Ktoś ogląda Villareal - Arsenal
Co się stało chuku?
Będzie na finał z utd?
0
@Werka7 ciężko powiedziec raczej kibicuje klubach że względu na styl , bądź trenera, zawodników .
Myślę że City, Atalanta Lipsk Sevilla Sassuolo ajax no i PSG ( że względu na Mbappe Verratti Neymar)
Ale najbardziej z tych drużyn chyba stawiam city
0
@msmsms w jak% celujesz?
I co chcesz później studiować?
0
@chudymc nie martw się w grupie siła :D
0
@pt9 chyba wychodzi na to samo
grupa ludzi robiąca wspólnie siano
0
@arasz1819 stary stawianie de jonga ponad Messiego to już herezja xD
Oglądasz wgl mecze ? De jong w tym sezonie nie jest nawet najlepszym pomocnikiem w Barcelonie ( busi jest lepszy w tym sezonie)
Poza tym sprawdz statystyki i odpal meczyk nikt nie robi takiej różnicy jak on ( czasami de Bruyne i Neymar)
Na ten moment jest kilku kandydatów a jednym z nich jest Messi
Chyba, że to bait jeśli tak to mnie masz :D
0
tez bym chciał obserwować taki mecz z trybun:v
0
@macio_944 kante nie ma szans
jak francja wygra euro to dostanie mbappe
chyba ,że bd grać wfinale z belgią to możeee rudy dostanie
0
@Songo91 merino jest spoko
Locatelli też
A edzio w tym sezonie średnio ale jest najmłodszy kończy mu się kontrakt
No i chyba ma największy potencjał
0
@BulaKG ja to samo czasami sb pogram że względu na brata :D
0
@BulaKG jestem od cb w niższej lidze także to wartościową opinia jak daje radę w 3 lidze :D
Dziekowa ;)
0
Grał ktoś z was totsem mounta albo edersonem tots @Transu96
Jakieś opinie?
0
@BXOD wydaje mi się że zdałem ;D
0
@paweldunajecfcb z tego co słyszałem od ludzi to w tamtym roku była łatwiejsza :p
Także zdania ekspertów są podzielone xd
0
Wam też na ipli tak dziwnie przycina się obraz?
0
@Encore to wcześniej tego niepokazał ? ;)
1
@Sulimo jakie to jest niesamowite :D
0
@msmsms matma to mój nemesis xD
Ogólnie zdaje sb sprawę że wystarczy tylko podstawić pod wzór z tablicy jednak zawsze coś spieprze xD
Liczę że zdam ;D
0
@msmsms mam nadzieję że mi będzie tak samo łatwo :D
Powodzenia :D