0

Dobre zagraniczne klasyczki z radia
Chodzi mi o muzykę imprezowa mogą być lata 90 2000 2010 obojętnie
Liczę na wasze wsparcie ;p

0

@ściah to może byłbyś chętny ;p
Taki ostatni taniec byłego redaktora ;D

1

@ZiX nie ma czasu nawet zgolić wąsa ;v

0

@JohnnyBarca jednak w Polsce mamy paru fachowców z prawdziwego zdarzenia ;D

0

@Criss18Barca moim zdaniem w górach jest więcej atrakcji
Za rok może się wybiorę gdzieś za granicę nad morze wtedy bd miał jakieś porównanie ;D

1

@Maciasek to juz trzeba być masochistą żeby sobie cos takiego zrobic
nigdyy w życiu nie poszedłbym na cos takiego xdd

0

@SaulGoodman mnie bolała ręka przez 3 dni
i miałem gorączke +/- 24 godziny

0

@DonMatteo901 makłowicz jak zawsze top :D

0

@Yosemite brazylia też wydaje się potężna
I mimo wszystko Francja

0

@LeoMessiah myślę ,że tak
większośc ludzi patrzy tylko na liczby a haaland ma je oszałamiajace
Dodatkowo dalej ma spore pole do rozwoju
Ja tam mu kibicuje fajnie byłoby zobaczyć kolejnego potwora za naszych czasów :D

1

@Pawel13sz :ooooooo
Zmiażdżył
Coś pięknego ;D

1

@escarabajo tak będzie łatwiej ;D
Fajnie by było jakbyś mnie oznaczał pod wszystkimi piłkarskimi wpisami :D

1

Całkiem ciekawa kadrę na igrzyskach ma Argentyna
Jest dużo młodych utalentowanych chłopaków będzie trzeba oglądać ;D

0

@Herato możliwe że dałby radę
Z takim gościem w duecie jak benzema nie ma rzeczy niemożliwych ;D

0

@agaFCB to te lody to nadal taki hit?

1

@Cou7_ley pierwsza zajebiscie przyjął wygrał pozycję z obrońca i zajebal od poprzeczki
Druga nie widziałem
Trzecia karny, strzelił tak jak Ronaldinho wczoraj

3

Numer 14 to totalny szef
Co to za pan?

0

@osa91 wiadomo ze ma
W filmikach na yt daje radę
Ale fati i pedri szybciej zaczęli podbijać świat
No nic pozostaje tylko czekać ;p

0

@jeyx77x no to ja też się pochwale
Martial gravenbersch havertz Correa z Atletico , Tielemans, Pogba itd
Mamy nos
Może jakiś angaż jako skaut ;D
Kto wie ;D

0

@osa91 gram ale w 20
I największy talent to almada
Ciekawe czemu jeszcze siedzi w Argentynie xd

1

@Mario96w dziekuje za uznanie ;P

0

2

Ogólnie muszę się pochwalić
Bo jako jeden z pierwszych odkryłem talent demira
Już na początku fify go kupowalem w karierę
Fajnie się chłopak rozwija mam nadzieję że nie tylko na wirtualnym boisku :D

1

@PatrychoO ehh no to lipa ://

0

@Maciasek Pedri z ziomkami ;D

1

@Rewolucja123 wiem o co chodzi
Od kilku dni mam 21 lat i już mi te plecy żyć nie dają :v

1

@tomek8756 xDD
plotki zostały zdementowane :D

0

@escarabajo miał papiery
szkoda ,zę w taki sposób poprowadził swoja kariere xd

0

8

@PatrychoO zwykła zazdrosć ,ze taki gosc gra akurat u nas
nie ma co się przejmować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?