0

@matirix20 przed przeżyłem ale jak jest po to ci nie powiem xD

0

@dv7wisnia w sumie jeśli ty dorastales oglądając ich tez nie możesz dać rzetelnej opinii na ten temat ponieważ patrzysz przez sentyment na tych zawodników
Ciezko żebyś obiektywnie ocenił

0

@Kwasiak98 obrona gorsza pomoc narazie też choć za pare lat pewnie bd lepsi no i atak lepszy
Plus mają o wiele więcej utalentowanych zawodników niż wtedy
Myślę że za pare lat nie będzie wątpliwości że to najlepsza generacja Anglików ;)

0

@Gaz u mnie właśnie leci 4 dzień i dalej boli xd
Denerwuje mnie to bo chciałbym sb pójść na silke xd
Też się tym szczepilem także mogę założyć, że dziś ostatni dzień poboli mnie ręką i od jutra jazda :D

0

przez ile dni po szczepionce bolała was ręka ?

0

@Corr pogba verratti neymar

0

ktoś z was ogląda juventus ?
Czy de ligt jest naprawde tak dobry jak ludzie tu piszą czy jest przehypowany i kazdy dalej wspomina jego grę w ajaxie , nieparząc na formę ktora prezentuje ( chyba ,ze ta forma jest dobra :D)

1

@puyol_presidend5 kto w tych czasach nie ma protrakcji barków xd

0

@Barca1992 ponoc w czerwcu ma wyjśc następna część :D

0

@kodi77 my natomiast szybko ogarnęliśmy aguero :D

0

@BarcaInfo niby tak ale po co city 3 naszych zawodników ;D

1

@Bocheno1 czyli laporte albo de ligt ?
ciekawie ;p

1

@LeoMessiah z tych co oglądałem to messi neymar hazard iniesta
no i dam jednego mniej popularnego ben arfa :D

0

@Kuubs21 tak (15 znaków)

0

@Dembouz1899 ponoć inter masprzedać kluczowych zawodników więc uderzyłbym po barelle
Natomiast potrzebujemy drygenta w srodku pola wiec brałbym kogokolwiek o takim profilu

0

@Songo91 potężny bait :D

0

Szacun dla logana paula za wczorajszą walkę
Myślałem ,że o wiele gorzej się zaprezentuje

2

@IronSanHybrid ale kozacka :o

0

@Gaucho kogo by nie wzięli byłbym zadowolony :D

0

@EleanoR jeśli zamierzasz regularnie wrzucać takie ciekawostki to możesz mnie oznaczać :D

0

@patrykzmc2000 czas zacząć im kibicować
Należy im się
Jeśli go kupią to bd moja ulubiona drużyna z anglii :D

2

@masq marzenie to barella Tielemans

0

@Masti_Real_Madryt oj oj niestety nie masz racji
Zdanie były podzielone, nawet bym powiedział że więcej osób było negatywnie nastawionych ;)

0

@Davvd Modrić przynajmniej trzymał poziom przez cały sezon
Natomiast Kante gra dobrze od dwóch miesięcy.
Nie rozumiem dlaczego jest brany pod uwagę xd

3

@GeneralXavi nie grałem nigdy ale kiedyś mg pograć :D

0

Belmondo usunął wszystkie nuty na featach z kazem z yt (*) :((((

1

Długo staliście w kolejce na szczepienie?

0

@martin3131 ney to totalny kozak ;)

0

Lecimmyy dalej
Jutro bd szczepiony także trzeba się uodpornic :D

0

@10SzymonBarca10 pau Torres to powinien być nasz cel numer 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?