0

@Darkfin skąd to zwątpienie :D

0

@neymarjr_143 dokładnie
jeszcze przyjdzie czas na rewanż ;P

0

@Rewolucja123 też czechy :D
a w turnieju byle nie francja

0

Myślicie że czechy sprawia dziś niespodziankę? ;p

0

@Herato nie przesadzajmy ;/
obie druzyny miały wystarczająco odpoczynku ;)

2

@EleanoR bohater

0

@masq jako jeden z niewielu gra dobrze
ja bym go nie ruszał a jesli juz miałby odejsc to uderzyłbym po gosensa z atalanty

0

@Kamiloza91 fajnie by było ;D

0

@LeoMessiah rok szybciej niz zwykle ci się zaczął
jak skończysz 20 lat to dopiero bd cb boleć plecy xd

3

@Pawel13sz wuja to jednak gosc :D

1

@Firestone pokazali charakter ;)

0

@AntekGriezmann jak włochy grają nudno to co dopiero mozna powiedzieć o Francji xD

0

@Danger204 narazie nie zapowiada sie na to ;D

0

Ale ma depniecie :oo

0

@Barca1922 ogólnie
jakiś finał
Może wygrana :D

1

@Pawel13sz jak on był niesamowicie dobry ahh
Szkoda że niektórzy muszą się starzec ;d

0

@Gall wiadomo ivan zrobił swoje
Wspaniały piłkarz :D

3

Ta dania jest naprawdę mocarna
Mam nadzieję że zrobią niespodzianke ;D

1

@DaPidejpi moim zdaniem nie ma zawodników których nie da się zastąpić ( poza Messim xD) i takie 150 mln by się przydało :D
Oczywiście im więcej kaski tym lepiej;)

0

@SaulGoodman Henry nie był bardziej skrzydłowym?

1

@lukasik17 ETO akurat mg ocenić bo oglądałem jego grę i moim zdaniem nie był na poziomie tych dwóch panów wyżej :D

0

@Bagsik88 no ta ;D
Co nie zmienia faktu że krytyka to nic złego natomiast hejt to już inna para kaloszy :d

0

Był jakiś napastnik o którym z czystym sumieniem można powiedzieć że był lepszy od lewego i Suáreza?

0

@DaPidejpi atmosferka musi być :D

5

@MesQueUnClub96 cieżko powiedzieć
ale na pewno prime suerez> prime lewy

0

@Bagsik88 co mi niby pasuje do teorii ? xD
Nawet tutaj ludzie gloryfikowali lewego xdd

0

@Coutinho007 nie powiedziałbym ze podania są jego najmocniejszą stroną
ma dobry drybling, kontrolę piłki , i jest mega wybiegany

0

@Bagsik88 ale ludzie ich że sobą zestawiaja bo uważają że lewy jest najlepszym piłkarzem na świecie i to jest dla niego krzywdzące.
Poza tym zgadzam się z tobą że powinien być porównywany z napastnikami

0

@Coutinho007 czy ja wiem jeśli nie b2b
To jaka pozycja dla franka twoim zdaniem?

0

@Coutinho007 box to box przypadkiem nie gra Frankie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?