kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bomba na banie lecimy dalej ;p
0
@paweldunajecfcb wszystko jest dla ludzi stary
W dbaniu o siebie nie ma nic złego ;)
0
@kkbarca da rade
Co prawda ja piłem na drugi dzień
I szybciej mnie zamuliło
Dwa piwka nie powinny robić problemu
0
@dawidor9 co w tym złego że wydają swoje siano xd
0
@liberos35 prawda
Ale sama sytuacja jest dosyć komiczna
Szkoda że mu się to przytrafiło
Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia ;)
0
@escarabajo liczyłem za Nani wyciągnie więcej z kariery ;D
0
@tadzik447 otóż nie ;p
0
Szkoda mi tego Kapustki a jednocześnie nie mg powstrzymać śmiechu z zaistniałej sytuacji xD
Polska piłka jest najpiękniejsza ;D
1
Dobra na dzisiaj koniec
Oszczędzę was
Ale jutro wchodzimy na grubo ;D
0
@UncleDrew ok to jest mi doskonale wszystko jedno jeśli chodzi o to
Nie czuje potrzeby dyskusji na ten temat
Wolę już pisać gówno posty jak jestem
Delikatnie porobiony ;D
2
@Mario96w tacy są najgorsi :vv
2
Ponoc online ponad 800 osób
Gdzie jesteście
Zyjemyyyy
Dawać dawać
Pokażcie się ;)
0
No i oczywiście że ja wytrzymam bez bana ;D
Zdrowie wasze gardło moje ;D
2
@LeoMessiah dzięki za wyrozumiałość mesjarzu ;D
2
Pozdrawiam wszystkich imprezujacych i nie tylko
Liczę że wytrzymacie że mną do poniedziałku ;pp
0
@Barwindg kapuś kapuś inaczej 60 ;D
2
@LeoMessiah głębokie
Ale jeszcze nie teraz ;p
1
@Colin94 dziękuję ci bardzo mordeczko ;D
2
@kryhaa no to z fartem panie @fart ;DD
3
Ktoś też dzisiaj melanzuje??
0
@Klaudix dziękować ;DD
0
@MadafakinGuy dziękować ;D
1
@DaPidejpi totalny kot dzięki dapi ;D
0
@DaPidejpi na chillu dapi
Nie ma co się przejmować
Nie interesuje cb dyskusja bądź wiesz, że to walka z wiatrakami to sb odpuszczasz
Nie ma sensu bawić się w głos ludu i tłumaczyć im rzeczy oczywiste
Jak do tej pory nie zrozumieli to nie beda w stanie zrozumieć i tyle w temacie
Smacznej kawusi ;)
1
@escarabajo no raczej
Fajnie być na bieżąco że wszystkim ;D
Ogólnie robisz genialna robotę
Mam nadzieję że będziesz wytrwały :D
0
Dobre zagraniczne klasyczki z radia
Chodzi mi o muzykę imprezowa mogą być lata 90 2000 2010 obojętnie
Liczę na wasze wsparcie ;p
0
@ściah to może byłbyś chętny ;p
Taki ostatni taniec byłego redaktora ;D
1
@ZiX nie ma czasu nawet zgolić wąsa ;v
0
@JohnnyBarca jednak w Polsce mamy paru fachowców z prawdziwego zdarzenia ;D
0
@Criss18Barca moim zdaniem w górach jest więcej atrakcji
Za rok może się wybiorę gdzieś za granicę nad morze wtedy bd miał jakieś porównanie ;D