kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 przed przeżyłem ale jak jest po to ci nie powiem xD
0
@dv7wisnia w sumie jeśli ty dorastales oglądając ich tez nie możesz dać rzetelnej opinii na ten temat ponieważ patrzysz przez sentyment na tych zawodników
Ciezko żebyś obiektywnie ocenił
0
@Kwasiak98 obrona gorsza pomoc narazie też choć za pare lat pewnie bd lepsi no i atak lepszy
Plus mają o wiele więcej utalentowanych zawodników niż wtedy
Myślę że za pare lat nie będzie wątpliwości że to najlepsza generacja Anglików ;)
0
@Gaz u mnie właśnie leci 4 dzień i dalej boli xd
Denerwuje mnie to bo chciałbym sb pójść na silke xd
Też się tym szczepilem także mogę założyć, że dziś ostatni dzień poboli mnie ręką i od jutra jazda :D
0
przez ile dni po szczepionce bolała was ręka ?
0
@Corr pogba verratti neymar
0
ktoś z was ogląda juventus ?
Czy de ligt jest naprawde tak dobry jak ludzie tu piszą czy jest przehypowany i kazdy dalej wspomina jego grę w ajaxie , nieparząc na formę ktora prezentuje ( chyba ,ze ta forma jest dobra :D)
1
@puyol_presidend5 kto w tych czasach nie ma protrakcji barków xd
0
@Barca1992 ponoc w czerwcu ma wyjśc następna część :D
0
@kodi77 my natomiast szybko ogarnęliśmy aguero :D
0
@BarcaInfo niby tak ale po co city 3 naszych zawodników ;D
1
@Bocheno1 czyli laporte albo de ligt ?
ciekawie ;p
1
@LeoMessiah z tych co oglądałem to messi neymar hazard iniesta
no i dam jednego mniej popularnego ben arfa :D
0
@Kuubs21 tak (15 znaków)
0
@Dembouz1899 ponoć inter masprzedać kluczowych zawodników więc uderzyłbym po barelle
Natomiast potrzebujemy drygenta w srodku pola wiec brałbym kogokolwiek o takim profilu
0
@Songo91 potężny bait :D
0
Szacun dla logana paula za wczorajszą walkę
Myślałem ,że o wiele gorzej się zaprezentuje
2
@IronSanHybrid ale kozacka :o
0
@Gaucho kogo by nie wzięli byłbym zadowolony :D
0
@EleanoR jeśli zamierzasz regularnie wrzucać takie ciekawostki to możesz mnie oznaczać :D
0
@patrykzmc2000 czas zacząć im kibicować
Należy im się
Jeśli go kupią to bd moja ulubiona drużyna z anglii :D
2
@masq marzenie to barella Tielemans
0
@Masti_Real_Madryt oj oj niestety nie masz racji
Zdanie były podzielone, nawet bym powiedział że więcej osób było negatywnie nastawionych ;)
0
@Davvd Modrić przynajmniej trzymał poziom przez cały sezon
Natomiast Kante gra dobrze od dwóch miesięcy.
Nie rozumiem dlaczego jest brany pod uwagę xd
3
@GeneralXavi nie grałem nigdy ale kiedyś mg pograć :D
0
Belmondo usunął wszystkie nuty na featach z kazem z yt (*) :((((
1
Długo staliście w kolejce na szczepienie?
0
@martin3131 ney to totalny kozak ;)
0
Lecimmyy dalej
Jutro bd szczepiony także trzeba się uodpornic :D
0
@10SzymonBarca10 pau Torres to powinien być nasz cel numer 1