kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon genialny tekst
0
@Drogba1 najlepsza fifka ;D
0
@masq wtedy ten caqueret czy jakoś tak zagrał najlepiej
totalny szef
0
@Mocher91 zawodników którzy bd realnym wzmocnienie na braki kadrowe
I sprzedazy nie potrzebnych grajków ;D
0
@Ratamahatta przecież nasza obrona jest najgorsza że wszystkich drużyn z topu to dlatego przegrywamy .
Dodatkowo nie mamy skrzydłowych , napastnika i pomocnika .ale też nie byle jakiego w każdej drużynie jest przynajmniej jeden szef i to nie jest gość którego zaletą jest bieganie tylko jest po prostu dobrym piłkarzem . Nasz środek pola składa się głównie z dzieciaków i dwóch bardziej doświadczonych gości .
Jednym jest busi który zrobił robotę w tym sezonie jednakże ma też duże braki fizyczne. A drugi to pjanic który w Juve przeżył swój najgorszy sezon a u nas nie dostał nawet realnej szansy xd
Każdy z naszych młodych pomocników potrafi pobiegać ,powalczyć , odebrać piłkę nawet czasami potrafią kogoś minąć. Oferują tyle samo co Wijnaldum
I potrzebuja minut żeby się ogrywać
My potrzebujemy rozgrywającego który zaoferuje nam dodatkowe możliwości i odciazy Messiego i Busquetsa.
Reasumując mamy w drużynie więcej niż jeden problem i rozwiązaniem tego problemu na pewno nie jest zawodnik Liverpoolu
0
@ranger3120 pjanic nawet u nas nie zdążył zagrać :D
0
@Coutinho007 poza tym Thiago też umie biegać i walczyć w obronie
Znalazło by się pewnie wielu lepszych kandydatów
0
@kamilop od biegania jest też pedri moriba de jong riki i pjanic .też potrafią to robić więc po jakiego siusiaczka bierzemy takiego gościa xd
2
@Coutinho007 fajnie, że nie jestem sam
Ten gość nie jest nam w ogóle potrzebny
0
@A_Gomesinho_21 super sprawa przychodzi do nas gość który umie tylko holować piłkę i podawać do tylu xDD
Natomiast w naszej pomocy nie ma nikogo ( poza busim) który byłby w stanie dać fajna piłkę i to takim gościem powinniśmy się zainteresować.
Biegać w naszej pomocy może każdy ale grać to już nie koniecznie :/
0
@Chakalaka od biegania już mamy de jonga
Potrzebujemy konkretnego drygenta w środku pola który umie podać kiwnąć przeciwnika i przy okazji biega
Mam nadzieję, że nasi skauci zainteresują się kimś takim ;)
0
@Pawel13sz 15 w lidze 20 ogólnie
0
Tylko nie on :/
Niech zostanie w premier Ligue
1
@Yosemite ten de paul wydaje się być panem piłkarzem
argentyna naprawde na najblizszyych turniejach może namieszać :D
0
@zadafcb prawie trafił:D
1
@clyde powinni służyć jako obiekt do różnego rodzaju eksperymentów medycznych
Testowano by na nich różne substancje
Od trucizn po leki
Otwierano by im ciała i grzebano w bebechach
Zabicie to by było marnotrawstwo
0
z tym ramosem to prawda ,że go enrique nie powołał ?!
1
o ktorej wlatują nagrody za skład battles ?
0
@socha nie że względu na Ronaldo
Tylko na Juve
0
@Zip no to co całymiesiać spedze przed telewizorem :D
1
@Rust_Cohle w sumie mam sentyment do wszystkich
Chciałbym żeby któraś wygrała mistrzostwo świata :D
0
@pt9 @Dawid66 ja zawsze gram na totsy :D
0
Jak tam wasze bilansy w fut Champions?
0
@jeyx77x przecież hazard w Chelsea to był jednoosobowy oddział to co on robił czasami przekraczało pojęcie
Zawsze chciałem go u nas
Szkoda że jego kariera się tak potoczyła :/
0
@JohnnyBarca lipa straszna :/
1
@Bocheno1 no i że względu na to że się poświęcił mają go na siłę trzymać przy trenerce xd
1
@Messibestplayerintheworld dobra decyzja brawa ;)
0
@JohnnyBarca dawać Torresa :D najtańszy,
Ograny w lidze, no i ma wysokie umiejętności
0
@DonMatteo901 kurde a było trenować xd
0
@LeoMessiah who knows? xd