0

@Yosemite i bardzo fajnie by wyszlo :D

1

@GeneralXavi ambitnie ;)
Życzę powodzenia :D

0

@Pawel13sz akurat taka pogoda nie sprzyja :D
Na szczęście Szwedzi też bd ja odczuwać :D
Więc szanse wyrównane ;)

0

@adambądkowski93 myślisz że to oznacza odejście oblaka?

2

@adambądkowski93 wspaniały człowiek
Ogromny szacunek

2

@LS tak to już zwykle bywa ludwiczku ;)

1

@Tencowidzi gra dobrze tylko w kadrze ;p to trochę za mało xd

0

@kamilop kdb Verratti i Kimmich są na pewno polkę wyżej
Lepszy jeszcze jest Bruno Modrić toni Kross Casemiro, nw czy uwzględnić na pozycji pomocnika Müllera xd , Kante,
Gundogan, Fabinho, busi, nie jestem pewien co do Pogby i Thiago
Ogólnie może jeszcze się znajdzie paru lepszych w końcu nie jestem w stanie śledzic wszystkich meczy. Jest też duża możliwość, że zawodnicy których wymieniłem grają dobrze akurat wtedy kiedy oglądam ;p natomiast z Barca jestem cały czas na bieżąco.
Niewykluczone też że Franek jest lepszy od kilku gości których wymieniłem.

0

@kaamil1910 ,,pil pił i został piłkarzem"
Wszyscy zawodnicy od serię B do czwartej ligi

5

@Yosemite piekna sprawa
I szacun dla Gorana za wspaniałą karierę ;)

0

@SinMistico myslę ,ze większośc osob mysli tak samo :D

0

@clyde krótkie spodenki xd
Nawet w zimę zdarza mi się chodzić w nich do sklepu ;D

2

@Lola120 ja jestem po pierwszej dawce pfizera i jesteśmy w tym samym wieku
jedyne co mi było to silny ból ramienia .
Przez 5 dni nie nadawało się do użytku .
No a poza tym nie było żadnych skutków ubocznych ;)

0

@Colon mega w porządku gość
Przyjemnie się ogląda jego filmiki :D

0

@BorzyKrzys to ,ze on u nas nie gra to jest jakis zart ://

0

@SaulGoodman niesamowite zwierzę :D

0

@sergio5 pomyśleć że jest tak blisko tak elitarnego zawodnika jak Olivier Giroud

0

@Gomess trochę ich mamy :D
Może coś z tego wyjdzie ;p

1

Zuber trzy asysty :o

0

@tomek8756 Hiszpania
Tylko że teraz ciężko się ich ogląda ;D

0

Ale jestem z nich dumny

0

@victor co jest złego w kibicowaniu niemcom ?

0

@zadafcb niesamowite :oo
totalny kozak :D

1

@Ewelinax ja też nie mam jakiś wielkich nadziei ale chciałbym zeby cos zaprezentowali ;D

1

@Ewelinax mam nadzieję że nasza reprezentacja ja umili :D

1

@Pasiak dla chcącego nic trudnego ;)
Na wszystko się znajdzie czas ;D

0

@maciejsonFCB napastnik repry Belgii
Ma dobry look

0

@RobiS spróbuj laysy Ovenbaked

1

@Dawid66 gratulacje ;)
Zdrowia :D

0

@Songo91 myślę że to drużyna na ćwierćfinał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?