0

ale sie jaram
o kurwa
piękna sprawa
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@Rysiu jeszcze Suárez

0

@Kurkmen szkoda :///

0

@IbrahimAfellay nie no
On nawet nie jest lepszy technicznie ;D

0

@Pawel13sz karne strzela :D

1

@Kwiatek67 mowisz ?:D
własnie sie zastanawiam bo u mnie w mieście ma koncert jeszcze ojo bedzie grać :D

0

@DonMatteo901 i jak tu nie kibicować Włochom ;D

0

@kryhaa dobra
W tym tygodniu wyjątkowo odpuszczę
Bo za tydzień mam urodziny ;D

4

@kamiVeB czyli pójść ;D

0

Iść w balet czy nie ???

0

Im drunk a bit you know :D

0

Ale on chodzi w FMie
Brawo mam nadzieję że w najbliższym czasie wzmocni pierwsza drużynę :D

0

@clyde mam nadzieję że kiedyś zdobędzie
Kibicuje mu ;)

2

@kaziks w lidze angielskiej kibicuje graczom / trenerom a nie klubom
No i poza tym kibicuje każdemu kto preferuje ofensywny styl gry :D

6

@SamuraJack pewnie wciągnie nosem
Obronę przeciwników ;)

0

@tomek8756 jakie mecze sedziował do tej pory na mistrzostwach ?

0

@Ojciec5tkidzieci ja zawsze najbardziej jaralem się biegami bolta :D

0

@BarcaInfo chciałbym z nim zdjęcie :D

0

@puyol_presidend5 niby da się im kibicować ze względu na pojedynczych zawodników bądź jeśli po prostu nie lubisz repry Włoch
Innych powodów chyba nie ma xdd

3

@Rastafarnianin przeciez opaska to tylko symbol
nikt nie broni reszcie wielkich motywatorów podłaczyc sie do akcji xdd

0

@IbrahimAfellay myślę podobnie
Tylko że jeszcze włochy mają wygrać ;)

1

@MateuszQ w tej pierwszej sytuacji był spalony więc i tak nie byłoby karnego
Przynajmniej tak mi się wydaje xd

1

@escarabajo jesli będziesz wrzucał jakieś ciekawostki, opisy meczy , zawodników czy cos podobnego związanego z MLS to mozesz mnie oznaczać ,chętnie poczytam :d

1

@Cyzix tam przypadkiem nie było spalonego?
Bo jeśli był to nie ma mowy o karnym ;)

1

@Pawlak1992 w zła stronę to idzie xd
Anglia jest dzisiaj lepsza i zasługuje na zwycięstwo
Jednak sposób w jaki to zrobili budzi ogromny niesmak
Nic dziwnego że ludzie są wkurzeni xd

1

@agaFCB mam nadzieję że Włosi się nie dadzą i ich ustawia ;)

1

@Janiama gratulacje ;)

1

@Jakchcesz prawda
Ale to w jaki sposób strzelili bramkę pozostawia ogromny niesmak xd

0

@Encore co to zmienia
City całkiem lubię , poszczególnych zawodników repry Anglii też
Repry anglii już nie

1

@karieraFCB2 szefie co to za kontakt xdd
Jeśli by wszystkie takie gwizdali to byśmy mieli po kilka karnych na mecz xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?