kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale sie jaram
o kurwa
piękna sprawa
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Rysiu jeszcze Suárez
0
@Kurkmen szkoda :///
0
@IbrahimAfellay nie no
On nawet nie jest lepszy technicznie ;D
0
@Pawel13sz karne strzela :D
1
@Kwiatek67 mowisz ?:D
własnie sie zastanawiam bo u mnie w mieście ma koncert jeszcze ojo bedzie grać :D
0
@DonMatteo901 i jak tu nie kibicować Włochom ;D
0
@kryhaa dobra
W tym tygodniu wyjątkowo odpuszczę
Bo za tydzień mam urodziny ;D
4
@kamiVeB czyli pójść ;D
0
Iść w balet czy nie ???
0
Im drunk a bit you know :D
0
Ale on chodzi w FMie
Brawo mam nadzieję że w najbliższym czasie wzmocni pierwsza drużynę :D
0
@clyde mam nadzieję że kiedyś zdobędzie
Kibicuje mu ;)
2
@kaziks w lidze angielskiej kibicuje graczom / trenerom a nie klubom
No i poza tym kibicuje każdemu kto preferuje ofensywny styl gry :D
6
@SamuraJack pewnie wciągnie nosem
Obronę przeciwników ;)
0
@tomek8756 jakie mecze sedziował do tej pory na mistrzostwach ?
0
@Ojciec5tkidzieci ja zawsze najbardziej jaralem się biegami bolta :D
0
@BarcaInfo chciałbym z nim zdjęcie :D
0
@puyol_presidend5 niby da się im kibicować ze względu na pojedynczych zawodników bądź jeśli po prostu nie lubisz repry Włoch
Innych powodów chyba nie ma xdd
3
@Rastafarnianin przeciez opaska to tylko symbol
nikt nie broni reszcie wielkich motywatorów podłaczyc sie do akcji xdd
0
@IbrahimAfellay myślę podobnie
Tylko że jeszcze włochy mają wygrać ;)
1
@MateuszQ w tej pierwszej sytuacji był spalony więc i tak nie byłoby karnego
Przynajmniej tak mi się wydaje xd
1
@escarabajo jesli będziesz wrzucał jakieś ciekawostki, opisy meczy , zawodników czy cos podobnego związanego z MLS to mozesz mnie oznaczać ,chętnie poczytam :d
1
@Cyzix tam przypadkiem nie było spalonego?
Bo jeśli był to nie ma mowy o karnym ;)
1
@Pawlak1992 w zła stronę to idzie xd
Anglia jest dzisiaj lepsza i zasługuje na zwycięstwo
Jednak sposób w jaki to zrobili budzi ogromny niesmak
Nic dziwnego że ludzie są wkurzeni xd
1
@agaFCB mam nadzieję że Włosi się nie dadzą i ich ustawia ;)
1
@Janiama gratulacje ;)
1
@Jakchcesz prawda
Ale to w jaki sposób strzelili bramkę pozostawia ogromny niesmak xd
0
@Encore co to zmienia
City całkiem lubię , poszczególnych zawodników repry Anglii też
Repry anglii już nie
1
@karieraFCB2 szefie co to za kontakt xdd
Jeśli by wszystkie takie gwizdali to byśmy mieli po kilka karnych na mecz xdd