kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku za dodatkowe 210mln też można to zrobić w niedalekiej przyszłości :D
0
@masq la ramble :D
1
@snake99 @pax @Rewolucja123 jakieś wzmianka o semedo ? ;)
1
teraz moze nam sie uda
dest ma kozak ofensywe emerson defensywe
czyli w sumie z ich dwóch wychodzi jeden Alves xd
0
@AmigoBlancos dobry był tylko Beckham
Reszta wybitna /bardzo dobra
0
@amanter też oczywiście :D
3
@Dundersztyc my przypadkiem nie byliśmy w dołku jak zaczął nas trenować?
0
@Khajio jesteś topem trenujesz top
Krótka piłka :D
1
@msmsms już zaraz do spania bo jutro ambitny dzień :D
Najpierw bojo potem melanż ;p
0
@masq jasne,ze tak
0
@cat_r37 niech poczeka dopoki nie zdobędziemy pieniędzy :D
0
@Kwasiak98 kimiś dzoszua ;p
1
@Ilona_VeB wygrasz to ;)
0
@Transu96 co za kozacki skład :v
0
@A_Gomesinho_21 jeśli by sprzedali nie potrzebnych zawodników z naszego klubu to git ;)
1
@Pilka_jest_okragla przegrane finały z nami zostawiły sład na jego psychice ;P
boli go wielka hiszpania :D
0
@taris wiadomo co się stało ?
0
Pieknie Villareal :D
1
Jakbyście mogli wybrać po jednym z zawodników dzisiejszych finalistów do Barcelony to kogo byście wybrali?
Odę mnie leci Pau Torres i Paul Pogba
0
@Ratamahatta no jasne najlepiej grać tartakiem w pomocy i lage na skrzydłowych których nie mamy xD
0
@masq ojj tak pan trener
Dodatkowo zawsze gra ofensywnie
I potrafił robić wyniki pomimo średnich piłkarzy
0
@kaamil1910 przecież na yt każdy jest bogiem footbalu xD
Poza tym wini nie jest już tym piłkarzem z ligi holenderskiej który strzeli bramę z dystansu i zagra ciasteczko.
Jego plusem jest dobra technika użytkowa i bieganie
Takie same plusy może dać nam pedri i moriba ;) oczywiście jeśli bd dostawać odpowiednią liczbę minut ;)
Poza tym z tego co wiem odchodzi z live że względu na chęć zwiększenia zarobków. Jak wiemy nas nie stać już na dawanie ogromnych kontraktów.
Jeśli chodzi o wiek no to parę lat jeszcze na poziomie powinien pograć , poza tym jestem zdania, że liczy się skill a nie wiek, w końcu to tylko liczba ;D
Uważam go za zbędny transfer ale jak już do nas przyjdzie to bd mu kibicowal i życzył jak najlepiej ;3
0
@Striker bierzemy Lukaku i barelle
Oddamy gryzka i cou
Marzenie :D
0
Ktoś z was dziś na żywo będzie oglądał finał Ligi Europy?
1
@HERORICH2 weź tak nie mów :v
1
@Rust_Cohle genialny jest ;)
0
@Colon genialny tekst
0
@Drogba1 najlepsza fifka ;D
0
@masq wtedy ten caqueret czy jakoś tak zagrał najlepiej
totalny szef
0
@Mocher91 zawodników którzy bd realnym wzmocnienie na braki kadrowe
I sprzedazy nie potrzebnych grajków ;D