1

@daro22 skądś to znam :D

1

@Yosemite rebic też zrobił swoje :D
Ładna brameczka

1

@Pawel13sz przynajmniej do sytuacji dochodzi :D

1

Wam też nie działa flashscore?

1

@Pawel13sz na pewno dla mnie jest jednym z najlepszych w historii
Takie rzeczy jak on to chyba tylko nazario potrafił robić :D

1

@pafcioxxx otóż to
W tym sezonie pozbawili mnie tyle zarobku ze powinni za to cierpieć ;D

0

@luki123 następnym razem tydzień wcześniej powiesz narzeczonej, że jesteś zajęty i będzie git :D

0

@BarcaInfo 4:2 dla Barcy ;p

0

@LeoMessi1994 moim zdaniem busi jest lepszy
Ale ogólnie poziom porównywalny
Jeszcze bym dodał Xabiego Alonso
Casemiro i Kante jednak trochę niżej stawiam

0

Odpalcie sb Wolfsburg -Eintracht
Kox mecz

0

@lukasz9197 moim zdaniem Neymar był wart tych pieniędzy
Młody , topka zawodników , wielka wartość marketingowa, efektowny styl gry.
Jak ktoś miał kosztować ponad te 200mln to musiał być to neymar

0

@Pawel13sz chyba że mu nie dadzą że względu na wybryki xd

0

@Encore Benzema

2

@geass rozumiem co czujesz
To nie jest to samo jak kiedyś ale wszystkie drużyny przeżywają przebudowy
U nas trwa to dłużej niż powinno ( w realu podobnie xD)
I przez to można nie czuć tych samych emocji.
Jana przykład jaram się tym meczem pierwszy raz od kilku lat :D
To znaczy wcześniej też się jarałem ale nie tak bardzo jak dzisiaj :D

3

@FCMichalo już jest wiekowy
Może ciężko mu przyswoić
Albo po prostu mu się nie chce ;D

3

Ciekawe jak jutro zagra ten arałojo :D

1

@Janas11224 gratulacje , ja nie mam aż tak silnej psychy:p

0

@Ghazul3293 jak fifka o marial

1

@Yosemite jeden z tych gości których nie da sie nie lubić :D
Mega szacuneczek ;)

0

@Vincitore mozemy pojść na taki układ
Kupicie nam halanda i wymienimi gryzka za niego ;)
Sytuacja win win
Możesz juz walic bajerke do zarządu juve :D

0

@Yosemite moim zdaniem bezkonkurencyjnie piłkarz sezonu w anglii
A nagrode pewnie zgarnie bruno fernandes xd

0

@MRE zawsze coś xd

0

@Mario96w dobre pytanie o tej godzinie :D
poprawna odpowiedz @Encore :DD

0

@barcamember luźny serial
fajnie sie ogląda
Ma klimat :D

0

@Ronaldinho10VB zdajesz sb sprawe że verratti grajac u nas byłby zdecydowanie najlepszym pomocnikiem xd

0

@Encore piekna to byla drużyna
Ciekawe gdzie by teraz byli gdyby utrzymali te kadrę

0

@cat_r37 wizjoner

0

@Encore liczę na remisik :D

0

@Adamski69 wnioski nasuwają się same
Trzeba kupić francuza :p

1

@jeyx77x ney mimo wszystko za dużo traci meczy przez jakieś kontuzje + wybryki
Stawiam na kdb
Moim zdaniem ma większe szanse od Ronaldo i Messiego
Oczywiście na ten moment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?