1

To co oni się tak czają nie można szybciej ?

0

Oczywiście, że chciałby, aby taki zawodnik jak Marco Verratti trafił do naszego klubu - mówił ofensywny piłkarz Dumy Katalonii.



- To świetny zawodnik o niezwykłych umiejętnościach technicznych - zaznaczył Neymar.



No to teraz grają razem ;)

5

Legenda klubu na bank nie zostanie ale do historii juz się zapisał choćby nawet za bycie członkiem MSN , powodzenia Ney !

0

Całe szczęście , że to już koniec ;)

0

Javier Tebas (prezes La Ligi): "La Liga nie zaakceptuje pieniędzy PSG za Neymara".[AS]

5

Neymar powiedział swoim kolegom z drużyny, że odchodzi do PSG. @gerardromero

1

https://t.co/VmiGYnGspZ?amp=1

Artykuł który daje do myślenia w kwestii Neymara , może faktycznie kibice nie do końca jego docenili. .. zapraszam do czytania.

0

Ciekawe jaka klauzula zapisana będzie u Coutinho jak przyjdzie do Barcy ( jak w ogóle przyjdzie ) żeby się kolejnym Neymarkiem nie okazał.

7

6

Najbardziej pop...okienko jakie widziałem.

6


Al-Khelaifi: "Neymar jest piłkarzem Barcelony na ten moment, zobaczymy co się stanie. Szanujemy kontrakty."

1

https://t.co/VmiGYnGspZ?amp=1

Bardzo fajny artykuł o neymarze.

1

Głupia informacja Mundo.. nie wraca bo pakuje się już do Paryża a to , że niby jeszcze się zastanawia to tylko zagrywka z jego strony , wstyd mu się już pokazywać bo jest stracony.

6

Pozdrowienia z pracy na słońcu ;) czuje się jak w obozie koncentracyjnym.

3

Mi tylko Dembele ;)

0

Jestem ciekaw o co chodzi ; )

2

Ja tam się nadal nie mogę z tym pogodzić.

3

Nieee juz za dużo zostało powiedziane na ten temat.

3

Najgorzej boli mnie ten regres który zaliczymy po stracie Neymara na lewym skrzydle.. nie będzie łatwo go zastąpić.

6

Liverpool zamknął drzwi przed transferem Coutinho na "1000%". @Nabil_djellit

Neurophate twitter

10

Ja tam po cichu wierze , ze neymar zostanie... sentyment jednak mam do niego , wstałem dziś o 2 na mecz i jak go zobaczylem i pomyślałem , że już więcej go w tych barwach nie zobaczę to jednak robi się trochę smutno ;)

1

Griezmann to lewonozny piłkarz i ma zastąpić Neymara na lewym skrzydle jak to sobie wyobrażacie ? Druga sprawa to środkowy.

0

Jaja będą jak zostanie ;)

0

Valdes, Abidal, Puyol, Pique, Dani Alves, Iniesta , Busquets, Xavi , Ronaldinho, Etoo , Messi ... mówi wam to coś porównując obecna kadrę ? Spadamy ze szczytu.

3

Według mnie nasza kadra staje się coraz gorsza i coraz starsza i podejrzewam , że jak zarząd nie weźmie się do roboty tylko dalej będą sobie wmawiać ze jesteśmy wielka Barceloną to będzie tylko i wyłącznie gorzej. Atak po odejściu Neya automatycznie zalicza regres bo ney jest najlepszy na swojej pozycji , Messi i Suarez przekroczyli 30 lat więc czas i pora rozglądać się również za zawodnikami którzy w przyszłości będą w stanie ich zastąpić , pomoc po odejściu Xaviego znikła a naszemu Iniescie najlepsze lata już minely , według mnie czas brać się do roboty bo nie widzę tego dobrze w przyszłości.

0

Podziwiam ludzi którzy myślą jeszcze , że transfer Verrattiego jest realny ;)

1

Bardziej chyba zaczynam go nie lubić niż Figo a chociażby nawet za te lekceważenie nas kibiców i naszego klubu i za ta pazernosc na kapustę.

0

Jakiś wiarygodny dziennikarz mundo Deportivo (jak w ogóle taki istnieje) poinformował o tym.

4

Jak to mówią krzyż na drogę Panie Neymar.

40

Neymar ogłosił już kolegom z Barcelony, że odchodzi do Paris Saint-Germain. [J.Krecidlo]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?