0

@marcin000019 biedne sassuolo xd

2

@Comentateiro po prostu jest anglikiem xd

0

@kaamil1910 ciezko powiedzieć xd
raczej mam zajawki xd
przez jakis czas podoba mi sie jedno cwiczenie potem inne itd :D

1

@xVENUMx koledzy wyżej mają rację :D

0

Tede to totalny kox
Był ogień!!!

1

@AntekGriezmann piszesz już coś?
Bo jeśli nie to nie masz się nad czym zastanawiać ;)
Czekam na następne dzieła :D

0

@Herato to ja też napisze
Di Maria

0

@pele1282 z ta woda trafione xd

0

@Azi prawda :D
warto popatrzeć na taka lekkoatletyke ;p

0

@MontelQ ja wczoraj miałem drugą dawke o 8 rano
i około 1 w nocy pojawiła sie gorączka no i mam ją do teraz
ponoć lepiej odpocząć

1

@Boogmacher geniusz na miarę wszystkich nagród filmowych :D

0

@AlicjaFCB to jaki jest twój ulubiony serial?

0

@clyde jest genialny
Zastanawiałem się czy robić notatki podczas oglądania, żeby się we wszystkim połapać ;D

1

@Pawel13sz ojj tak
styl gry dla prawdziwych koneserów :D

1

@daniel32778 moim zdaniem był naszym najlepszym pomocnikiem i przez większosć sezonu trzymał poziom
Co nie zmienia faktu ,ze zawsze moze grać lepiej i tego mu życzę :D

2

@Lola120 na przyklad :D
albo jakis za czasów Valverde ;)


0

@barcelonaLM przynajmniej zremisuje ;p

1

@Pawel13sz mowi jak jest :DD

1

@AntekGriezmann wiem wiem :D
bardzo często odpalałem sb jego akcje na yt
Ale jednak neymara oglądałem na żywo przez parę sezonów i też swoje poczarował ;)

1

@AntekGriezmann ja bym dał neya zamiast ronaldinho bo niewiele pamiętam z gry roniego :D
no i raczej ter stegen zamiast valdesa ;)
Choc do viktora mam ogromny sentyment ;p

1

@Sulimo a polecisz jakis film ?

1

@barcelonaLM wierny kibic zwycięzkich druzyn XDD

1

@Lola120 niekoniecznie
zwykle wchodzę jak mi sie nudzi i pisze jakieś komentarze wszędzie jak leci :D

3

@Messibestplayerintheworld żeby przez pare nastepnych lat pograł tak jak w tym sezonie :D

1

@takisobiektos kox nutka
ale w wakacje preferuje nutke którą polecił kolega nizej :D

1

@PeteR10 genialne XD

0

@Lola120 nie ma opcji , żeby coś ci sie stało w domu ;)
odpal sb jakiś film badz chilująca muzyczke i będzie gitara :D

0

@clyde taktyczny komentarz

1

@Worny ale pokodowany :D
No i dobrze zasłużył ;)

0

@LeoMessi1994 każdy tak mówi :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?