0

@Kimirionum To nie tak że Copa jest jakimś super wyznacznikiem
Alee jeśli ktoś robi niesamowite show i do tego daje liczby ( Neymar)
Bądź od wielu lat wytyka sie mu że nie zdobył trofeum z reprezentacją ( Messi)
To wtedy wleci na nich taki hype że wyrówna to a moze nawet przebije
Ludzi grających na euro.

3

@AntekGriezmann wow przy 9 bramce nawet można to nazwać dryblingiem :D
a tak serio to piekne brameczki ;p

0

@KmN buildmen
15 znakow

1

@Khajio pomarzyć warto ;d

0

@Ansufati123 pewnie, ma ogromny potencjał
wypożyczyc go gdzieś i klasa :D

0

@Piernik ale lipa :///

0

@Pawelec7 szczęsciu trzeba pomagać :D
brawo dla ukrainy ;)

0

@Encore już oficjalnie ?!

1

@Mati90fcb jak ja sie ciesze ,że on do nas nie przyszedł
jeszcze p****ć się z jego mamuśką się byśmy musieli
Jednak za cos można pochwalic bartomeu ;D

2

@Mati90fcb co się stało ?

0

@matirix20 kim był numer 1 na liście?

0

Świat nie chce żeby ktoś inny został królem strzelców niz wielki Ronaldo

0

@Criss18Barca do meczu Francja Portugalia miałem opinie że się jakoś poprawił
A potem nie dość że pozbawił Francję karnego to pozbawił mnie pieniędzy :/
Mam nadzieję że finał poprowadzi ktoś kto naprawdę zasłużył ;)

2

@Sergio_Devils byle nie anglia
Nienawidzę takiego stylu gry

0

Man nadzieję że wielka dania wyjaśni Anglików w półfinale :D

0

@DaPidejpi a z drugiej strony Hummels xd

0

@Stoiczkow sterling akurat robi swoje
Ale tego sake można by było zmienić xd

0

@Mathew86 to że będzie lepszy to nie ulega wątpliwości
Ale teraz jeszcze mu brakuje

0

@SkilledHydra16 oglądałeś?

0

@Rewolucja123 pedri to totalny kox

1

@Messibestplayerintheworld
Wyróżnia się Pogba Jorginho
Kdb busi jakby nie patrzeć Ronaldo
Ten ziomeczek że Szwajcarii co ma już 4 asysty gosens spinazola
Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem ;D

0

@tbas prawda że jego błąd
Ale kiedy on niby na tym turnieju pajacowal?

1

@DaPidejpi wiadomo ze nie chodzić do pracy
Wtedy bym se znalazł inne zajęcia w środku dnia
Basen piłka silka jest wiele możliwości :D

0

@Jarema2000 ja uwielbiam piłkarzy w takim stylu
moim zdaniem to neymar środka pola
chciałbym go u nas zobaczyć :D

0

myślicie ,ze postrzelaja z boliwia ?

0

@NaFazieHitman jeszcze kdb to mocny kandydat

2

@Sulimo dublecik messiego by się przydał :D

0

@Encore jego i karimka najbardziej szkoda :/

0

@Vebrol nie ukrywam chciałbym ,żeby to zgarnął
skoro modric wygrał to dlaczego on miałby nie wygrać :D

0

C*uj w te kupony
Piękna sprawa
Jazda szwajcaria jazda Francja
Czekamy na więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?