kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 w zła stronę to idzie xd
Anglia jest dzisiaj lepsza i zasługuje na zwycięstwo
Jednak sposób w jaki to zrobili budzi ogromny niesmak
Nic dziwnego że ludzie są wkurzeni xd
1
@agaFCB mam nadzieję że Włosi się nie dadzą i ich ustawia ;)
1
@Janiama gratulacje ;)
1
@Jakchcesz prawda
Ale to w jaki sposób strzelili bramkę pozostawia ogromny niesmak xd
0
@Encore co to zmienia
City całkiem lubię , poszczególnych zawodników repry Anglii też
Repry anglii już nie
1
@karieraFCB2 szefie co to za kontakt xdd
Jeśli by wszystkie takie gwizdali to byśmy mieli po kilka karnych na mecz xdd
0
@Janiama kto prowadzi w klasyfikacji?
0
@Cyzix otóż nie ;p
0
@Kamilos84 głupio się pytasz
Król jest jeden i gra w Barcelonie :D
6
Ciekawe kiedy brejt zacznie grać na poważnie
0
@damian16161212
Nienawidzę takiego minimalizmu
Kadra z takim potencjałem a gość jakby mógł to dałby 10 obrońców i grał na 1-0
Mam nadzieję że odpadna
Niech wielki wódz Ragnar brejtlajt poprowadzi swoich wojowników do zwycięstwa
0
@svensonFCB 19
Lekki deszczyk
Bez deszczu byłaby klasa :D
0
@michal13988 lepiej pracuje w obronie od di marii
dlatego gra
dwóch zawodnikow nie angażujących sie w obronę to kryminał ;d
0
@masq moim zdaniem koeman był zmuszony poprzez nasza sytuacje kadrową stawiać na mlodych . Valverde natomiast wprowadził fatiego ale miał też o wiele lepszą kadrę, większosć zawodników była w swoim primie.
Uważam ,ze jakby ernesto miał takiego pedriego do dyspozycji to dawał by mu grać .
Już na przykładzie ansu pokazał ,ze liczą sie umiejętności a nie wiek .
Co nie zmienia faktu, zę chwała naszemu obecnemu trenerowi za duzę zaufanie do młodych zawodników i ogrywanie ich na najwyzszym poziomie .
Miejmy nadzieję ,ze w tym sezonie zobaczymy plusy tej decyzji :D
1
@masq on ma chyba najwyższe boiskowe IQ w historii tej gry
Niesamowite że gość który nie jest ani szybki ani silny robi tak niesamowite rzeczy na tak wysokim poziomie, na pozycji na której cechy fizyczne wydają się być kluczowe
Będziemy za nim tęsknić i to bardzo
0
@agaFCB ojoj głupoty gadasz ;p
0
@Coutinho007 nie zapowiada sie na to zeby to był zjazd
chłopak ma poukładane w głowie i giganyczny talent
a takie porównania podkreślaja tylko jak gra i jaki ma potencjał
0
@konrad1661 malo im teraz brakowało
mozliwe ze by sie udało :D
1
@Yosemite rownież sie melduje :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 trzymam kciuki żebyś jutro dał rade :D
1
Szkoda tych sytuacji oryazabala
Ale dogrywka też spoko ;D
1
@norbi77 liczę że obie drużyny strzela po dwie brameczki
I będzie dogrywka ;p
0
@Azi to znaczy brak matury dosyć mocno krzyżuje mi plany bo zamierzam iść na studia i jakby nie patrzeć wiąże z tym przyszłość
jeśli chodzi o te naukę to prawda że nie poswiecalem nie wiadomo ile czasu na nią
Jednak miałem bardzo wymagająca nauczycielkę z Polaka i zawsze kiedy pisaliśmy rozprawki 3/4 klasy ich nie zdawało, natomiast ja nigdy nie miałem z tym problemu zawsze zdawałem te rozprawki w pierwszym terminie xdd
Trudno :///
Poprawi się w sierpniu i może się dostanę z listy dodatkowej xd
0
Ehhh
Myślałem że trzeba być upośledzonym
Żeby nie zdać matury z Polaka i stało się!!
Sam jestem jednym z nich xdd
Nie wiem jak to się stało :///
0
@SaulGoodman czemu nie
Szykuje się fajna zabawa
Dodatkowo lepiej ja poznasz, jej znajomych / rodzinę
I może znów utrzymasz z nią kontakt
Ja bym szedł normalnie ;D
0
@VegetaPolska te gierki są na Nintendo?
0
Xddd
Serio Argentyna będzie grać o 3 :///
Ciężko będzie to oglądac
2
@Ghotti strefa db
zakladasz konto i masz wszystko ;)
1
@Comfortable_ taktycznykomentarz
0
@NaFazieHitman czyli podobny poziom ?