0

@Colon genialny tekst

0

@Drogba1 najlepsza fifka ;D

0

@masq wtedy ten caqueret czy jakoś tak zagrał najlepiej
totalny szef

0

@Mocher91 zawodników którzy bd realnym wzmocnienie na braki kadrowe
I sprzedazy nie potrzebnych grajków ;D

0

@Ratamahatta przecież nasza obrona jest najgorsza że wszystkich drużyn z topu to dlatego przegrywamy .
Dodatkowo nie mamy skrzydłowych , napastnika i pomocnika .ale też nie byle jakiego w każdej drużynie jest przynajmniej jeden szef i to nie jest gość którego zaletą jest bieganie tylko jest po prostu dobrym piłkarzem . Nasz środek pola składa się głównie z dzieciaków i dwóch bardziej doświadczonych gości .
Jednym jest busi który zrobił robotę w tym sezonie jednakże ma też duże braki fizyczne. A drugi to pjanic który w Juve przeżył swój najgorszy sezon a u nas nie dostał nawet realnej szansy xd
Każdy z naszych młodych pomocników potrafi pobiegać ,powalczyć , odebrać piłkę nawet czasami potrafią kogoś minąć. Oferują tyle samo co Wijnaldum
I potrzebuja minut żeby się ogrywać
My potrzebujemy rozgrywającego który zaoferuje nam dodatkowe możliwości i odciazy Messiego i Busquetsa.
Reasumując mamy w drużynie więcej niż jeden problem i rozwiązaniem tego problemu na pewno nie jest zawodnik Liverpoolu

0

@ranger3120 pjanic nawet u nas nie zdążył zagrać :D

0

@Coutinho007 poza tym Thiago też umie biegać i walczyć w obronie
Znalazło by się pewnie wielu lepszych kandydatów

0

@kamilop od biegania jest też pedri moriba de jong riki i pjanic .też potrafią to robić więc po jakiego siusiaczka bierzemy takiego gościa xd

2

@Coutinho007 fajnie, że nie jestem sam
Ten gość nie jest nam w ogóle potrzebny

0

@A_Gomesinho_21 super sprawa przychodzi do nas gość który umie tylko holować piłkę i podawać do tylu xDD
Natomiast w naszej pomocy nie ma nikogo ( poza busim) który byłby w stanie dać fajna piłkę i to takim gościem powinniśmy się zainteresować.
Biegać w naszej pomocy może każdy ale grać to już nie koniecznie :/

0

@Chakalaka od biegania już mamy de jonga
Potrzebujemy konkretnego drygenta w środku pola który umie podać kiwnąć przeciwnika i przy okazji biega
Mam nadzieję, że nasi skauci zainteresują się kimś takim ;)

0

@Pawel13sz 15 w lidze 20 ogólnie

0

Tylko nie on :/
Niech zostanie w premier Ligue

1

@Yosemite ten de paul wydaje się być panem piłkarzem
argentyna naprawde na najblizszyych turniejach może namieszać :D

0

@zadafcb prawie trafił:D

1

@clyde powinni służyć jako obiekt do różnego rodzaju eksperymentów medycznych
Testowano by na nich różne substancje
Od trucizn po leki
Otwierano by im ciała i grzebano w bebechach
Zabicie to by było marnotrawstwo

0

z tym ramosem to prawda ,że go enrique nie powołał ?!

1

o ktorej wlatują nagrody za skład battles ?

0

@socha nie że względu na Ronaldo
Tylko na Juve

0

@Zip no to co całymiesiać spedze przed telewizorem :D

1

@Rust_Cohle w sumie mam sentyment do wszystkich
Chciałbym żeby któraś wygrała mistrzostwo świata :D

0

@pt9 @Dawid66 ja zawsze gram na totsy :D

0

Jak tam wasze bilansy w fut Champions?

0

@jeyx77x przecież hazard w Chelsea to był jednoosobowy oddział to co on robił czasami przekraczało pojęcie
Zawsze chciałem go u nas
Szkoda że jego kariera się tak potoczyła :/

0

@JohnnyBarca lipa straszna :/

1

@Bocheno1 no i że względu na to że się poświęcił mają go na siłę trzymać przy trenerce xd

1

@Messibestplayerintheworld dobra decyzja brawa ;)

0

@JohnnyBarca dawać Torresa :D najtańszy,
Ograny w lidze, no i ma wysokie umiejętności

0

@DonMatteo901 kurde a było trenować xd

0

@LeoMessiah who knows? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?