kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos na pewno wolę zero od zwykłej ;)
1
@Senyer możesz oznaczac ;D
0
@Transu96 przecież Griezmann to była promocja :vvv
1
@doc lubię go ale zawodnik o takim profilu jest nam niepotrzebny
Najlepiej by było wziąć jakiegoś SO albo skrzydłowego
Gimenez i Carassco to byłyby najlepsze wybory
Przynajmniej tak mi sie wydaje :D
0
@Junngeas kto był/jest lepszy szefie ?
Niestety nie miałem okazji oglądać większości tych wielkich zawodników :v
0
@MesQueUnClub96 ale mowi to o zawodnikach realu także można się pośmiać ;p
0
@Ghotti kox te koszulki
wyjazdówki są zawsze top ;)
0
@AmigoBlancos jestem jego fanem :D
1
@Pawel13sz juz wiem kto bylby moim ulubionym napastnikiem w tamtych czasach :D
0
@aldewir a co w tym złego xd
0
@AssisMoreira od 40 ponoc mozna oddychać :D
0
@FC1899Barca nie rozumiem tych zestawień
Przecież busi jest naszym najlepszym pomocnikiem xd
0
@culesjasiules fajnie by było ;D
0
@Transu96 na szczęscie w tym roku nie robiłem sobie tej przyjemności jaką bylo granie w FutCh także lata mi to;)
27
@AntekGriezmann xDD
Gerard zawsze na propsie ;p
1
@FC1899Barca teraz to już udoskonalił ultra instynkt :D
0
@marcin000019 luzny serial do obejrzenia na chilku w gronie znajomych
nie doszukuj sie jakieś głębokiej fabuły, niesamoitych zwrotow akcji itd
ma fajny klimat , przyjemnie sie ogląda , no i można się usmiechnąc :D
1
@IbrahimAfellay bez szans
Ale za 250/300 już tak o ile by nas wcześniej powiadomił o odejściu i mielibyśmy czas na zrobienie odpowiednich wzmocnień.
Żeby nie powtórzyła się sytuacja jak z Neymarem xd
0
@zadafcb ale kot
niesamowite ,ze przy tej wadze jest tak sprawny :oo
0
@bari_94 wydaje mi sie ,że i tak 4 tygodnie to trochę za szybko
z tego co wiem wiezadło potrzebuje od 6-8 tygodni na regeneracje i to przy naderwaniu xd
wiadomo ,ze ich lekarze to inna liga i badania jakie na nich stosuja
ale to i tak brzmi dosć abstrakcyjnie
1
@JohnnyBarca zerwał więzadło i tylko 4 tygodnie?
3
@DonMatteo901 i jak tu nie kibicować Włochom ;D
0
@AlicjaFCB juz nie przesadzajmy chłopak ma 17 lat przegrany finał moze być dla niego traumą
poza tym skoro większosc jego kolegów sie tak zachowało to czemu on miałby zrobić inaczej xd
0
@huberto286 ja za nim nie przepadam przez to jaki sposob prowadzi anglie .
2
Kim jest ten gość co niesie Puchar :D
0
Zarzuci ktoś porównanie statystyk
Z 2021 roku Messiego i lewego?
0
@Messibestplayerintheworld taktyk
0
@Destroyer_of_Worlds środek pola mają dobry
Paredes rdp to koty
A lo celso jest niezły i ma potencjał na kota :D
0
@clyde ogolnie ostry mecz , bardzo dużo kartek
zawoddnicy jak to bywa zawsze dodają coś od siebie ;p
Neymar zagrał całkiem dobry mecz
pokazywał się do gry , brał na sb cieżar ,pokazał ,ze jest prawdziwym liderem
BRAWO ARGENTYNA
10
ale jestem szczęsliwy :D