0

@SonBarcaGoku za dodatkowe 210mln też można to zrobić w niedalekiej przyszłości :D

0

@masq la ramble :D

1

@snake99 @pax @Rewolucja123 jakieś wzmianka o semedo ? ;)

1

teraz moze nam sie uda
dest ma kozak ofensywe emerson defensywe
czyli w sumie z ich dwóch wychodzi jeden Alves xd

0

@AmigoBlancos dobry był tylko Beckham
Reszta wybitna /bardzo dobra

0

@amanter też oczywiście :D

3

@Dundersztyc my przypadkiem nie byliśmy w dołku jak zaczął nas trenować?

0

@Khajio jesteś topem trenujesz top
Krótka piłka :D

1

@msmsms już zaraz do spania bo jutro ambitny dzień :D
Najpierw bojo potem melanż ;p

0

@masq jasne,ze tak

0

@cat_r37 niech poczeka dopoki nie zdobędziemy pieniędzy :D

0

@Kwasiak98 kimiś dzoszua ;p

1

@Ilona_VeB wygrasz to ;)

0

@Transu96 co za kozacki skład :v

0

@A_Gomesinho_21 jeśli by sprzedali nie potrzebnych zawodników z naszego klubu to git ;)

1

@Pilka_jest_okragla przegrane finały z nami zostawiły sład na jego psychice ;P
boli go wielka hiszpania :D

0

@taris wiadomo co się stało ?

0

Pieknie Villareal :D

1

Jakbyście mogli wybrać po jednym z zawodników dzisiejszych finalistów do Barcelony to kogo byście wybrali?
Odę mnie leci Pau Torres i Paul Pogba

0

@Ratamahatta no jasne najlepiej grać tartakiem w pomocy i lage na skrzydłowych których nie mamy xD

0

@masq ojj tak pan trener
Dodatkowo zawsze gra ofensywnie
I potrafił robić wyniki pomimo średnich piłkarzy

0

@kaamil1910 przecież na yt każdy jest bogiem footbalu xD
Poza tym wini nie jest już tym piłkarzem z ligi holenderskiej który strzeli bramę z dystansu i zagra ciasteczko.
Jego plusem jest dobra technika użytkowa i bieganie
Takie same plusy może dać nam pedri i moriba ;) oczywiście jeśli bd dostawać odpowiednią liczbę minut ;)
Poza tym z tego co wiem odchodzi z live że względu na chęć zwiększenia zarobków. Jak wiemy nas nie stać już na dawanie ogromnych kontraktów.
Jeśli chodzi o wiek no to parę lat jeszcze na poziomie powinien pograć , poza tym jestem zdania, że liczy się skill a nie wiek, w końcu to tylko liczba ;D
Uważam go za zbędny transfer ale jak już do nas przyjdzie to bd mu kibicowal i życzył jak najlepiej ;3

0

@Striker bierzemy Lukaku i barelle
Oddamy gryzka i cou
Marzenie :D

0

Ktoś z was dziś na żywo będzie oglądał finał Ligi Europy?

1

@HERORICH2 weź tak nie mów :v

1

@Rust_Cohle genialny jest ;)

0

@Colon genialny tekst

0

@Drogba1 najlepsza fifka ;D

0

@masq wtedy ten caqueret czy jakoś tak zagrał najlepiej
totalny szef

0

@Mocher91 zawodników którzy bd realnym wzmocnienie na braki kadrowe
I sprzedazy nie potrzebnych grajków ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?