kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite i bardzo fajnie by wyszlo :D
1
@GeneralXavi ambitnie ;)
Życzę powodzenia :D
0
@Pawel13sz akurat taka pogoda nie sprzyja :D
Na szczęście Szwedzi też bd ja odczuwać :D
Więc szanse wyrównane ;)
0
@adambądkowski93 myślisz że to oznacza odejście oblaka?
2
@adambądkowski93 wspaniały człowiek
Ogromny szacunek
2
@LS tak to już zwykle bywa ludwiczku ;)
1
@Tencowidzi gra dobrze tylko w kadrze ;p to trochę za mało xd
0
@kamilop kdb Verratti i Kimmich są na pewno polkę wyżej
Lepszy jeszcze jest Bruno Modrić toni Kross Casemiro, nw czy uwzględnić na pozycji pomocnika Müllera xd , Kante,
Gundogan, Fabinho, busi, nie jestem pewien co do Pogby i Thiago
Ogólnie może jeszcze się znajdzie paru lepszych w końcu nie jestem w stanie śledzic wszystkich meczy. Jest też duża możliwość, że zawodnicy których wymieniłem grają dobrze akurat wtedy kiedy oglądam ;p natomiast z Barca jestem cały czas na bieżąco.
Niewykluczone też że Franek jest lepszy od kilku gości których wymieniłem.
0
@kaamil1910 ,,pil pił i został piłkarzem"
Wszyscy zawodnicy od serię B do czwartej ligi
5
@Yosemite piekna sprawa
I szacun dla Gorana za wspaniałą karierę ;)
0
@SinMistico myslę ,ze większośc osob mysli tak samo :D
0
@clyde krótkie spodenki xd
Nawet w zimę zdarza mi się chodzić w nich do sklepu ;D
2
@Lola120 ja jestem po pierwszej dawce pfizera i jesteśmy w tym samym wieku
jedyne co mi było to silny ból ramienia .
Przez 5 dni nie nadawało się do użytku .
No a poza tym nie było żadnych skutków ubocznych ;)
0
@Colon mega w porządku gość
Przyjemnie się ogląda jego filmiki :D
0
@BorzyKrzys to ,ze on u nas nie gra to jest jakis zart ://
0
@SaulGoodman niesamowite zwierzę :D
0
@sergio5 pomyśleć że jest tak blisko tak elitarnego zawodnika jak Olivier Giroud
0
@Gomess trochę ich mamy :D
Może coś z tego wyjdzie ;p
1
Zuber trzy asysty :o
0
@tomek8756 Hiszpania
Tylko że teraz ciężko się ich ogląda ;D
0
Ale jestem z nich dumny
0
@victor co jest złego w kibicowaniu niemcom ?
0
@zadafcb niesamowite :oo
totalny kozak :D
1
@Ewelinax ja też nie mam jakiś wielkich nadziei ale chciałbym zeby cos zaprezentowali ;D
1
@Ewelinax mam nadzieję że nasza reprezentacja ja umili :D
1
@Pasiak dla chcącego nic trudnego ;)
Na wszystko się znajdzie czas ;D
0
@maciejsonFCB napastnik repry Belgii
Ma dobry look
0
@RobiS spróbuj laysy Ovenbaked
1
@Dawid66 gratulacje ;)
Zdrowia :D
0
@Songo91 myślę że to drużyna na ćwierćfinał