kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co oni się tak czają nie można szybciej ?
0
Oczywiście, że chciałby, aby taki zawodnik jak Marco Verratti trafił do naszego klubu - mówił ofensywny piłkarz Dumy Katalonii.
- To świetny zawodnik o niezwykłych umiejętnościach technicznych - zaznaczył Neymar.
No to teraz grają razem ;)
5
Legenda klubu na bank nie zostanie ale do historii juz się zapisał choćby nawet za bycie członkiem MSN , powodzenia Ney !
0
Całe szczęście , że to już koniec ;)
0
Javier Tebas (prezes La Ligi): "La Liga nie zaakceptuje pieniędzy PSG za Neymara".[AS]
5
Neymar powiedział swoim kolegom z drużyny, że odchodzi do PSG. @gerardromero
1
https://t.co/VmiGYnGspZ?amp=1
Artykuł który daje do myślenia w kwestii Neymara , może faktycznie kibice nie do końca jego docenili. .. zapraszam do czytania.
0
Ciekawe jaka klauzula zapisana będzie u Coutinho jak przyjdzie do Barcy ( jak w ogóle przyjdzie ) żeby się kolejnym Neymarkiem nie okazał.
7
Neymar juz w Barcelonie... nie odpowiedział na żadne pytania dziennikarzy.
http://www.ccma.cat/tv3/alacarta/programa/neymar-ja-es-a-barcelona-i-segueix-sense-parlar-del-seu-futur/video/5681623/
6
Najbardziej pop...okienko jakie widziałem.
6
Al-Khelaifi: "Neymar jest piłkarzem Barcelony na ten moment, zobaczymy co się stanie. Szanujemy kontrakty."
1
https://t.co/VmiGYnGspZ?amp=1
Bardzo fajny artykuł o neymarze.
1
Głupia informacja Mundo.. nie wraca bo pakuje się już do Paryża a to , że niby jeszcze się zastanawia to tylko zagrywka z jego strony , wstyd mu się już pokazywać bo jest stracony.
6
Pozdrowienia z pracy na słońcu ;) czuje się jak w obozie koncentracyjnym.
3
Mi tylko Dembele ;)
0
Jestem ciekaw o co chodzi ; )
2
Ja tam się nadal nie mogę z tym pogodzić.
3
Nieee juz za dużo zostało powiedziane na ten temat.
3
Najgorzej boli mnie ten regres który zaliczymy po stracie Neymara na lewym skrzydle.. nie będzie łatwo go zastąpić.
6
Liverpool zamknął drzwi przed transferem Coutinho na "1000%". @Nabil_djellit
Neurophate twitter
10
Ja tam po cichu wierze , ze neymar zostanie... sentyment jednak mam do niego , wstałem dziś o 2 na mecz i jak go zobaczylem i pomyślałem , że już więcej go w tych barwach nie zobaczę to jednak robi się trochę smutno ;)
1
Griezmann to lewonozny piłkarz i ma zastąpić Neymara na lewym skrzydle jak to sobie wyobrażacie ? Druga sprawa to środkowy.
0
Jaja będą jak zostanie ;)
0
Valdes, Abidal, Puyol, Pique, Dani Alves, Iniesta , Busquets, Xavi , Ronaldinho, Etoo , Messi ... mówi wam to coś porównując obecna kadrę ? Spadamy ze szczytu.
3
Według mnie nasza kadra staje się coraz gorsza i coraz starsza i podejrzewam , że jak zarząd nie weźmie się do roboty tylko dalej będą sobie wmawiać ze jesteśmy wielka Barceloną to będzie tylko i wyłącznie gorzej. Atak po odejściu Neya automatycznie zalicza regres bo ney jest najlepszy na swojej pozycji , Messi i Suarez przekroczyli 30 lat więc czas i pora rozglądać się również za zawodnikami którzy w przyszłości będą w stanie ich zastąpić , pomoc po odejściu Xaviego znikła a naszemu Iniescie najlepsze lata już minely , według mnie czas brać się do roboty bo nie widzę tego dobrze w przyszłości.
0
Podziwiam ludzi którzy myślą jeszcze , że transfer Verrattiego jest realny ;)
1
Bardziej chyba zaczynam go nie lubić niż Figo a chociażby nawet za te lekceważenie nas kibiców i naszego klubu i za ta pazernosc na kapustę.
0
Jakiś wiarygodny dziennikarz mundo Deportivo (jak w ogóle taki istnieje) poinformował o tym.
4
Jak to mówią krzyż na drogę Panie Neymar.
40
Neymar ogłosił już kolegom z Barcelony, że odchodzi do Paris Saint-Germain. [J.Krecidlo]