kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Darkfin skąd to zwątpienie :D
0
@neymarjr_143 dokładnie
jeszcze przyjdzie czas na rewanż ;P
0
@Rewolucja123 też czechy :D
a w turnieju byle nie francja
0
Myślicie że czechy sprawia dziś niespodziankę? ;p
0
@Herato nie przesadzajmy ;/
obie druzyny miały wystarczająco odpoczynku ;)
2
@EleanoR bohater
0
@masq jako jeden z niewielu gra dobrze
ja bym go nie ruszał a jesli juz miałby odejsc to uderzyłbym po gosensa z atalanty
0
@Kamiloza91 fajnie by było ;D
0
@LeoMessiah rok szybciej niz zwykle ci się zaczął
jak skończysz 20 lat to dopiero bd cb boleć plecy xd
3
@Pawel13sz wuja to jednak gosc :D
1
@Firestone pokazali charakter ;)
0
@AntekGriezmann jak włochy grają nudno to co dopiero mozna powiedzieć o Francji xD
0
@Danger204 narazie nie zapowiada sie na to ;D
0
Ale ma depniecie :oo
0
@Barca1922 ogólnie
jakiś finał
Może wygrana :D
1
@Pawel13sz jak on był niesamowicie dobry ahh
Szkoda że niektórzy muszą się starzec ;d
0
@Gall wiadomo ivan zrobił swoje
Wspaniały piłkarz :D
3
Ta dania jest naprawdę mocarna
Mam nadzieję że zrobią niespodzianke ;D
1
@DaPidejpi moim zdaniem nie ma zawodników których nie da się zastąpić ( poza Messim xD) i takie 150 mln by się przydało :D
Oczywiście im więcej kaski tym lepiej;)
0
@SaulGoodman Henry nie był bardziej skrzydłowym?
1
@lukasik17 ETO akurat mg ocenić bo oglądałem jego grę i moim zdaniem nie był na poziomie tych dwóch panów wyżej :D
0
@Bagsik88 no ta ;D
Co nie zmienia faktu że krytyka to nic złego natomiast hejt to już inna para kaloszy :d
0
Był jakiś napastnik o którym z czystym sumieniem można powiedzieć że był lepszy od lewego i Suáreza?
0
@DaPidejpi atmosferka musi być :D
5
@MesQueUnClub96 cieżko powiedzieć
ale na pewno prime suerez> prime lewy
0
@Bagsik88 co mi niby pasuje do teorii ? xD
Nawet tutaj ludzie gloryfikowali lewego xdd
0
@Coutinho007 nie powiedziałbym ze podania są jego najmocniejszą stroną
ma dobry drybling, kontrolę piłki , i jest mega wybiegany
0
@Bagsik88 ale ludzie ich że sobą zestawiaja bo uważają że lewy jest najlepszym piłkarzem na świecie i to jest dla niego krzywdzące.
Poza tym zgadzam się z tobą że powinien być porównywany z napastnikami
0
@Coutinho007 czy ja wiem jeśli nie b2b
To jaka pozycja dla franka twoim zdaniem?
0
@Coutinho007 box to box przypadkiem nie gra Frankie?