0

Piękny wynik ;)

3

@Yosemite przez to że czekaliśmy rok dłużej mam jeszcze większą chęć obejrzeć te reprezentacyjne turnieje ;)

0

@Colon w sumie ciezko powiedzieć ;v

0

@TylkoBarca7273 myślisz ,ze belgia wygra z rosją ?

0

De bruyne zagra w pierwszym meczu na euro ?

1

@Edoss bumppppmpmpmpm

3

Jakie waszym zdaniem są największe derby reprezentacyjne?
Ja chyba bym postawił na Argentyna brazylia :D

0

@JohnnyBarca jak już musimy kogoś od nich wziąć to niech dają chiese :D

1

@Kgorecki2500 w sredniej szkole nie czytałem lektur, uwazałem to za stratę czasu
jednak zawsze przed sprawdzianami z treści lektur czytałem sb streszczenia
No i ,,jądro ciemnosci'' to była pierwsza lektura która mega mnie wciągnęła
Może teraz czas ,zeby przeczyać całość zamiast streszczenia ;)

1

@AmigoBlancos euro 2008 od tego turnieju na poważnie zaczęła sie moja przygoda z piłką nożną :D
potem już byłem fanatykiem zbierałem wszystko co sie da z piłkarzami i ogladałem wszystkie programy o piłkarzach :D

0

@kaamil1910 pierwszego znam z karier w fifie i ma dobry potencjał
z jego statystyk wynika ze jest rozgrywajacym z dobrym uderzeniem i nie boi sie pobrudzić
natomiast drugi przypomina kante

0

@clyde mi pasuje
Przynajmniej jest co oglądać ;p

0

@Bykunn lepsze to od polityki ;v

0

@Pawelec7 dania z chorwacja

1

Dziękujemy ;)
Bardzo dobra decyzja ;)
Powodzenia w dalszej karierze :D

1

@Kondziubarca za rok sezon przejściowy po sezonie przejściowym XDD

0

@Rewolucja123 nie ma sensu bawić się w półśrodki :/

0

@Herato szansa jest zawsze
ale wydaje mi się ,że bruno nie będzie tym który ich pociągnie

1

@doc szkoda że idzie do united :/

0

@clyde możesz oznaczać ;)

0

@Yosemite nawet jakby należały do dobrych
To sam nic nie zrobi :/

1

@NaFazieHitman prawdziwy romantyk :d

1

@FC1899Barca nie byłem do niego przekonany ale jakby nie patrzeć potencjał ma ogromny
dodatkowo drugi sezon nie schodzi poniżej pewnego poziomu
pasowałby do nas mocno sie trzymana nogach potrafi odegrać , mega waleczny, piłka go szuka, porafi minac przeciwnika i nie znika w ważnych meczach
jeśli byłaby okazja to można spróbować ;P

0

@MarioVeB! maliny ;D

0

@marcin000019 od takich rzeczy jest specjalista jaca góralski :D
Chyba że go nie powołał xd

1

@FanKFC boski olivierek da rade lekko.

1

@Pawel13sz no i to jest fachowiec :D

4

szkoda,że ten romero zszedł
wtedy pewnie by utrzymali ten wynik xd

0

@Barca1992 dla neutralnego kibica nie jest źle :D
dużo się dzieję ;p

5

Dziś całkiem ciekawie grają ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?