kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kimirionum To nie tak że Copa jest jakimś super wyznacznikiem
Alee jeśli ktoś robi niesamowite show i do tego daje liczby ( Neymar)
Bądź od wielu lat wytyka sie mu że nie zdobył trofeum z reprezentacją ( Messi)
To wtedy wleci na nich taki hype że wyrówna to a moze nawet przebije
Ludzi grających na euro.
3
@AntekGriezmann wow przy 9 bramce nawet można to nazwać dryblingiem :D
a tak serio to piekne brameczki ;p
0
@KmN buildmen
15 znakow
1
@Khajio pomarzyć warto ;d
0
@Ansufati123 pewnie, ma ogromny potencjał
wypożyczyc go gdzieś i klasa :D
0
@Piernik ale lipa :///
0
@Pawelec7 szczęsciu trzeba pomagać :D
brawo dla ukrainy ;)
0
@Encore już oficjalnie ?!
1
@Mati90fcb jak ja sie ciesze ,że on do nas nie przyszedł
jeszcze p****ć się z jego mamuśką się byśmy musieli
Jednak za cos można pochwalic bartomeu ;D
2
@Mati90fcb co się stało ?
0
@matirix20 kim był numer 1 na liście?
0
Świat nie chce żeby ktoś inny został królem strzelców niz wielki Ronaldo
0
@Criss18Barca do meczu Francja Portugalia miałem opinie że się jakoś poprawił
A potem nie dość że pozbawił Francję karnego to pozbawił mnie pieniędzy :/
Mam nadzieję że finał poprowadzi ktoś kto naprawdę zasłużył ;)
2
@Sergio_Devils byle nie anglia
Nienawidzę takiego stylu gry
0
Man nadzieję że wielka dania wyjaśni Anglików w półfinale :D
0
@DaPidejpi a z drugiej strony Hummels xd
0
@Stoiczkow sterling akurat robi swoje
Ale tego sake można by było zmienić xd
0
@Mathew86 to że będzie lepszy to nie ulega wątpliwości
Ale teraz jeszcze mu brakuje
0
@SkilledHydra16 oglądałeś?
0
@Rewolucja123 pedri to totalny kox
1
@Messibestplayerintheworld
Wyróżnia się Pogba Jorginho
Kdb busi jakby nie patrzeć Ronaldo
Ten ziomeczek że Szwajcarii co ma już 4 asysty gosens spinazola
Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem ;D
0
@tbas prawda że jego błąd
Ale kiedy on niby na tym turnieju pajacowal?
1
@DaPidejpi wiadomo ze nie chodzić do pracy
Wtedy bym se znalazł inne zajęcia w środku dnia
Basen piłka silka jest wiele możliwości :D
0
@Jarema2000 ja uwielbiam piłkarzy w takim stylu
moim zdaniem to neymar środka pola
chciałbym go u nas zobaczyć :D
0
myślicie ,ze postrzelaja z boliwia ?
0
@NaFazieHitman jeszcze kdb to mocny kandydat
2
@Sulimo dublecik messiego by się przydał :D
0
@Encore jego i karimka najbardziej szkoda :/
0
@Vebrol nie ukrywam chciałbym ,żeby to zgarnął
skoro modric wygrał to dlaczego on miałby nie wygrać :D
0
C*uj w te kupony
Piękna sprawa
Jazda szwajcaria jazda Francja
Czekamy na więcej