0

Jak tam ból po odejściu Neya minął ?;)

6

Żeby wszyscy hejterzy Delofeu się tylko nie zdziwili jak chłopak odpali... lepiej w niego wierzyć niż hejtowac w końcu to nasz człowiek.

5

Według mnie transfer Dembele jest juz przesądzony kwestia tylko wyższej oferty i szwaby nie będą go trzymać.

0

Z niewolnika nie ma pracownika Niemcy a szczegolnie Niemcy bardzo dobrze to wiedza.

26

Nie lepiej na miejscu Dembele byloby iść do zarząd powiedzieć jak człowiek ,, słuchajcie moim marzeniem jest gra w Barcelonie, to szansa mojego życia dajcie mi ją wykorzystać " kulturalnie itd a nie takie szopki.

1

On już tam nie wróci.

8

Delofeu ostatnio też pokazał , że trzeba będzie się z nim liczyć .

0

Ciekawe kiedy się odnajdzie i czy w ogóle odbędzie jeszcze jakis trening z Borussia.

0

Mundo Deportivo podważa dzisiejsze słowa zarządu BVB .... kabaret nie z tej ziemi , cuda wianki.

1

Nie wykluczam ;))

13

Skoro dziś poinformowali , że odrzucili ofertę to żadnej oficjalki na bank dziś nie będzie bo Borussia zrobiła by z siebie pośmiewisko także nie czekajcie dziś ;D to znów nie ten dzień.

2

Tylko ile czasu można nas kibicow tak męczyć ?

17

Dembele + Seri i można zamykać okienko ;) no jeszcze ewentualnie jakiś zdolny małolat.

1

U mnie taki wiatr ze mało drzew nie kładzie ;D

1

Ale burza ;D

4

No co tu więcej gazety mają pisać przecież jutro prezentacja ;)

1

Daj Boze Seriego i Dembele.. gdzie tam Coutinho przecież nam potrzeba rozgrywającego a takim gościem jest Seri , który jest warty 3 razy mniej niż Coutinho gdzie tu logika.

0

Nie wiem na jaka pozycję przyjdzie Coitinho ale mam nadzieje , ze nie za Neymara ze względu na to , że Coutinho jest kontuzjogenny .. każdy wie , że Ney to najczęściej faulowany zawodnik w La liga .... a ile on dostał kopów i zawsze wstawał i weca dalej .. tylko i jedynie Dembele za Neya.

4

Podejrzewam , że wszystkie transfery wyjaśnia się w ostatnim tygodniu okienka ;)

3

Podziwiam was za te czekanie na transfer ja juz nerwy straciłem parę dni temu .. patologia.

16

Mi osobiście wystarczy Dembele i Seri , w roli rozgrywającego to na prawdę mega dobry zawodnik wydaje mi się , że będzie cichym bohaterem w naszej drużynie.

5

Nigdy nas nie ośmieszyl; D zawsze Messi im japy zamyka.

1

No i gdzie jest Dembele ;)

1

Geniusz ;)

0

Jakby nie patrzył to grają dziś biało - czerwoni ;)

3

Wystarczy , ze ma 20 lat i to mnie przekonuje wiadomo , że są lepsi Hazard np ale to w końcu transfer na przyszłość, chyba że nas wydupcy jak Neymar.

4

Tu akurat bym się nie martwił nie pójdzie do nich.

1

Widać pojęcie twoje o futbolu kolego... ta są najważniejsze źródła Liverpoolu świeżak.

4

No optymistycznie się to zapowiada kurde waldus no.

1



Bana chyba za to nie ma co ? To się tyczy neymara ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?