1

@MesQueUnClub96 masochizm w najczystrzej postaci
Nie zrobiłbym sb tego ;D

0

@AmigoBlancos mógłbyś oznaczać? :D

1

@BarcaInfo haaland nie zagra u nas 10 lat patrząc na to kto jest jego agentem xd

0

@Dembouz1899 hazard

0

@Kluivert_P +1
Siatkareczka z Kuby na propsie ;)

0

@Werka7 do przodu ;)

1

@LeoMessiah nie było źle
Jeszcze jedno rozszerzenie i koniec :D

1

@DaPidejpi czyli nie tak źle :D
Chyba xd
Ja jeszcze biolka w środę i koniec
Już mi się nie chce nic pisać xD
Dobrze ze nie wziąłem jeszcze czegoś xd

3

Brawa dla Villarealu
I po zwycięstwo w finale
No i z Realem
Też :D

0

@maroon i francuskiej

0

@szkutnik91 Verratti Neymar Mbappe Marquinhos do nas i jazda :D
Liga mistrzów do nas

0

Ktoś ogląda Villareal - Arsenal
Co się stało chuku?
Będzie na finał z utd?

0

@Werka7 ciężko powiedziec raczej kibicuje klubach że względu na styl , bądź trenera, zawodników .
Myślę że City, Atalanta Lipsk Sevilla Sassuolo ajax no i PSG ( że względu na Mbappe Verratti Neymar)
Ale najbardziej z tych drużyn chyba stawiam city

0

@msmsms w jak% celujesz?
I co chcesz później studiować?

0

@chudymc nie martw się w grupie siła :D

0

@pt9 chyba wychodzi na to samo
grupa ludzi robiąca wspólnie siano

0

@arasz1819 stary stawianie de jonga ponad Messiego to już herezja xD
Oglądasz wgl mecze ? De jong w tym sezonie nie jest nawet najlepszym pomocnikiem w Barcelonie ( busi jest lepszy w tym sezonie)
Poza tym sprawdz statystyki i odpal meczyk nikt nie robi takiej różnicy jak on ( czasami de Bruyne i Neymar)
Na ten moment jest kilku kandydatów a jednym z nich jest Messi
Chyba, że to bait jeśli tak to mnie masz :D

0

tez bym chciał obserwować taki mecz z trybun:v

0

@macio_944 kante nie ma szans
jak francja wygra euro to dostanie mbappe
chyba ,że bd grać wfinale z belgią to możeee rudy dostanie

0

@Songo91 merino jest spoko
Locatelli też
A edzio w tym sezonie średnio ale jest najmłodszy kończy mu się kontrakt
No i chyba ma największy potencjał

0

@BulaKG ja to samo czasami sb pogram że względu na brata :D

0

@BulaKG jestem od cb w niższej lidze także to wartościową opinia jak daje radę w 3 lidze :D
Dziekowa ;)

0

Grał ktoś z was totsem mounta albo edersonem tots @Transu96
Jakieś opinie?

0

@BXOD wydaje mi się że zdałem ;D

0

@paweldunajecfcb z tego co słyszałem od ludzi to w tamtym roku była łatwiejsza :p
Także zdania ekspertów są podzielone xd

0

Wam też na ipli tak dziwnie przycina się obraz?

0

@Encore to wcześniej tego niepokazał ? ;)

1

@Sulimo jakie to jest niesamowite :D

0

@msmsms matma to mój nemesis xD
Ogólnie zdaje sb sprawę że wystarczy tylko podstawić pod wzór z tablicy jednak zawsze coś spieprze xD
Liczę że zdam ;D

0

@msmsms mam nadzieję że mi będzie tak samo łatwo :D
Powodzenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?