kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xddd
Serio Argentyna będzie grać o 3 :///
Ciężko będzie to oglądac
2
@Ghotti strefa db
zakladasz konto i masz wszystko ;)
1
@Comfortable_ taktycznykomentarz
0
@NaFazieHitman czyli podobny poziom ?
0
@barcelonaLM szczerze
był lepszy od iniesty ?
ja niestety nie miałem przyjemności ogladać zidana w akcji xd
4
@BorzyKrzys wygląda troche jak biała pilka którą pobrudziłeś grajac na orliku ;D
0
@AllBundy zaskakujący ruch
obiecał im ze do nich przyjdzie czy jak ?
2
@Yosemite dlaczego nie trenuje ich ten z którym zdobyli mistrza?
0
@Kgorecki2500 ale mnie zawsze denerwowali xd
0
@Kgorecki2500 byłby to mocny argument gdyby nie te rodzynki :v
0
@AlicjaFCB to że zdradził to nie wiedziałem
A odnośnie drugiego to myślenie z czasem też ulega zmianie także nie widzę w tym nic złego
Poza tym ja i tak słucham tylko jego starszych numerów ;)
1
@AlicjaFCB np do quebo nie ma się o co przyczepić ;p
0
@marcin62 dziś byłem na koncercie gurala
Piękna sprawa :D
0
@Yosemite pieknie to przepuścił ;)
1
@Ghotti moim zdaniem to moglby nie mieć tej klauzuli albo zdecydowanie wyższa
Może odpalić w tych wolvesach
5
zapraszamy do barcelony :D
0
@Emhyr jakby było siano to loccateli
0
@HERORICH2 dobry transfer :D
0
@ef no to dawaj kto w ciagu ostatnich 10 lat prezentował się lepiej od niego ? ;)
0
Nie ta liga
Co nie zmienia faktu że on był i właściwie jest najbliżej ;)
0
@Barcakolcz Ibra / Benzema
3
@KapiFCB z drugiej strony on nie jest wychowankiem więc jest szansa że nie przepadnie :D
0
@Dundersztyc oczywiście że tak ;)
1
@Janas11224 ten turniej ma jakaś taka przyjemna otoczkę, klimat plus gra tu wielu ciekawych zawodników
Jakoś lubię to oglądać :D
2
@doc za dobrze gra żeby go oddać
1
@Barcaa12 ktokolwiek byle nie anglia
0
@BarcaInfo pedri to kox
1
@Janiama kandydat na zawodnika turnieju jeśli anglia wygra
1
@arasz1819 przecież anglia nie gra o wiele lepiej xdd
1
@pt9 jakim cyrku?
Ta sytuacja z Immobile?