1

@Pilka_jest_okragla dlaczego on nam to zrobił ;(((
Jeszcze tyle mógłby dać Barcelonie ://

0

@Homeopata8989 w sumie jakby wydali z 500-600mln na transfery i wzięli ogarniętego trenera to może by poszedł .
Mógłby z tego wyjść ambitny, przyszlosciowy projekt sportowy którego byłby liderem :D

2

@Bagsik88 moim zdaniem zrobił to co do niego należy.
Jest napastnikiem strzelił to co miał strzelić i tyle.
Tylko problem jest taki że lewy jest pompowany na najlepszego piłkarza na świecie cały czas go porównują miedzy innymi z Messi a niestety te porównania są krzywdzące.
Robert nigdy nie byl i nie będzie najlepszym piłkarzem na świecie. Jego piłkarskie umiejętności nie pozwalają mu na to . Jego rola zamyka się tylko do pozycji napastnika a to zdecydowanie za mało na takie wyróżnienie.
Im szybciej ludzi to zrozumieją tym lepiej będzie dla wszystkich i oczekiwania ludzi nie bd zbyt wielkie a balonik nie będzie tak szybko i mocno pękać ;)

1

@FCB24 jakby nie patrzeć obie strony mają częściowo rację xd
Robcio powinien dawać więcej niż strzelanie bramek i zawiódł mocno w meczu ze Słowacja , jak i zmarnował w dwóch następnych meczach kilka sytuacji.
Natomiast jego koledzy też nie tworzą mu zbyt wielu okazji i niewielu z nich się przyczynia do poprawienia gry naszej repki. Co nie zmienia faktu że przy 3 zdobytych przez niego bramkach pokazał klasę. Z hiszpania jego strzał głowa był idealny dodatkowo wygrał walkę o pozycję z obrońca Hiszpanii. Później jego idealnie wymierzony strzał z ostego kąta pola karnego, nikt by się nie powstydził takiej bramki. A 3 to doskonale przyjęcie i umiejętnośc znalezienia się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
Na pewno Robercik był jednym z najlepszych zawodników Polski na tym turnieju ale od potencjalnego kandydata do złotej piłki, najlepszego napastnika na świecie trzeba wymagać o wiele wiele więcej ;)

0

@Yosemite z tego co widziałem Urugwaj ustawia go na prawej obronie
A czy on przypadkiem nie jest pomocnikiem? ;D

2

@michal26 ale akcja :DD

0

@Encore z tego co mówiłeś pogba gra nieźle w klubie :p

1

@DaPidejpi ma ten dryg :DD

1

@Kgorecki2500
Jądro ciemności to jedyna lektura której jak czytałem streszczenie to żałowałem , że nie przeczytałem całej książki ;D

0

@chavez w sumie masz rację

0

@LeoMessi1994 to na grubo xD

0

@LeoMessi1994 jednak nie picka? ;D

0

Moim zdaniem za de jonga / Wijnalduma
Mógłby być jeszcze Jorginho ;)

0

@chavez Pogba must have
Najlepszy pomocnik na tych mistrzostwach

0

@Janas11224 chyba nie wiedział co się dzieje :D
Ale asysta ładna Iniesta by się nie powstydził ;p

1

@tomek8756 transmisja na telefonie i jazda :D

0

@CzarnyRycerz zależy od kuponów xD
Ale najbardziej nie chce żeby wygrała Francja ;p

0

@AlicjaFCB shots fire xD

1

@Comentateiro tylko, że sousa się nie tlumaczyl, tylko tłumaczył zawodnikom jak mają kryć i z tego zadania się nie wywiazali
Oczywiście ten materiał mógł pójść w eter głównie po to żeby bronić trenera xd
Niestety jest jak jest i trzeba liczyć na lepszy występ w następnym turnieju :D

0

@Radzio_94 powinien być
Szkoda ://
Zawsze byłyby jakieś dodatkowe emocje na koniec meczu ;)

1

@Vebrol niekoniecznie
Kwestia priorytetów dla mnie styl jest najważniejszy
Zawsze jarałem się technicznymi zawodnikami którzy mogą zrobić wszystko w każdej chwili z piłka.
Nie oszukujmy się gdyby nie było takich grajków ten sport niebylby taki popularny ;)

1

@Comentateiro na kanale łączy nas piłka był pokazany filmik na którym sousa im tłumaczy jak mają kryć podczas dosrodkowan i oczywiście co z**bali to po całości. Poza tym czy sousa sterował Krychowiakiem kiedy dostawał czerwo...
Jak dla mnie w momencie zmiany trenera na chwilę przed turniejem byliśmy skazani na porażkę a skoro dali już mu szanse to niech już trochę nas potrenuje ;)

1

@Cochise w punkt
Nie dało się lepiej tego powiedzieć ;D

0

@A_Gomesinho_21 jasne najlepiej wyrzucić trenera kiedy nie zdążył realnie wdrożyć swoich pomysłów xd
Do trenera reprezentacji trzeba mieć więcej cierpliwości niż klubowego.
O wiele mniej spędza czasu z zawodnikami, dodatkowo zawodnicy nie grają że sobą na codzień.
Jak dla mnie powinien nas prowadzić minimum do mistrzostw świata.
#niedlapolskiejmysliszkoleniowej !!

0

@Encore nie były
tak samo jak ostatni dla francji w doliczonym czasie xd

0

@Nazio87 podchwytliwe ;DD

1

@codemat wiadomo dlaczego bo postawiłem pieniądze na Francję :v

1

Powinien być karny waszym zdaniem?

1

Myślicie że Francja jeszcze strzeli?

0

@Herato semedo
genialna szybbkosc idealnie podłaczał sie do linii ataku ,mnostwo odbiorów ,nigdy nie łamał linii spalonego, wygrywał praktycznie wszystkie pojedynki1 na1 i co najwazniejsze posiadał cyrkiel w nodze ,nikt nie miał takich podań jak on .
Bezkonkurencyjny
Moim zdaniem jesli utrzyma poziom moze być najlepszym prawym obrońcom w historii Alvesa wyprzedził już dawno temu ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?