kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam ból po odejściu Neya minął ?;)
6
Żeby wszyscy hejterzy Delofeu się tylko nie zdziwili jak chłopak odpali... lepiej w niego wierzyć niż hejtowac w końcu to nasz człowiek.
5
Według mnie transfer Dembele jest juz przesądzony kwestia tylko wyższej oferty i szwaby nie będą go trzymać.
0
Z niewolnika nie ma pracownika Niemcy a szczegolnie Niemcy bardzo dobrze to wiedza.
26
Nie lepiej na miejscu Dembele byloby iść do zarząd powiedzieć jak człowiek ,, słuchajcie moim marzeniem jest gra w Barcelonie, to szansa mojego życia dajcie mi ją wykorzystać " kulturalnie itd a nie takie szopki.
1
On już tam nie wróci.
8
Delofeu ostatnio też pokazał , że trzeba będzie się z nim liczyć .
0
Ciekawe kiedy się odnajdzie i czy w ogóle odbędzie jeszcze jakis trening z Borussia.
0
Mundo Deportivo podważa dzisiejsze słowa zarządu BVB .... kabaret nie z tej ziemi , cuda wianki.
1
Nie wykluczam ;))
13
Skoro dziś poinformowali , że odrzucili ofertę to żadnej oficjalki na bank dziś nie będzie bo Borussia zrobiła by z siebie pośmiewisko także nie czekajcie dziś ;D to znów nie ten dzień.
2
Tylko ile czasu można nas kibicow tak męczyć ?
17
Dembele + Seri i można zamykać okienko ;) no jeszcze ewentualnie jakiś zdolny małolat.
1
U mnie taki wiatr ze mało drzew nie kładzie ;D
1
Ale burza ;D
4
No co tu więcej gazety mają pisać przecież jutro prezentacja ;)
1
Daj Boze Seriego i Dembele.. gdzie tam Coutinho przecież nam potrzeba rozgrywającego a takim gościem jest Seri , który jest warty 3 razy mniej niż Coutinho gdzie tu logika.
0
Nie wiem na jaka pozycję przyjdzie Coitinho ale mam nadzieje , ze nie za Neymara ze względu na to , że Coutinho jest kontuzjogenny .. każdy wie , że Ney to najczęściej faulowany zawodnik w La liga .... a ile on dostał kopów i zawsze wstawał i weca dalej .. tylko i jedynie Dembele za Neya.
4
Podejrzewam , że wszystkie transfery wyjaśnia się w ostatnim tygodniu okienka ;)
3
Podziwiam was za te czekanie na transfer ja juz nerwy straciłem parę dni temu .. patologia.
16
Mi osobiście wystarczy Dembele i Seri , w roli rozgrywającego to na prawdę mega dobry zawodnik wydaje mi się , że będzie cichym bohaterem w naszej drużynie.
5
Nigdy nas nie ośmieszyl; D zawsze Messi im japy zamyka.
1
No i gdzie jest Dembele ;)
1
Geniusz ;)
0
Jakby nie patrzył to grają dziś biało - czerwoni ;)
3
Wystarczy , ze ma 20 lat i to mnie przekonuje wiadomo , że są lepsi Hazard np ale to w końcu transfer na przyszłość, chyba że nas wydupcy jak Neymar.
4
Tu akurat bym się nie martwił nie pójdzie do nich.
1
Widać pojęcie twoje o futbolu kolego... ta są najważniejsze źródła Liverpoolu świeżak.
4
No optymistycznie się to zapowiada kurde waldus no.
1
Bana chyba za to nie ma co ? To się tyczy neymara ;D