kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 biedne sassuolo xd
2
@Comentateiro po prostu jest anglikiem xd
0
@kaamil1910 ciezko powiedzieć xd
raczej mam zajawki xd
przez jakis czas podoba mi sie jedno cwiczenie potem inne itd :D
1
@xVENUMx koledzy wyżej mają rację :D
0
Tede to totalny kox
Był ogień!!!
1
@AntekGriezmann piszesz już coś?
Bo jeśli nie to nie masz się nad czym zastanawiać ;)
Czekam na następne dzieła :D
0
@Herato to ja też napisze
Di Maria
0
@pele1282 z ta woda trafione xd
0
@Azi prawda :D
warto popatrzeć na taka lekkoatletyke ;p
0
@MontelQ ja wczoraj miałem drugą dawke o 8 rano
i około 1 w nocy pojawiła sie gorączka no i mam ją do teraz
ponoć lepiej odpocząć
1
@Boogmacher geniusz na miarę wszystkich nagród filmowych :D
0
@AlicjaFCB to jaki jest twój ulubiony serial?
0
@clyde jest genialny
Zastanawiałem się czy robić notatki podczas oglądania, żeby się we wszystkim połapać ;D
1
@Pawel13sz ojj tak
styl gry dla prawdziwych koneserów :D
1
@daniel32778 moim zdaniem był naszym najlepszym pomocnikiem i przez większosć sezonu trzymał poziom
Co nie zmienia faktu ,ze zawsze moze grać lepiej i tego mu życzę :D
2
@Lola120 na przyklad :D
albo jakis za czasów Valverde ;)
0
@barcelonaLM przynajmniej zremisuje ;p
1
@Pawel13sz mowi jak jest :DD
1
@AntekGriezmann wiem wiem :D
bardzo często odpalałem sb jego akcje na yt
Ale jednak neymara oglądałem na żywo przez parę sezonów i też swoje poczarował ;)
1
@AntekGriezmann ja bym dał neya zamiast ronaldinho bo niewiele pamiętam z gry roniego :D
no i raczej ter stegen zamiast valdesa ;)
Choc do viktora mam ogromny sentyment ;p
1
@Sulimo a polecisz jakis film ?
1
@barcelonaLM wierny kibic zwycięzkich druzyn XDD
1
@Lola120 niekoniecznie
zwykle wchodzę jak mi sie nudzi i pisze jakieś komentarze wszędzie jak leci :D
3
@Messibestplayerintheworld żeby przez pare nastepnych lat pograł tak jak w tym sezonie :D
1
@takisobiektos kox nutka
ale w wakacje preferuje nutke którą polecił kolega nizej :D
1
@PeteR10 genialne XD
0
@Lola120 nie ma opcji , żeby coś ci sie stało w domu ;)
odpal sb jakiś film badz chilująca muzyczke i będzie gitara :D
0
@clyde taktyczny komentarz
1
@Worny ale pokodowany :D
No i dobrze zasłużył ;)
0
@LeoMessi1994 każdy tak mówi :d