0

Bomba na banie lecimy dalej ;p

0

@paweldunajecfcb wszystko jest dla ludzi stary
W dbaniu o siebie nie ma nic złego ;)

0

@kkbarca da rade
Co prawda ja piłem na drugi dzień
I szybciej mnie zamuliło
Dwa piwka nie powinny robić problemu

0

@dawidor9 co w tym złego że wydają swoje siano xd

0

@liberos35 prawda
Ale sama sytuacja jest dosyć komiczna
Szkoda że mu się to przytrafiło
Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia ;)

0

@escarabajo liczyłem za Nani wyciągnie więcej z kariery ;D

0

@tadzik447 otóż nie ;p

0

Szkoda mi tego Kapustki a jednocześnie nie mg powstrzymać śmiechu z zaistniałej sytuacji xD
Polska piłka jest najpiękniejsza ;D

1

Dobra na dzisiaj koniec
Oszczędzę was
Ale jutro wchodzimy na grubo ;D

0

@UncleDrew ok to jest mi doskonale wszystko jedno jeśli chodzi o to
Nie czuje potrzeby dyskusji na ten temat
Wolę już pisać gówno posty jak jestem
Delikatnie porobiony ;D

2

@Mario96w tacy są najgorsi :vv

2

Ponoc online ponad 800 osób
Gdzie jesteście
Zyjemyyyy
Dawać dawać
Pokażcie się ;)

0

No i oczywiście że ja wytrzymam bez bana ;D
Zdrowie wasze gardło moje ;D

2

@LeoMessiah dzięki za wyrozumiałość mesjarzu ;D

2

Pozdrawiam wszystkich imprezujacych i nie tylko
Liczę że wytrzymacie że mną do poniedziałku ;pp

0

@Barwindg kapuś kapuś inaczej 60 ;D

2

@LeoMessiah głębokie
Ale jeszcze nie teraz ;p

1

@Colin94 dziękuję ci bardzo mordeczko ;D

2

@kryhaa no to z fartem panie @fart ;DD

3

Ktoś też dzisiaj melanzuje??

0

@Klaudix dziękować ;DD

0

@MadafakinGuy dziękować ;D

1

@DaPidejpi totalny kot dzięki dapi ;D

0

@DaPidejpi na chillu dapi
Nie ma co się przejmować
Nie interesuje cb dyskusja bądź wiesz, że to walka z wiatrakami to sb odpuszczasz
Nie ma sensu bawić się w głos ludu i tłumaczyć im rzeczy oczywiste
Jak do tej pory nie zrozumieli to nie beda w stanie zrozumieć i tyle w temacie
Smacznej kawusi ;)

1

@escarabajo no raczej
Fajnie być na bieżąco że wszystkim ;D
Ogólnie robisz genialna robotę
Mam nadzieję że będziesz wytrwały :D

0

Dobre zagraniczne klasyczki z radia
Chodzi mi o muzykę imprezowa mogą być lata 90 2000 2010 obojętnie
Liczę na wasze wsparcie ;p

0

@ściah to może byłbyś chętny ;p
Taki ostatni taniec byłego redaktora ;D

1

@ZiX nie ma czasu nawet zgolić wąsa ;v

0

@JohnnyBarca jednak w Polsce mamy paru fachowców z prawdziwego zdarzenia ;D

0

@Criss18Barca moim zdaniem w górach jest więcej atrakcji
Za rok może się wybiorę gdzieś za granicę nad morze wtedy bd miał jakieś porównanie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?